20η Επέτειος ANT1 - 20 Xρόνια Πορείας

To "Της Ελλάδος Τα Παιδιά" είναι το μόνο που βάζει από παλιές σειρές προς το παρόν!
 
Είχε δείξει και το καλοκαίρι το "Χρώμα του Φεγγαριού" και το "Δεν είμαστε καλά" (1993).
 
SUNSET κανενα νεο για επαναληψεις παλιων σειρων?Η μηπωσ ειμαστε φωνη βοωντοσ εν τη ερημω?
 
ΡΑΦΑΕΛΑ είπε:
SUNSET κανενα νεο για επαναληψεις παλιων σειρων?Η μηπωσ ειμαστε φωνη βοωντοσ εν τη ερημω?
Μόνο τον Έκπτωτο Άγγελο (1997), που είχε αρκετά χρόνια να προβληθεί σε επανάληψη δείχνει κάθε ξημέρωμα...

Υπάρχει περίπτωση τις γιορτές απ' ό,τι άκουσα να απολαύσουμε κάποια πράγματα. Λίγη υπομονή για όσους ενδιαφέρονται για τα λίγα καλά που μπορεί να προσφέρει ο Αντ1.
 
Aμην και ποτε.αντε να δουμε.αν εχεις παντως κανενα ευχαριστο ενημερωσε μας...
 
Σήμερα το Mega έγινε 20 και συνεχίζει το happening.

Στον ΑΝΤ1 ακόμη βάζουν το σήμα 20 χρόνια στην "πατάτα" της σεζόν Dr Roulis (θα ξεράσογλου που έλεγε και η Νανά στους ΜΕΝ ΚΑΙ ΔΕΝ).

Στον ΑΝΤ1 Gold ξεκινάνε οι Βαρβαρότητες με την Χρύσα Ρώπα ως μια και μοναδική Βαρβάρα που συγκατοικεί με τον εκκεντρικό Χάρη που τον υποδύεται ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης. Η ατάκα της σειράς ΑΡΡΩΩΩΩΩΣΤΙΑ. Εμείς οι Έλληνες από το 2003 έχουμε να το δούμε σε normal ζώνη.

Ενώ επίσης (δυσάρεστο νέο) στον ΑΝΤ1 Gold ξεκινάει το σίριαλ Ιδιαιτέρα Για Κλάματα. Εγώ να πω την γνώμη μου σάχλα για τα κλάματα. Το απολαύσαμε την άνοιξη τα ξημερώματα. Το απολαύσαμε ως σουξέ της 20ετιας του ΑΝΤ1 (πως λέμε σουξέ της 20ετιας το Άντε Γραμμή Σου της Χριστίνας Γαλάνη μουχαχαχα; κάτι τέτοιο).

Τώρα οι ΑΝΤΕΝΝΙΚΟΙ μόνο την μετακόμιση στους Θρακομακεδόνες από το Μαρούσι έχουν στο πονηρό μυαλουδάκι.

ΕΕΕρε βόμβα που θέλουν πάλι.
 
DianaTheSuperstar91 είπε:
Σήμερα το Mega έγινε 20 και συνεχίζει το happening.Στον ΑΝΤ1 ακόμη βάζουν το σήμα 20 χρόνια στην "πατάτα" της σεζόν Dr Roulis (θα ξεράσογλου που έλεγε και η Νανά στους ΜΕΝ ΚΑΙ ΔΕΝ).

Στον ΑΝΤ1 Gold ξεκινάνε οι Βαρβαρότητες... Εμείς οι Έλληνες από το 2003 έχουμε να το δούμε σε normal ζώνη.

Ενώ επίσης (δυσάρεστο νέο) στον ΑΝΤ1 Gold ξεκινάει το σίριαλ Ιδιαιτέρα Για Κλάματα... Το απολαύσαμε ως σουξέ της 20ετιας του ΑΝΤ1 (πως λέμε σουξέ της 20ετιας το Άντε Γραμμή Σου της Χριστίνας Γαλάνη μουχαχαχα; κάτι τέτοιο).

Τώρα οι ΑΝΤΕΝΝΙΚΟΙ μόνο την μετακόμιση στους Θρακομακεδόνες από το Μαρούσι έχουν στο πονηρό μυαλουδάκι.

ΕΕΕρε βόμβα που θέλουν πάλι.
Χαχα, καλά τα λες DianaTheSuperstar91!!
 
Λοιπόν δυσάρεστο νέο μας έχει ανακοινώσει ο ΑΝΤ1.

Αντί για επετειακό πρόγραμμα από 28 Δεκεμβρίου θα προβάλλει ένα σίριαλ το οποίο κανονικά πρόπερσι θα το έπαιζε, έκανε test drive στην Κύπρο και έπιασε τηλεθεατές.

Μιλάω για το Ιατρικό Απόρρητο (Grey's Anatomy αλά Ελληνικά) με τον Κιμούλη και τον Μπουγιούρη της Εδέμ.

Αντεννικοί η βόμβα θα έρθει αν δεν κάνετε κάτι...
 
H επόμενη σειρά που θα προβληθεί σε μεταμεσονύχτια επανάληψη από τη συχνότητα του ΑΝΤ1 μετά τον Έκπτωτο Άγγελο, είναι η Αντίστροφη Μέτρηση (2003) με Σταθακοπούλου, Χατζησάββα και Κατσούλη. Σε γενικές γραμμές συμπαθητικό, μα όχι παλιό και σπάνιο. (20 επεισόδια)

Αν μη τι άλλο, προτιμούν δραματικές σειρές... Anyway, την Συμφωνία της Σιωπής δεν πρόκειται να τη δούμε (σπόντα για Johnalepou- μη δίνετε σημασία οι υπόλοιποι :p ).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
sunset89 είπε:
H επόμενη σειρά που θα προβληθεί σε μεταμεσονύχτια επανάληψη από τη συχνότητα του ΑΝΤ1 μετά τον Έκπτωτο Άγγελο, είναι η Αντίστροφη Μέτρηση (2003) με Σταθακοπούλου, Χατζησάββα και Κατσούλη. Σε γενικές γραμμές συμπαθητικό, μα όχι παλιό και σπάνιο. (20 επεισόδια)Αν μη τι άλλο, προτιμούν δραματικές σειρές... Anyway, την Συμφωνία της Σιωπής δεν πρόκειται να τη δούμε (σπόντα για Johnalepou- μη δίνετε σημασία οι υπόλοιποι :p ).
Η Αντίστροφη Μέτρηση όλο πρόσφατα παίζουν.

Είδα και σποτάκια με τα 20χρονα παιδάκια που έλαβαν μέρος στο σαχλοδιαγωνισμό.

Ας έκαναν όπως το Mega ένα σποτ με όλα τα πρόσωπα ή video με κατηγορίες

ΚΩΜΩΔΙΑ

ΔΡΑΜΑ

ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ

ΤΗΛΕΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Ξυπνήστε ρε βόδια, επέτειο έχετε.

Θα μου πεις φίλη sunset89 έχουν το χαβά τους εκεί, επειδή δεν πάει καλά ο Ευαγγελάτος και σκέφτονται να τον διώξουν από τον ΑΝΤ1.
 
DianaTheSuperstar91 είπε:
Είδα και σποτάκια με τα 20χρονα παιδάκια που έλαβαν μέρος στο σαχλοδιαγωνισμό.
Καλά δεν τα λες και παιδάκια,20 χρονών?Και τι ακριβώς είναι αυτό?Θα παρουσιάσουν κάποια εκπομπή?
 
thebest20 είπε:
Καλά δεν τα λες και παιδάκια,20 χρονών?Και τι ακριβώς είναι αυτό?Θα παρουσιάσουν κάποια εκπομπή?
Όχι θα τους υιοθετήσει ο ΑΝΤ1 να συμμετάσχουν στα αποτυχημένα σίριαλ και να απαρτιστούν ως πανελίστες στο 10 με 1 , στην Αρβύλα και στην Τατιάνα.

Επίσης δώρα θα δώσουν σε αυτούς και συνάντηση με διάσημους.

Καλύτερα επετειακό πρόγραμμα όχι τέτοια μη πω...
 
Αφού το πρόγραμμα του ΑΝΤ1 GOLD δεν αφορά την επέτειο του αντ1 που μπορούμε να παρακολουθήσουμε εμείς και αφού θέλεις να γράφεις το τι προβάλλεται εκεί, υπάρχει κατάλληλο thread:

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=9024&page=3

Στο παρόν θέμα, ας περιοριστούμε για τι συμβαίνει στην Ελλάδα. Για αυτό άλλωστε το άνοιξα τότε. :(
 
sunset89 είπε:
Αφού το πρόγραμμα του ΑΝΤ1 GOLD δεν αφορά την επέτειο του αντ1 που μπορούμε να παρακολουθήσουμε εμείς και αφού θέλεις να γράφεις το τι προβάλλεται εκεί, υπάρχει κατάλληλο thread:http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=9024&page=3'>http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=9024&page=3

Στο παρόν θέμα, ας περιοριστούμε για τι συμβαίνει στην Ελλάδα. Για αυτό άλλωστε το άνοιξα τότε. :(
Σε αυτό που γράφει η sunset89 έχει απόλυτο δίκιο και είχα σκοπό κι εγώ να το αναφέρω (το σχόλιο βεβαίως δεν αφορά μόνο την DianaTheSuperstar91, αλλά πολλά από τα μέλη του forum):

Τα δύο threads, "20 Χρόνια ΑΝΤ1" και "20 Χρόνια MEGA" έχουν καταντήσει "κουβάδες" και όλα τα posts ποστάρονται εκεί...

Τα threads αυτά αφορούν τις επετείους των 2 τηλεοπτικών σταθμών και μόνο. Από εκεί και πέρα, συγκεκριμμένα θέματα θα πρέπει να ποστάρονται στα συγκεκριμμένα threads (που δόξα το Θεό υπάρχουν ήδη) - αναφέρω ενδεικτικά:

3 Χάριτες:

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=3719

Δις Εξαμαρτείν:

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=8618

ΑΝΤ1 GOLD:

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=9024

Η μεταφορά posts στα αντίστοιχα threads γίνεται σχεδόν καθημερινά προκεμένου να είναι πάντα "τακτοποιημένο" το forum μας και να μπορούμε εύκολα να ανατρέχουμε σε παλαιότερα posts για να βρούμε κάποια πληροφορία. Το ίδιο δε θέλετε κι εσείς? Βοήθηστε μας λοιπόν λίγο κι εσείς από τη μεριά σας να διατηρήσουμε το forum μας "τακτοποιημένο"...
 
Πλησιάζουν τα γενέθλια του ΑΝΤ1 και στο κανάλι οι επαναλήψεις άστες βράστες

1) Κάρμα , και εκεί είδα το σήμα 20 χρόνια ΑΝΤ1. Πως λέμε η Λάμψη σουξέ της 20ετίας;, το εντελώς αντίθετο. Φραγκάκης, Κογιεβίνα, η "Αναστασία" a.k.a. Μυρτώ Αλικάκη , Κουλίεβα, Παναγοπούλου και οι άλλοι ηθοποιοί που δεν τους ξέρει η ίδια τους η μάνα. Παίζει τα weekend , κανείς δεν το βλέπει, αφού ή τον Παρλιάρο θα βλέπουν ή κάτι άλλο ή θα βρίσκονται οι καψεροί οι τηλεθεατές στο Γκάζι για καφέ.

2) Μη Μου Λες Αντίο. ΑΣΧΕΤΟ: Σε αραβικό κανάλι πετυχαίνω την σαπουνόπερα με την Ναζλί και τον Νίκο , εδώ 2:00 από την επόμενη εβδομάδα ξεκινά μια από τις τελευταίες επιτυχίες του ΑΝΤ1. Χριστίνα+Μουράτ=L.F.E χιχαχου.
 
Πώς να χαρακτηρίσει πια κανείς ένα κανάλι που στη δεκαετία του 90 ήταν πρώτο, το πολύ δεύτερο και τώρα κοντεύει να το ξεπεράσει και το Σταρ; Αν υπήρχε ακόμα το NEW CHANNEL είναι 100% σίγουρο ότι θα το είχε ξεπεράσει και αυτό. Τυχεροί είναι που έκλεισε.

Anyway, τπτ το εξαιρετικό δεν παρατηρείται για την επόμενη εβδομάδα. Συνεχίζει κανονικά η Αντίστροφη Μέτρηση (20 επεισόδια άρα μέχρι μέσα Δεκέμβρη το λιγότερο), στις πολύ πρωινές επαναλήψεις την Λόλα αντικαθιστά η LITSA.COM (όχι μη νομίζατε ότι θα βλέπαμε καμιά καλή κωμωδία από 90ς έστω) και ξαναρχίζει το Μη Μου λες Αντίο (32 επεισόδια - Καλό Γενάρη). To "Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου", μεταφέρθηκε στις 12 κάθε Σ/Κ στη θέση του "Τύχη Βουνό" που τελείωσε.

Ακούσατε τελικά τι θα γίνει με την Εύθυμη Χήρα;; Είχανε βγάλει και ανακοίνωση οι κάφροι από το καλοκαίρι! Την έφαγε η γάτα.

Μα Ω! Μας κακομαθαίνετε κύριε Πρέσβη.

Παρόλα αυτά, εγώ θα ξανακάνω μια στερνή προσπάθεια μέσω τηλεφώνου. Προτρέπω κι εσάς, για μια ελπίδα που υπάρχει έστω και σε τηλεταινίες να δούμε τπτ καλό, να στείλετε ένα mail εδώ, έστω και ανώνυμα:

http://webtv.antenna.gr/webtv/contact

ή όσοι τολμάτε να πάρετε ένα τηλέφωνο στο 2106886100.

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, μα στην περίπτωσή μας σβήνει άμα δε γίνει τπτ ως τις 10 Γενάρη (η ημερομηνία δεν είναι τυχαία). :sealed:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
latinsoapsfever είπε:
Αν δεν έδινε άδεια ο Κανάκης δεν θα έπαιζαν ούτε καν αποσπάσματα στη τηλεταινία. Ο Μπούτος είναι που δεν δίνει άδεια.
Ενώ όταν έπαιζε στον ΑΝΤ1, τους είχαν κάψει με τις επαναλήψεις, το λέω ως fan της εκπομπής.

Σήμερα ο ΑΝΤ1 παίζει το Ράδιο Αρβύλα τις Δευτέρες best of.

Πάντως την Τετάρτη είχα στείλει στον Αντώνη και στην ραδιοφωνική του εκπομπή mail και του λέω "γιατί δεν είδαμε ένα από τα πρώτα επεισόδια των ΑΜΑΝ στο mega σε Ε" εεεε αλλά στο τέλος της εκπομπής έστειλα το mail. Εγώ όταν έχει βραδυνή εκπομπή στο ραδιοφωνικό του σταθμό θα τον ξαναρωτήσω και θα πω και αν θα βγουν σε DVD. Θέλουμε Δωροθέα και Κακομοίρογλου ή σε επανάληψη στον ΑΝΤ1 ή σε DVD. Έλεος με το Κάρμα, σιγά το σίριαλ.

whatohh είπε:
Και όμως νομίζω ότι ισχύει, πως ο Λαζόπουλος έχει την αποκλειστική διάθεση και εκμετάλλευση των δικαιωμάτων των Μήτσων! Είναι χαρακτηριστικό πώς το όνομα του Mega δεν αναφέρεται πουθενά στην προσφορά του Τηλεθεατή, στα αρχικά επεισόδια τουλάχιστον(δεν ξέρω για τα επόμενα) η κάρτα ''το mega channel παρουσιάζει ''είχε αντικατασταθεί από την κάρτα ''Ο Λάκης Λαζόπουλος παρουσιάζει'' και είχα ακούσει πώς αποσπάσματα παίζουν μόνο έπειτα από την άδεια του δημιουργού, που του έχουν παραχωρηθεί όλα τα δικαιώματα. Άσε που το επεισόδιο των Μήτσων είχε ακυρωθεί από τον ίδιο τον Άλφα, αλλά θα προβληθεί τις επόμενες μέρες. Θέλω ακόμα να σε ρωτήσω, πού έμαθες ότι δεν δίνει ο Μπούτος την άδεια για την προβολή των ΑΜΑΝ? Δεν έχω ακούσει κάτι αντίστοιχο, δεν πρέπει να συμβαίνει κάτι τέτοιο.
Θυμάμαι στο αφιέρωμα 3 Χρόνια ΑΜΑΝ στον ΑΝΤ1, ο Καλημέρης , που όταν έκαναν την εκπομπή στο Mega είχε πει τα καλύτερα λόγια θυμάμαι.

Όταν χώρισαν ο Κανάκης με τον Καλυβάτση, έμαθα ότι έγινε δικαστήριο για τα δικαιώματα των ΑΜΑΝ και τελικά τα κέρδισε ο Κανάκης που έχει και την παραγωγή της εκπομπής.

Πέρυσι που είχα πάει Θεσσαλονίκη και πήγα στο ραδιοφωνικό τους σταθμό, δεν είπα για την διάλυση, αλλά αν θα βγει ΑΜΑΝ σε DVD , είπε χλωμό ακόμη

Στο Ράδιο Αρβύλα έχει παίξει σκηνές από ΑΜΑΝ φέτος και ο κόσμος που στέλνει στην εκπομπή θέλει επαναλήψεις από το κανάλι του ΑΝΤ1.

Αλλά αδικία να μην δώσει ο άνθρωπος την άδεια για την εκπομπή.

panos34 είπε:
Να υποθέσω ότι εκτός από τους ΑΜΑΝ υπάρχει πρόβλημα και με το Λαζόπουλο; Με βάση την τηλεθέαση της προηγούμενης εβδομάδας και την ιστορία και την αξία της εκπομπής θα έπρεπε να μεταδοθεί ένα επεισόδιο και αυτήν την εβδομάδα. Εξάλλου, δεν ξέρω πόσο τυχαίο είναι ότι το επεισόδιο που μεταδόθηκε την προηγούμενη Παρασκευή δεν ήταν "κανονικό" αλλά παλιότερη τηλεταινία που προφανώς δεν είχε ετοιμάσει ο Λαζόπουλος αλλά το κανάλι.
Η Μαλβίνα τι ώρα θα παίξει;
Μα οι ΑΜΑΝ φίλε μου, μεγάλο σουξέ έκαναν στον ΑΝΤ1, θυμάσαι το 1998-2002 που έπαιζαν τις επαναλήψεις της εκπομπής και έσκιζαν και οι επαναλήψεις σε τηλεθέαση. Στον ΑΝΤ1 είχε γράψει ιστορία και εκεί θέλουμε επαναλήψεις, έστω στην ώρα της Αρβύλας best of τα μεσάνυχτα της Δευτέρας.

Εδώ πριν 2 χρόνια έπαιζε σε επανάληψη ο Γιάννης ο Όμορφος με τον Σερβετά, το οποίο δεν είχε την επιτυχία των ΑΜΑΝ. Και στην Κύπρο που δεν έχει την μετάδοση του Ράδιο Αρβύλα παίζει για 10η φορά η σειρά του Σερβετά.

sunset89 είπε:
Πώς να χαρακτηρίσει πια κανείς ένα κανάλι που στη δεκαετία του 90 ήταν πρώτο, το πολύ δεύτερο και τώρα κοντεύει να το ξεπεράσει και το Σταρ; Αν υπήρχε ακόμα το NEW CHANNEL είναι 100% σίγουρο ότι θα το είχε ξεπεράσει και αυτό. Τυχεροί είναι που έκλεισε. Anyway, τπτ το εξαιρετικό δεν παρατηρείται για την επόμενη εβδομάδα. Συνεχίζει κανονικά η Αντίστροφη Μέτρηση (20 επεισόδια άρα μέχρι μέσα Δεκέμβρη το λιγότερο), στις πολύ πρωινές επαναλήψεις την Λόλα αντικαθιστά η LITSA.COM (όχι μη νομίζατε ότι θα βλέπαμε καμιά καλή κωμωδία από 90ς έστω) και ξαναρχίζει το Μη Μου λες Αντίο (32 επεισόδια - Καλό Γενάρη). To "Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου", μεταφέρθηκε στις 12 κάθε Σ/Κ στη θέση του "Τύχη Βουνό" που τελείωσε.

Ακούσατε τελικά τι θα γίνει με την Εύθυμη Χήρα;; Είχανε βγάλει και ανακοίνωση οι κάφροι από το καλοκαίρι! Την έφαγε η γάτα.

Μα Ω! Μας κακομαθαίνετε κύριε Πρέσβη.

Παρόλα αυτά, εγώ θα ξανακάνω μια στερνή προσπάθεια μέσω τηλεφώνου. Προτρέπω κι εσάς, για μια ελπίδα που υπάρχει έστω και σε τηλεταινίες να δούμε τπτ καλό, να στείλετε ένα mail εδώ, έστω και ανώνυμα:

http://webtv.antenna.gr/webtv/contact

ή όσοι τολμάτε να πάρετε ένα τηλέφωνο στο 2106886100.

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, μα στην περίπτωσή μας σβήνει άμα δε γίνει τπτ ως τις 10 Γενάρη (η ημερομηνία δεν είναι τυχαία). :sealed:
Ο ΑΝΤ1 τώρα τα νέα σίριαλ θέλει να βάλει, και στις 23/12 κόβει το DR Roulis.

31/12 ο ΑΝΤ1 από ότι έμαθα τίποτα , μόνο το σαχλόtrailer με το 20 YO!.

Εκείνη την μέρα θα δούμε το κανονικό πρόγραμμα και τέλος X-Factor Live, το οποίο θα πει Καλή Χρονιά στους τηλεθεατές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DianaTheSuperstar91 είπε:
Και στην Κύπρο που δεν έχει την μετάδοση του Ράδιο Αρβύλα παίζει για 10η φορά η σειρά του Σερβετά.
Aν και νομίζω ότι συζητάμε το Friday all nighters και τις εκπομπές που θα μπορούσαν να συμπεριληφθούν σε αυτό (άρα και της εκπομπής ΑΜΑΝ), να σε διορθώσω αν και θα βγω και εγώ off topic Diana και να σε ενημερώσω ότι το Ράδιο Αρβύλα προβάλλεται και στη Κύπρο στις 14:50 μαγνητοσκοπημένο http://www.antenna.com.cy
 
latinsoapsfever είπε:
Aν και νομίζω ότι συζητάμε το Friday all nighters και τις εκπομπές που θα μπορούσαν να συμπεριληφθούν σε αυτό (άρα και της εκπομπής ΑΜΑΝ), να σε διορθώσω αν και θα βγω και εγώ off topic Diana και να σε ενημερώσω ότι το Ράδιο Αρβύλα προβάλλεται και στη Κύπρο στις 14:50 μαγνητοσκοπημένο www.antenna.com.cy
μμμ μάλιστα. Εγώ που έχω το VHS από το αφιέρωμα των ΑΜΑΝ στα 3 χρόνια, είχαν παίξει και πλάνα από 1η σεζόν (του Mega) . Όπως λέει και ο Κιούσης ΚΡΙΜΑ , ΚΡΙΜΑ, ΚΡΙΜΑ.

Εγώ θα παρότρυνα τους fan να στείλουν ομαδικά mail στην Αρβύλα και στον Imagine για κυκλοφορία dvd των ΑΜΑΝ σε περιοδικό.

Έχω στο laptop το 7ο επεισόδιο της 1ης σεζόν και πολλές σκηνές τις ανέβασα στο YouTube.

Για την Αρβύλα στην Κύπρο δεν το ήξερα. Τόσο αργά βρήκε ο ΑΝΤ1 Κύπρου να παίξει την εκπομπή, αφού πέρυσι έκανε σουξέ, φέτος όλοι Την Ζωή Της Άλλης βλέπουν.

ΑΑΑ χθες που έδειχνε το Άλλα Κόλπα best of με τον Βλάσση (rip) έδειξαν και απόσπασμα όταν είχε πάει στην ΕΤ3 και στο Comfuzio, με τον Κανάκη και τον αείμνηστο τον Παραρά. Πριν πάνε στο Star με τον Καλυβάτση και τον Μούτα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα Χριστούγεννα του ΑΝΤ1 ας μην τα σχολιάσω

Οι εκπομπές θα έχουν x-factor και next top model, αφιέρωμα στο κανάλι δεν θα κάνουν.

Παραμονή με ξένες ταινίες θα την περάσουν οι Αντεννικοί

και ανήμερα x-factor best of.
 
Πίσω
Μπλουζα