1000 post

BETTY BOOP είπε:
'Εφτασα και εγώ τα 1000 μηνύματα στο forum του retromaniax. Mε τη συμμετοχή μου, ανακάλυψα παλιές αναμνήσεις από τις ωραιότερες δεκαετίες, από τα καλύτερά μας χρόνια.
Να 'στε καλά παιδιά!

Χριστίνα
Kι εμείς σε ευχαριστούμε BETTY BOOP για την πολύ ωραία παρεούλα εδώ στο retromaniax !!!

Γιαααα .... να βλέπουμε να ... "κατατίθενται" κι άλλα ... χιλιάρικα εδώ, στην τράπεζα των αγαμπημένων μας αναμνήσεων του retromaniax .... :flower:

:flower:

%CE%A7%CE%99%CE%9B%CE%99%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%9A%CE%9F.jpg
 
BETTY BOOP είπε:
'Εφτασα και εγώ τα 1000 μηνύματα στο forum του retromaniax. Mε τη συμμετοχή μου, ανακάλυψα παλιές αναμνήσεις από τις ωραιότερες δεκαετίες, από τα καλύτερά μας χρόνια.
Να 'στε καλά παιδιά!

Χριστίνα
Καλως τη την ρετροσυναδελφο!!! :flower:

Να τα δεκαχιλιασεις Χριστινα! :D

Συγχαρητηρια!!! :award: :d@redevil :D @redevil

D@redevil είπε:
Συγχαρητήρια, Χριστίνα! :flower: (μας πήρε 1.000 μηνύματα, αλλά με λύθηκε η απορία πώς σε λένε! :D )
Να τα δεκαχιλιάσεις και μακάρι πάντα οι αναμνήσεις σου, να ζωντανεύουν τις δικές μας! :flower:

Εμ!.... Την τουρτίτσα μην ξεχάσεις! :biglaugh:
Συμφωνω με την Μαριανα... :D

Μια τουρτιτσα ειναι οτι πρεπει.... :D

Αλλα μια χαρη θελω μονο...

Στη Μαριανα μην φερεις κουταλι...:biglaugh:
 
Ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! Έτοιμη!!! Ορμάτε!!!
2259.jpg
 
040707-eaten-birthday-cake.jpg


Αργήσατε!!!! Την έφαγα :D :D :D

BETTY BOOP εύχομαι να τα εκατονταπλασιάσεις το ποστ σου :)
 
Tα συγχαρητηρια μου Χριστινα (που επιτελους μαθαμε το ονομα σου!)
 
E μα συνέχεια τρέχω στους ζαχαροπλάστες να βγάλω τούρτες και κερνάω και πάντα ένα κομμάτι τρώω. Τώρα ήταν η ευκαιρία μου :cool:

αχαχαχαχαχα
 
Δλδ, εμείς που αργήσαμε να περάσουμε από το θέμα, δε θα φάμε γλυκό;;; :(

 


Ντροπή σου Κάμπια...
:p

 


Συγχαρητήρια παιδιά... να είστε πάντα καλά να μοιράζεστε μαζί μας τις ρετροαναμνήσεις σας!!!
:cool:
 
Brava!!!Eυχομαι και σε εσενα Χριστινα περισσοτερα ποστ και οτι επιθυμεις!!!
 
Μπράβο και από μένα. Όπως το έγραψες, "τα καλύτερά μας χρόνια". Να 'σαι πάντα καλά "φίλη μου" :flower:
 
Mια που εφτασα και εγω τα 1000 μυνηματα ας γραψω και εγω εδω (μετα και την παροτρυνση του φιλου μου Σταυρου). Ψαχνοντας λοιπον πριν 4+ χρονια για τευχη του Pixel κατεληξα εδω και..κολλησα.Που να φανταζομουν τοτε,οτι μεσα απο αυτο το forum θα γνωριζα τοσα αξιολογα ατομα,θα θυμομουν και θα μαθαινα ενα σωρο πραγματα,και εφτανε στα χερια μου ενα μηχανημα που ουτε στον υπνο μου δεν μπορουσα να δω:Ο ΚΑΤ της Gigatronics!Eνα ευχαριστω λοιπον σε ολους σας (γιατι αν αρχισω εναν-εναν σιγουρα καποιον θα ξεχασω...).Να ειστε ολοι καλα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εμεις σε ευχαριστουμε Γρηγορη για την πολυτιμη βοηθεια σου σε ολα τα θεματα που εχουν να κανουν

ειτε με ηλεκτρονικα,ειτε με τεχνικα,ειτε,ειτε,ειτε....!!! :bow: :bow: :bow:

Κι ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω κι απο μενα για ολα οσα εχεις κανει μεχρι τωρα.....
attachment.php


Καλοριζικο το 1.000αρικο!!!!!!!
attachment.php


attachment.php
 
Κι εμείς χαιρόμαστε που είσαι εδώ Γρηγόρη....
 
Ευχαριστω πολυ παιδια!! :thanx2: (Σταυρο απιθανο το χιλιαρικο!!!! :bow: )
 
10.0000 να γίνουν φίλε angel_grig... :clap:
 
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που φτάνουν τα 1000 Posts! :thumbup:

Που να φανταζομουν τοτε,οτι μεσα απο αυτο το forum θα γνωριζα τοσα αξιολογα ατομα...
Αυτό ισχύει και για μας προς εσένα φίλε Γρηγόρη... :)
 
Αντε και στα δικα μας οι λευτερες !!
 
Σεμνός, φιλικός προς όλους, καλόψυχος και με τρελλές γνώσεις! :)

Να τα ν-χιλιάσεις, λοιπόν και μακάρι να έχουμε τη χαρά να σε διαβάζουμε για πολύ ακόμα! :)

Cheers! :beerz:

herco είπε:
Αντε και στα δικα μας οι λευτερες !!
Αν και τα έχεις φτάσει (τουλάχιστον 4 Χ 1000 :p ), προφανώς κανείς δε σου έκανε 1K party! :p

Άντε, άλλα 350 και θα σε δώσουμε κι εσένα ευχούλες, "λεύτερη"! :p
 
Πίσω
Μπλουζα