Χτυποκάρδια στο Μπέβερλυ Χιλς (Beverly Hills, 90210)

Αν εξαιρέσουμε τη Βάλερι (αν κατάλαβαν καλά ποιά είναι αυτή) που είναι "εκτός συναγωνισμού",

είμαι ο μόνος που πίστευα ότι η Ντόνα ήταν πολύ πιο ελκυστική σα γυναίκα, από την Μπρέντα ή την Κέλυ ;
 
Aπλά υποκλεινομαι στον φίλο FORD231.

Μια ερώτηση μόνο , όλα αυτά που χεις ανεβάσει στο ytube ειναι απο δικά σου VHS ?
 
video80 είπε:
Aπλά υποκλεινομαι στον φίλο FORD231.Μια ερώτηση μόνο , όλα αυτά που χεις ανεβάσει στο ytube ειναι απο δικά σου VHS ?
Δικά μου και κάποια από τον φίλο μου τον ChristosM[h=1][/h]
 
θεωρουσα την μπρεντα πολυ ασχημη κοπελα εκτος απο καποιες φασεις που ηταν ομορφουλα.

η πιο κουκλαρα ηταν η κλαιρ στανταρ,

μου την εσπαγε ο μπραντον γτ ηταν φλωρος.

αγαπουσα ντυλαν και στιβ!!!

πολυ σπαστικα που μας το εκοψε ο αλφα στην μεση παλι.
 
Πιο πολύ το έβλεπα, γιατί ήταν το life style της εποχής και όχι γιατί θεωρούσα ή μου άρεζαν οι χαρακτήρες!....

Π.χ. ο Jason Priestley μου άρεζε σαν πρόσωπο - όχι σαν Brandon Walsh (όπου θα συμφωνήσω - σε κάποια σημεία ήταν φλώρος μέχρι εκεί που δεν πάει!).... Η δε Shannon Doherty, ποτέ, μα ποτέ (και σε άλλες ταινίες) δε μου άρεσε. Ούτε σαν ηθοποιός, ούτε σαν ομορφιά....

Γενικά, θα μπορούσα να βγάλω αρκετά αρνητικά για την σειρά, αλλά την έβλεπα!

Και για την τηλεθέαση, αυτό είναι που μετράει! :p
 
Ο βασικος λογος που το εβλεπα ηταν η...Κέλλυ (Jennie Garth)!
 
ειδατε παντως εξελιξη ο ηθοποιος που επαιζε τον david ολοκληρη megan fox παντρευτηκε θυμαμαι ενα επεισοδιο που η κελυ ηταν με ενα φιλο της που ειχε aids και μαγειρευανε λοιπον σε καποια φαση αυτος εκοψε το χερι του με ενα μαχαιρι καταλαθος ενω εκοβε λαχανικα και γεμισαν τα χερια της κελυ αιματα και μετα νομιζε οτι ειχε κολλησει aids και ενω περιμενε τις εξετασεις για να μαθει αν εχει κολλησει εμφανιστηκε εκεινος ο φιλος της και της προσεφερε ενα τριανταφυλλο για να την παρηγορησει επισης θυμαμαι ενα επεισοδιο που ειχαν φερει καποια κοπελια πολυ κακια η οποια οπως αποδειχτηκε επαιρνε χαπια και εκανε πολυ προσωπικες ερωτησεις σε μια συγκεντρωση των κοριτσιων στο σπιτι καποιος θυμαμαι ειχε ρωτησει την κελυ με ποιον το εκανε πρωτη φορα και ενω στην αρχη εκεινη ειπε τον στηβ τελικα μετα απο πιεση της κακιας παραδεχτηκε με κλαμματα οτι το ειχε κανει παλιοτερα με εναν τυπο σε ενα δασος ο οποιος την παρατησε μετα
 
Αυτή τη σειρά, την παρακολουθούσε φανατικά η αδελφή μου και κοντά έβλεπα και εγώ, από κανένα επεισόδιο. Δεν ξέρω , αλλά οι χαρακτήρες πάντα μου φαίνονταν πολύ αντιπαθητικοί. Παρτάκηδες που λέμε...
 
RIO είπε:
Αυτή τη σειρά, την παρακολουθούσε φανατικά η αδελφή μου και κοντά έβλεπα και εγώ, από κανένα επεισόδιο.
Μια από τα ίδια και μένα.
 
Έβλεπα μόνο στην αρχή, την πρώτη σεζόν και μετά τα παράτησα, γιατί οι χαρακτήρες άρχισαν να μου τη δίνουν και μένα στα νεύρα. Όμορφοι, πλούσιοι και έρωτες με μορφή λατινοαμερικάνικης σαπουνόπερας. Με ποιόν θα καταλήξει ο τάδε γόης, με τη ξανθιά, τη μελαχροινή, την καστανή; Ας καταλήξουν με όποιον θέλουν, μόνο εμένα να μου αδειάσουν τη γωνιά. Αυτή είναι μία πλαστή πραγματικότητα και προτιμούσα χίλιες φορές σειρές όπως το Γυμνάσιο Ντεγκράσι που ήταν πολύ πιο ρεαλιστική από κάθε άποψη. Τουλάχιστον αν το Μπέβερλυ Χιλς δεν έπαιρνε τον εαυτό του στα σοβαρά και ήταν πιό ανάλαφρο, όπως το Saved by the bell, πιστεύω ότι θα το έβλεπα τότε. Αλλά με τέτοιο σενάριο όλη αυτή η σοβαρότητα, ε όχι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απαίσια σειρά.δεν την είδα ποτε.
 
perlastar είπε:
Έβλεπα μόνο στην αρχή, την πρώτη σεζόν και μετά τα παράτησα, γιατί οι χαρακτήρες άρχισαν να μου τη δίνουν και μένα στα νεύρα. Όμορφοι, πλούσιοι και έρωτες με μορφή λατινοαμερικάνικης σαπουνόπερας. Με ποιόν θα καταλήξει ο τάδε γόης, με τη ξανθιά, τη μελαχροινή, την καστανή; Ας καταλήξουν με όποιον θέλουν, μόνο εμένα να μου αδειάσουν τη γωνιά. Αυτή είναι μία πλαστή πραγματικότητα και προτιμούσα χίλιες φορές σειρές όπως το Γυμνάσιο Ντεγκράσι που ήταν πολύ πιο ρεαλιστική από κάθε άποψη. Τουλάχιστον αν το Μπέβερλυ Χιλς δεν έπαιρνε τον εαυτό του στα σοβαρά και ήταν πιό ανάλαφρο, όπως το Saved by the bell, πιστεύω ότι θα το έβλεπα τότε. Αλλά με τέτοιο σενάριο όλη αυτή η σοβαρότητα, ε όχι!
Σαν να χεις δίκιο το ντεγκρασι ήταν αυθεντικο και μοναδικο καμια σχέση με μπεβερλι/θυμαστε την Ντόνα και την διάσημη τότε τηλεοπτική παρθενια της ε λοιπόν η τορι δήλωσε πως εκείνη την περιοδο που έκανε την αγνά νεαρά τα χε με δυο συμπρωταγωνιστες της να βρω μονο λινκ της συνέντευξης:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αριαδνη είπε:
Σαν να χεις δίκιο το ντεγκρασι ήταν αυθεντικο και μοναδικο καμια σχέση με μπεβερλι/θυμαστε την Ντόνα και την διάσημη τότε τηλεοπτική παρθενια της ε λοιπόν η τορι δήλωσε πως εκείνη την περιοδο που έκανε την αγνά νεαρά τα χε με δυο συμπρωταγωνιστες της να βρω μονο λινκ της συνέντευξης:
Εδώ π.χ.; Αναπαράχθηκε από τα περισσότερα ελληνικά ειδησιογραφικά sites άλλωστε.

Επίσης, καλό να αναφέρουμε ότι η Brenda, κοινώς Shannen Doherty, πάσχει από καρκίνο του μαστού εδώ και κάποιο καιρό.
 
Να ταν ο μπραντον ο δευτερος;; ο πρωτος το αμορε της και στην σειρα! Τωρα αφου τα ειπε ολα επρεπε να αποκσλυψει και το δευτερο ονομα! Κουραγιο στην σανον
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απορω lol πως μπορει καποιος να ξαναδει τις πρωτες σαιζον ,ξεροντας πλεον οτι ειναι ιδια ηλικια με τους γονιους των παιδιων.


Ο Jim ο πατερας ξεκινησε στα 35 του να παιζει στην σειρα!
 
Επειδη ειχα προσφατα κατσει να ξαναδω τις πρωτες σεζον, λεω οτι βλεπεται χαλαρα και ειμαι και 40 χρονων! :p

Μιλαμε παντα για οσο ηταν στο σχολειο που η σειρα ειχε μια επισοδειακη μορφη, γιατι μετα που εγινε σαπουνοπερα δεν βλεπεται με τιποτα (οση Tiffani Amber Thiessen και να ριχνανε μεσα).

Παντως οντως το Degrassi ηταν μακραν ανωτερο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Οι πρωτες 2-3 σαιζον του 90210 ειναι πανω απο ολες τις νεανικες σειρες lol.
 
Μεταστατικος καρκινος για την μπρεντα σε λεμφαδενες και στηθος δυστυχως
 
Πίσω
Μπλουζα