Χτυποκάρδια στο Μπέβερλυ Χιλς (Beverly Hills, 90210)

να και το σχετικο αρθρο :http://www.msn.com/el-gr/entertainment/celebrity/%CE%AC%CF%83%CF%87%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BD%CE%AD%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%C2%AB%CE%BC%CF%80%CF%81%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%B1%C2%BB-%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%AD%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%B5-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B7/ar-BBv718L?li=BBqxAac&ocid=grfb
 
οι τιτλοι εναρξης από ολες της περιόδους προβολης της σειρας

www.youtube.com/watch?v=xpfohph7YI4&list...
 
οι τιτλοι εναρξης από ολες τις περιόδους προβολης της σειρας

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πολλαπλο εγκεφαλικο ο λιουκ περρυ τωρα γατι ; σε κωμα δυστυχως ενω θα ξαναγινει το μπεβερλυ η σειρα με τους παλιους ηρωες

 
He was cooll before cool was a word.

 
Ειμαι πολύ στεναχωρημένος. ΟΚ στην ηλικία που είμαι πλέον δε θα καθόμουν να δω τέτοιες σειρές γιατί θα με άφηναν αδιάφορο, αλλά δεν ξεχνάω ποτέ ότι με τη σειρά αυτή και με μερικές άλλες έβγαλα την εφηβεία μου. Ελαφρύ το χώμα, εύχομαι να ήταν καλός άνθρωπος.
 
Από πολλές πηγές"rygan από δηλώσεις στο ινστα όντως ήταν καλός άνθρωπος, ψυχούλα καθόλου ψωνισμενος και βοηθούσε αρκετά όπου μπορούσε! Δεν υπήρξε άνθρωπος να πει κακό ήταν χαμηλών τόνων άνθρωπος που είχε έντονη φιλανθρωπική δραστηριότητα! Θα μου πεις ποιος θα λέγε κακά λόγια και όμως εδώ ήτανε από καρδιάς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
All is not lost.

Μετά τα δυσάρεστα έχουμε ευχάριστα νέα.

Good news, λοιπόν, γιατί έχουμε το πρώτο trailer του BH90210, του reboot του Beverly Hills. Εμφανίζεται όλο το παλιό cast, πλην του Perry, και όπως το είδα μου έδωσε την εντύπωση ότι τελικά ίσως παίξουν όλοι και δεν θα κάνουν  απλά ένα πέρασμα κάποιοι. Ίδωμεν.

 
Λένε και για την Τίφανι θισεν ότι θα προστεθεί, έπαιζε την Κάκια ξαδέρφη των διδύμων , την θυμόμαστε; Άντε είπε και η σαννον το ναι και το γιόρτασε δεόντως όλο το ινστα, μετά τον θάνατο του Περι
 
To Τιφανακι; Το Αμπερακι; Φυσικα και το θυμομαστε... #) :flower: :worship:

kapowski-bodyjpg.webp
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κύριοι, υπάρχει έντονος ερωτισμός στην ατμόσφαιρα ή μου φαίνεται;  :fafoutis:

Αχχχ το Thiessenάκι....
 
Kαθιστε να μπει στο καστ, πρέπει κατά με ομως
 
Είδα τα οpening credits που ποσταρε η BettyBoop, και δεν θυμόμουν καθόλου ότι έπαιζε και η Hillary Swank στην σειρά. Πρέπει να ήταν στους τελευταίους κύκλους, που δεν παρακολουθούσα.
 
Επαιξε και ο Τσαντλερ απο τα Φιλαρακια!
 
Nαι Guest ηταν.

Και η Χιλαρι φανταζομαι το ιδιο θα ηταν απλα για μεγαλυτερο αριθμο επεισοδιων.
 
Nαι Guest ηταν.

Και η Χιλαρι φανταζομαι το ιδιο θα ηταν απλα για μεγαλυτερο αριθμο επεισοδιων.
Την είχαν στους τίτλους του μόνιμου καστ πάντως με την φωτογραφία της, όπως ο Μπράντον, κτλ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οκ ηταν κατι παραπανω απο Guest τοτε.

Μολις φυγανε απο το σχολειο και εγινε η σειρα σαπουνοπερα σταματησα να το βλεπω και δεν την θυμαμαι. :)
 
Χτες επαιξε το πρωτο, αμα το δει κανεις μας λεει εντυπωσεις.

 
Πίσω
Μπλουζα