ΦΑΝΤΑΖΙΟ

Επίσης, για να λέμε τα καλά, πανέμορφη η Βέρα Κρούσκα σε αυτές τις φωτογραφίες.
 
222.jpg
222.jpg

223.jpg
223.jpg
 
Σαν να βλεπω φωτογραφια μοδας στο Vogue, ο Πετρος και η Αιμιλια!
 
"Την αγάπη μου για το θέατρο μου την καλλιέργησε ένα φλερτ μου που είναι ηθοποιός"

Δηλαδή αν είχε φλερτ οικοδόμο θα της καλλιεργούσε την αγάπη να ρίχνει μπετά?

Παρατηρώ ότι πουθενά δεν γίνεται κουβέντα γι' αυτό το έρμο το ταλέντο. Σου λέει θα γίνω γνωστή μοντέλα κι αυτό φτάνει να γίνω ηθοποιός και μάλιστα σε επιθεωρήσεις / μιούζικαλ που έχουν και πολλές απαιτήσεις εκτός από τα ωραία μπούτια - χορό, τραγούδι, υποκριτικό τάλαντο, σκηνική παρουσία...

Τελικά τι έκανε ως ηθοποιός? Το "Μαρίνα Ρώμα" δεν μου λέει τίποτε αλλά δεν ξέρω και πολλά από τη δεκαετία του 80
 
Σε κάτι παλιές εκπομπές του Ζουγανέλη δεν εμφανιζόταν αυτή;
 
RIO είπε:
Σε κάτι παλιές εκπομπές του Ζουγανέλη δεν εμφανιζόταν αυτή;
Για Ζουγανέλη δε θυμάμαι αλλά έπαιξε σε κάποια Ρόδα Τσάντα και Κοπάνα και στο Γρανίτα από μελάνι.
 
Είναι φανερό ότι το ΦΑΝΤΑΖΙΟ τουλάχιστον στα τελη δεκ. 70 και αρχες 80, επιδιωκε να προβαλει συγκεκριμενα προσόντα των πρωταγωνιστριων της εποχης....
 
Τόσες καρέκλες υπήρχαν, πάνω στο τραπέζι/κούτσουρο τη στήσανε την αξιολάτρευτη ελπίδα? Έτσι βέβαια μπορούσαμε καλύτερα να απολαύσουμε το ταλέντο της κυρλιας (την οποία δεν κολακεύουν καθόλου οι φωτογραφίες, ιδιαίτερα του εξωφύλλου... ήταν πολύ ομορφότερη
 
Δεν θυμάμαι καμία από τις φιλολόγους μας να μπαίνει στην τάξη ντυμένη (τρόπος του λέγειν) έτσι. Έχω κι άλλα να πω αλλά προσκρούουν στους κανόνες ευπρέπειας του φόρουμ :)
 
elephadas είπε:
Δεν θυμάμαι καμία από τις φιλολόγους μας να μπαίνει στην τάξη ντυμένη (τρόπος του λέγειν) έτσι.
Ήρθε για να σπουδάσει δε σημαίνει ότι τελείωσε κιόλας :p .
 
Να πάρει... σε εμάς οι φιλόλογοι συνήθως ήταν , κάτι κοντές , παχουλές με κότσο... :xm:
 
Πίσω
Μπλουζα