Φωτό από τον χώρο σας

Λοιπόν, Τρίτη είναι καλά να έρθουμε απο το σπίτι; :D :D

Δεν θα είμαστε πολλοί, καμμιά εκατοστή retromaniax :tease:
 
αυτό ειναι playroom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Όντως απίστευτο μέρος,αν είχε και ένα ποδοσφαιράκι θα ήταν complet.Παρατήρησα μάλιστα και το τεράστιο μπουκάλι Μεταξά με το βρυσάκι που το είχαμε και εμείς.Χάθηκε και αυτό...:rolleyes:
 
candy είπε:
Όντως απίστευτο μέρος,αν είχε και ένα ποδοσφαιράκι θα ήταν complet.
Kαι μια αφισα τουλαχιστον της Samantha Fox ,οπως ειχε καθε <<κουτουκι>> με ηλεκτρονικα-μπιλιαρδα etc που σεβοταν τον εαυτο του ...
 
Α ρε viking μας άναψες φωτιές με τις φώτο σου!
 
Βρε VIKING μας χάζεψες τελείως!:animeek: :animeek: :animeek: :animeek:

Φανταστική δουλειά έχεις κάνει!Βλέπω με πόσο πολύ μεράκι είναι φτιαγμένα όλα!Συγχαρητήρια!

Είσαι λαμπρό παράδειγμα για όλους μας!Μερακλή!Με τέτοιο καταπληκτικό χώρο-αντίγραφο μπαρ δεν θα ήθελα ποτέ να βγω έξω!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 
Κατά την τελευταία επίσκεψη μου στο χωριό, είπα να τακτοποιήσω τους υπολογιστές μου διότι στην Αθήνα δεν υπάρχει χώρος ούτε για δείγμα. Και ιδού. Από αριστερά προς τα δεξιά:

1) Θήκη για PSP, CDιά

2) πτυσσόμενη οδοντόβουρτσα

3) HP VECTRA (PIII στα 1000), space invaders

4) 500άρης MAXTOR

5) AMSTRADARA CPC 6128, Crazy Cars 2 (thanks Amigos)

6) Δισκέτες AMSOFT

7) Notebook Multirama, Caprice, Bomb Jack

8 ) MIO 350 (άσχετο)

9) MIO 550 (άσχετο)

10) PSP OA-340, Grip shift

11) GP2X, mame, TOKI

12) Amiga 600, σε λίγο καιρό θα έχω και το monitor

Αυτά

dsc00759wj5.th.jpg


dsc00766cn4.jpg


Γιατί μου τις βγάζει τόσο μικρές τις φωτο;
 
Στα έφτιαξα λίγο γιατί δεν φαινόταν τίποτα ;)
 
έμεινα στον τίτλο "φωτό από τον χώρο σας"

ε δεν λες πως έχω και πολύ retro πράγματα...

ίσως η φωτό των παππούδων απ το Μάμετ σόου στο φλυτζάνι!! :p

 
@maxouli OΛΑ AYTA στο χωριο???Φανταζομαι τι θα εχεις στην Αθηνα... :)

@Ήρα Ωραια η φωτο!!!Να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!Φυσικα και ειναι ρετρο η κουπα αλλα...δωσε και κανενα στανταρ!!! :) :biglaugh:
 
dim είπε:
@maxouli OΛΑ AYTA στο χωριο???Φανταζομαι τι θα εχεις στην Αθηνα... :)
@Ήρα Ωραια η φωτο!!!Να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!Φυσικα και ειναι ρετρο η κουπα αλλα...δωσε και κανενα στανταρ!!! :) :biglaugh:

για στανταρ αγαπητέ μου να αγοράζεις το κουπόνι!!

χωρίς πλάκα, στάνταρτς ΔΕΝ υπάρχουν. Όπως λέει και κάποιος που αγαπώ Το μόνο στάνταρ είναι ο ... θάνατος.

:eek:

:)
 
Παραδόξως οτι retro έχω είναι μόνο στο χωριό. Στην Αθήνα έχω μόνο το laptop και τα handhelds. Τα χριστούγεννα θα εμπλουτιστεί η συλλογή με μια οθόνη για την Amiga και ελπίζω με ένα Vectrex. (Vag ακούς?)

Ιδωμεν.
 
το δωματιο μου,που σε λιγο δεν θα υπαρχει δυστηχως θα γινει ενα τελειο παιδικο δωματιο,και εγω θα μεταφερθω σουμπιτος στην αποθηκη με ολα μου τα υπαρχοντα,αλλωστε και τα ρετρο μηχανηματα μου εκει ειναι υπομονη,μπραβο σε ολους παιδια για τους χωρους σας ολοι απιθανοι!!

attachment.php
 
Πολύ ωραίοι οι χώροι σας!!!Playmobil με το καλό να σας έρθει το μωράκι (αν δεν έχει έρθει ήδη). :baby2:
 
ευχαριστω πολυ candy εχει ερθει ο καλος μου και ειναι 2,5 χρονων,και θελει το δωματιο του!!
 
Αφού το αναβιώσατε ορίστε και η Χριστουγενιάτικη έκδοση του χώρου μου.



Το δεντράκι δίνει το έναυσμα στο χαμό που επικρατεί. Αυτό είναι που λένε Fully Loaded Server....... Ο Luigi δεν ξέρω τι κάνει ανάμεσα στα άλλα. Κάτι θα ξέρει......



Πανoραμική άποψη.....



Το μαύρο τέρας κοιμάται...... Σσσσσσσσ.........
 
Στόλισες κιόλας, θηρίο? :)
 
Εεεεεε.....

Όχι ακριβώς. Το δεντράκι είναι συνδεδεμένο σε θύρα USB και αλλάζει συνεχώς χρώματα. Ένα Geek που σέβεται τον εαυτό του δεν μπορεί να μην έχει Χριστουγενιάτικο Δεντράκι πάνω στον υπολογιστή του!!!! :D :D

Ο επίσημος στολισμός την επόμενη εβδομάδα....... :help:

Btw να χαίρεσαι τους δικούς σου!!!!! :) :)
 
pooky είπε:
Εεεεεε.....
Όχι ακριβώς. Το δεντράκι είναι συνδεδεμένο σε θύρα USB και αλλάζει συνεχώς χρώματα. Ένα Geek που σέβεται τον εαυτό του δεν μπορεί να μην έχει Χριστουγενιάτικο Δεντράκι πάνω στον υπολογιστή του!!!! :D :D

Ο επίσημος στολισμός την επόμενη εβδομάδα....... :help:

Btw να χαίρεσαι τους δικούς σου!!!!! :) :)


ωραίος!!! :)

σ ευχαριστώ καλό μου!
 
Pooky, τι γκαϊφέ έχεις φτιάξει ρε;

Δε με λες, εκείνο το γομάρι το φανάκι στο τέρας, το'χεις αντί του aircondition; :D :D
 
Πίσω
Μπλουζα