Φωτό από τον χώρο σας

H χαρά του παιδιού είναι το σπίτι σου !!! :D :D:D

Ομώς, σαν πολλά όμοια ATARI δεν έχεις μαζεμένα???? Αντε να στέλνουμε και τίποτα Ελλάδα......... :diablotin: :diablotin:

EDIT: Βλέπω και πολλά games για το Odyssey...... Πόσο θα 'θελα να 'χα και 1...και 2...και 3.... και 4 απ'αυτάααααα........ :)
 
teflon είπε:
H χαρά του παιδιού είναι το σπίτι σου !!! :D :D:D
Ομώς, σαν πολλά όμοια ATARI δεν έχεις μαζεμένα???? Αντε να στέλνουμε και τίποτα Ελλάδα......... :diablotin: :diablotin:

EDIT: Βλέπω και πολλά games για το Odyssey...... Πόσο θα 'θελα να 'χα και 1...και 2...και 3.... και 4 απ'αυτάααααα........ :)
Thanks για τα σχόλια φίλε Teflon..

H αλήθεια είναι ότι αυτά είναι τα μισά απο τα Atari Flashback που έχω!

Επιφυλάσω νέες φωτό μόλις βρώ ευκαιρία..
 
Small update.. ξέρω, ξέρω.. δεν είναι computer η κονσόλα...

Αλλα είναι made in Tokyo, Japan circa 1984...

Korg DW-6000 synth..

Πιάνεται για ρετρό έτσι? :eek:

000_0108.jpg


000_0109.jpg


23 years old και ακόμα είναι σε τέλεια κατάσταση και ακούγεται όπως τότε!

Χμ.. σε λίγες μέρες θα πάει για τα 24!

They dont make them like they used to..

..
 
Βλέπω και μια ibanez αριστερά σωστά; Μοντέλο;
 
telonio είπε:
Βλέπω και μια ibanez αριστερά σωστά; Μοντέλο;
Μάτι γαρίδα Telonio!!! Σου ξέφυγε όμως η Jackson στην άκρη!

Υup.. είναι Ibanez GSA με DiMarzio pickups. Αυτή είναι η all around practice beater guitar. Και η Jackson είναι ενα Dinky με reverse headstock.

..
 
Εγώ έχω το Korg DS-8. Παρόμοιο με το δικό σου πρέπει να είναι....
 
falcon030gr είπε:
Εγώ έχω το Korg DS-8. Παρόμοιο με το δικό σου πρέπει να είναι....
Nαι, πανω κάτω. Το έβγαλε η korg τέλη του 1987 και το προώθησε σαν το Yamaha DX7 KILLER!!! Πιστεύω ότι ακόμα και στο 1987 το δίνανε μαζί με μια κασσέτα με τους γνήσιους ήχους για backup.

Good synth falcon030gr... και αυτά έχουν αυτους τους 80's ήχους..

Και το πιό σημαντικό... made in Japan!

..
 
falcon030gr είπε:
Εγώ έχω το Korg DS-8. Παρόμοιο με το δικό σου πρέπει να είναι....

Έλα ρε συ και νόμιζα ότι ήμουν ο μοναδικός στην Ελλάδα.

Korg DS-8 και εγώ! Παρά τρίχα και θα έπαιρνα το DW-8000 !
 
Να μερικά και από μένα

BloodEmperor


Με την πρώτη ευκαιρία θα βγάλω και από το δωμάτιο όπου εχω τα Playmobil, Επιτραπέζια, Subbuteo και αρκετά άλλα συλλεκτικά. πολλά δεν φαίνονται καλά γιατί είναι χωμένα πίσω οπως τα C64 games Atari 2600, Dreamcast, Saturn, GG παιχνίδια . όταν φτιάξω το σπίτι μου όμως θα είναι όλα στα ράφια τους και με τον δικό τους ανεξάρτητο χώρο. Αν θέλετε μια μικρή ξενάγηση ευχαρίστως να σας την κάνω. Στις φώτο δεν είναι το PS3 και καποια κουτιά του Dreambox, Saturn, Mega drive κουτί και κονσόλα και game gear. Είναι στο άλλο δωμάτιο με τα επιτραπέζια. όποτε επιστρέψω Θεσσαλονίκη θα προσπαθήσω να βγάλω και άλλες. Ελπίζω να σας αρέσουν.

http://profile.imageshack.us/user/BloodEmperor/
 
Ρε plintirio τι έχεις μαζέψει ??? :eek::eek:

Λέμε και εμείς οτι έχουμε staff.... :confused:

Πάντως, το Supervision είναι όλα τα λεφτά.... :D
 
το κατά δύναμη...αν δεις τα επιτραπέζια ίσως να σου αρέσουν πολύ...φτάνει να πάω Θεσσαλονίκη πάλι να βγάλω φώτο. :)
 
Nice stuff!!!

Το Resi4, είναι NTSC; Το λέω γιατί εδώ δεν είχε κυκλοφορήσει με αυτό το εξώφυλλο! ( Που κόλλησα εγώ τώρα ε; )
 
Dino το Resident Evil 4 είναι αυθεντικό PAL σε συλλεκτική έκδοση βεβαίως βεβαίως...καλά έκανες και κόλλησες γιατί και εγώ κόλλησα όπως και το Assassins Creed αν δεις πάλι σε τενεκεδένιο κουτί με κάρτες μέσα είναι. Το RE 4 εχει και πολλά περισσότερα από την απλή έκδοση.
 
Rygar είπε:
@Πλυντήριοπιάτωνε, ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!!! :nervous: :help:



Πολύ ωραίος Ανεστη!!! Δε με λες το σπεκτρουμάκι παίζει καλά στο 1084;
Είναι πολύ καθαρό το ριμάδι. Σου ανέβασα μερικές φώτογραφίες στο flickr (στο προηγούμενο link) για να δεις και μόνος σου.
 
@plintirio φίλε μου μόνο μια ερώτηση: εισαι παντρεμένος;; με τη δικιά μου δίνουμε μαχες για να εχω στο σαλόνι μια μικρούλα Α600.

@Ανεστη.. πολύ καλό το σπεκτρουμάκι...
 
Πίσω
Μπλουζα