Φωτογραφίες και πληροφορίες ηθοποιών

προσθεστε και τη συντομη εμφανιση του Δημητρη Παπαμιχαηλ στην ταινια "ειναι ενας τρελος τρελος Βεγγος",φωτο και βιντεο εδω
 
έτοιμο katerinak.
 
προσθεστε και το Δημητρη Παπαμιχαηλ στην ταινια "ενα αστειο κοριτσι",φωτο εδω
 
Ο ηθοποιός Σπύρος Τζερμπίνος που φαίνεται εδώ, έχει παίξει στις κινηματογραφικές ταινίες "Ο Θάνατος Του Αλέξανδρου" ('66) και "Κατρακύλισμα... Στο βούρκο" ('62). Μπορείτε αν θέλετε να του ανοίξετε προφίλ, να διορθώσετε τον τίτλο στην δεύτερη ταινία (αλλά ν' αφήσετε το ήδη υπάρχον λήμμα ως ανακατεύθυνση) και το έτος παραγωγής στην πρώτη ταινία, η οποία έκανε πρεμιέρα τον Σεπτέμβριο του 1966.
 
Mandrake είπε:
Ο ηθοποιός Σπύρος Τζερμπίνος που φαίνεται εδώ, έχει παίξει στις κινηματογραφικές ταινίες "Ο Θάνατος Του Αλέξανδρου" ('66) και "Κατρακύλισμα... Στο βούρκο" ('62). Μπορείτε αν θέλετε να του ανοίξετε προφίλ, να διορθώσετε τον τίτλο στην δεύτερη ταινία (αλλά ν' αφήσετε το ήδη υπάρχον λήμμα ως ανακατεύθυνση) και το έτος παραγωγής στην πρώτη ταινία, η οποία έκανε πρεμιέρα τον Σεπτέμβριο του 1966.
Έτοιμα! :) Ρίξε μια ματιά, αν είναι οκ! :)
 
Με την διαφορά ότι το "Στο" ήθελε "σ" μικρό, αλλά εκεί φταίω εγώ με τα "κολλήματά" μου περί κεφαλαίων σε κάθε πρώτο γράμμα λέξης, που σας μπερδεύω... Η φράση (εδώ: τίτλος) συνεχίζεται και δεν ξεκινάει ξανά για να μπει κεφαλαίο το πρώτο γράμμα. Να 'σαι καλά! :) Καλές γιορτές και πάλι!!
 
Α, είδα ότι το τακτοποίησες, οπότε θα διαγραφεί το άλλο! :)

Ευχαριστώ & ανταποδίδω τις ευχές! :flower:
 
έτοιμο Κατερίνα (υπέθεσα ότι είναι αυτός)
 
προσθεστε και τα ονοματα των ηθοποιων:Γιωργος Φουντας,Αλεκα Κατσελη,Νορα Κατσελη,Κωστας Παπαχρηστος,Χριστοφορος Νεζερ,Γιαννης Γκιωνακης στην ταινια "Ο ανακατωσουρας",φωτογραφιες εδω
 
έτοιμο Κατερίνα
 
katerinak είπε:
ευχαριστω και παλι lass!ειχα γραψει κι αυτο
Το έχω δει αλλά δεν ξέρω αν είναι το ίδιο πρόσωπο (δεν τα πάω και πολύ καλά

με τις ελληνικές ταινίες). Έψαξα λίγο το όνομα δεν βρήκα κάτι, σε θεατρικό αρχείο

δεν έχω πετύχει τέτοιο όνομα. :(
 
στην ταινια προσθεστε και τους:Αλεκα Στρατηγου,Κωστας Χατζηχρηστος,Νικος Φερμας και Βουλα Χαριλαου,λεπτομερειες εδω
 
προσθεστε και την παρακατω φωτογραφια εδω,ειναι απ την ταινια "κατηγορουμενος ο ερως"

attachment.php


annabratsou,katigoerot.JPG
 
προσθεστε και τη Δημητρα Σερεμετη εδω και τον Περικλη Χριστοφοριδη εδω,σχετικες φωτο υπαρχουν εδω
 
katerinak είπε:
προσθεστε και την παρακατω φωτογραφια εδω,ειναι απ την ταινια "κατηγορουμενος ο ερως"
Έτοιμο, Κατερινάκι! :)

katerinak είπε:
προσθεστε και τη Δημητρα Σερεμετη εδω και τον Περικλη Χριστοφοριδη εδω,σχετικες φωτο υπαρχουν εδω
Έτοιμα και αυτά! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα