20η Επέτειος MEGA - "Το MEGA είναι 20"

Ο Μαμαλάκης δε θα γυρίσει καινούρια επεισόδια για το Μπουκιά και Συχώριο ούτε φέτος. Μήπως να έμπαινε κάποια επανάληψη της προκοπής Σαββατοκύριακα 19:00-20:00 (και 18:00-20:00 μη σας πω); Καλή ιδέα η Μιρέλλα... Τι λέτε;
 
Panagiotis είπε:
Ο Μαμαλάκης δε θα γυρίσει καινούρια επεισόδια για το Μπουκιά και Συχώριο ούτε φέτος. Μήπως να έμπαινε κάποια επανάληψη της προκοπής Σαββατοκύριακα 19:00-20:00 (και 18:00-20:00 μη σας πω); Καλή ιδέα η Μιρέλλα... Τι λέτε;
Χμμ.. μήπως έχεις ακούσει κάτι που έχω ακούσει κι εγώ?? αλλά όχι για ακριβώς αυτήν την ώρα.. γενικότερα σ/κ. ;)
 
Panagiotis είπε:
Ο Μαμαλάκης δε θα γυρίσει καινούρια επεισόδια για το Μπουκιά και Συχώριο ούτε φέτος. Μήπως να έμπαινε κάποια επανάληψη της προκοπής Σαββατοκύριακα 19:00-20:00 (και 18:00-20:00 μη σας πω); Καλή ιδέα η Μιρέλλα... Τι λέτε;
Πάνο δυστυχώς επαναλήψεις της Μπουκιάς θα παίζει.
 
Το Δις Εξαμαρτείν Θα πάει σαββατοκύριακο μετά το Love Sorry και τις καθημερινές θα προβάλλονται οι Χάριτες με διπλό επεισόδιο της Νταντάς.

Την Προδοσία αντικαθιστά το Ποιος μας Πιάνει που απομένουν λίγα επεισόδια και μετά θα μπουν άλλες επαναλήψεις.

Πάντως ο εξωστρακισμός του Δις εξαμαρτείν δεν ξέρω αν χαρακτηρίζεται θετικός
 
Διπλό επεισόδιο της Νταντάς?Έλεος...αυτό έπρεπε να κοπεί!Έπρεπε να βάλει διπλό επεισόδιο "3 Χάριτες" και χωρίς να κόψει σκηνές!
 
Δε θα ήταν άσχημα να πήγαιναν οι χάριτες με τριπλό επεισόδιο το Σαββατοκύριακο στη θέση του Ρετιρέ και μετά διπλό Δις εξαμαρτείν. Τις καθημερινές ας έβαζε εκμέκ παγωτό και τους Απαράδεκτους άμα ήθελε (άσχετα με τα dvds). Εκεί θα έβλεπε νούμερα
 
sunset89 είπε:
Δε θα ήταν άσχημα να πήγαιναν οι χάριτες με τριπλό επεισόδιο το Σαββατοκύριακο στη θέση του Ρετιρέ και μετά διπλό Δις εξαμαρτείν.
Σε αυτη την περιπτωση εγω θα "επεφτα σε καταθλιψη" μια και αυτο θα σημαινε πως και οι Χαριτες αλλα και το Δις Εξαμαρτειν θα προβαλλονταν με τις γνωστες αλχημειες του mega δηλαδη κολλημενα τα επεισοδια και κοψιμο των ενδιαμεσων σκηνων. Να μου λειπει το βυσσινο!
 
ΕΛΠΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

:)
 
Αυτή η Λεκάκη-νταντά πρέπει να έχει μεγάλο "δόντι" τελικά στο MEGA!!!Εξοστρακίζεις το Δις Εξαμαρτείν Σαββατοκύριακο γιατί???Για να βάλεις 2 επεισόδια Νταντάς???Να έβαζαν κάποια τρίτη σειρά να πω ναι! Αλλά τώρα???Δε μπορώ να καταλάβω τη λογική κάποιων..."υπεύθυνων προγράμματος"!!!...
 
tonytony είπε:
Αυτή η Λεκάκη-νταντά πρέπει να έχει μεγάλο "δόντι" τελικά στο MEGA!!!Εξοστρακίζεις το Δις Εξαμαρτείν Σαββατοκύριακο γιατί???Για να βάλεις 2 επεισόδια Νταντάς???Να έβαζαν κάποια τρίτη σειρά να πω ναι! Αλλά τώρα???Δε μπορώ να καταλάβω τη λογική κάποιων..."υπεύθυνων προγράμματος"!!!...
Μα κι εσύ... κατευθείαν στο πονηρό το μυαλό σου. :p

Δεν ξέρω αν έχει " δόντι " η Λεκάκη (που λογικά θα έχει-αλίμονο) αλλά η μετακίνηση του Δις Εξαμαρτείν και η προβολή διπλής Νταντας έχει σκοπό να τελειώσει τη σειρά γρηγορότερα μέχρι τέλος Οκτωβρίου γιατί μετά θα πάρουν θέση άλλες επαναλήψεις για τον εορτασμό (Ντολτσε Βιτα, Απαραδεκτοι, και άλλα τέτοια). Προτίμησαν λοιπόν να τελειώσουν την νταντά τις καθημερινές που έχει και πολλά επεισόδια αλλά και νούμερα τους φέρνει για να συνεχισουν ακάθεκτοι μετά.
 
sunset89 είπε:
Μα κι εσύ... κατευθείαν στο πονηρό το μυαλό σου. :p Δεν ξέρω αν έχει " δόντι " η Λεκάκη (που λογικά θα έχει-αλίμονο) αλλά η μετακίνηση του Δις Εξαμαρτείν και η προβολή διπλής Νταντας έχει σκοπό να τελειώσει τη σειρά γρηγορότερα μέχρι τέλος Οκτωβρίου γιατί μετά θα πάρουν θέση άλλες επαναλήψεις για τον εορτασμό (Ντολτσε Βιτα, Απαραδεκτοι, και άλλα τέτοια). Προτίμησαν λοιπόν να τελειώσουν την νταντά τις καθημερινές που έχει και πολλά επεισόδια αλλά και νούμερα τους φέρνει για να συνεχισουν ακάθεκτοι μετά.
Μα θα προβληθουν οι Απαραδεκτοι τωρα ταυτοχρονα με την κυκλοφορια τους σε dvd? Αυτο θα βλαψει πολυ τις πωλησεις...
 
ChristosM είπε:
Μα θα προβληθουν οι Απαραδεκτοι τωρα ταυτοχρονα με την κυκλοφορια τους σε dvd? Αυτο θα βλαψει πολυ τις πωλησεις...
Δεν νομίζω να προβληθούν από τώρα.. Ότι κάνουν θα το κάνουν από τέλη Νοεμβρίου... Προτεραιότητα έχει το Ντόλτσε Βίτα και το 50-50 για αυτούς. Προσπαθούν να χτυπήσουν τους απέναντι. Καλύτερα πάντως να πρόβαλλαν κάτι διαφορετικό το 50-50 το χανε βάλει πριν 5 μήνες πάλι. Αμάν πια βρίσκουνε κάτι που πουλάει και φτου κι απ΄την αρχή. έτσι και ο αντ1 με το Δάσκαλο. Λες και στερεύουν από ιδέες.
 
sunset89 είπε:
Μα κι εσύ... κατευθείαν στο πονηρό το μυαλό σου. :p Δεν ξέρω αν έχει " δόντι " η Λεκάκη (που λογικά θα έχει-αλίμονο) αλλά η μετακίνηση του Δις Εξαμαρτείν και η προβολή διπλής Νταντας έχει σκοπό να τελειώσει τη σειρά γρηγορότερα μέχρι τέλος Οκτωβρίου γιατί μετά θα πάρουν θέση άλλες επαναλήψεις για τον εορτασμό (Ντολτσε Βιτα, Απαραδεκτοι, και άλλα τέτοια). Προτίμησαν λοιπόν να τελειώσουν την νταντά τις καθημερινές που έχει και πολλά επεισόδια αλλά και νούμερα τους φέρνει για να συνεχισουν ακάθεκτοι μετά.
:D :D:DΜ' έκανες και γέλασα!!!Πονηρός ε???Ε μα τι να πω μ' αυτά που βλέπουν τα μάτια μου!!!Ελπίζω να χεις δίκιο...
 
τελικα με καμια δραματικη θα γινει τιποτα ρε παιδια?
 
Καλά σήμερα με το που ξύπνησα έβαλα mega και είδα ΡΕΤΙΡΕ και πέτυχα την σκηνή με το taxi τι γέλιο έριξα (τελευταία φορά το είδα πρόπερσι το καλοκαίρι). Και love sorry είδα. άσχετο σήμερα η μέρα μου θύμιζε λίγο καλοκαίρι γενικά χαχα
 
DianaTheSuperstar91 είπε:
Καλά σήμερα με το που ξύπνησα έβαλα mega και είδα ΡΕΤΙΡΕ και πέτυχα την σκηνή με το taxi τι γέλιο έριξα (τελευταία φορά το είδα πρόπερσι το καλοκαίρι). Και love sorry είδα. άσχετο σήμερα η μέρα μου θύμιζε λίγο καλοκαίρι γενικά χαχα
Και εγώ το είδα λίγο πριν φύγω για το χωριό!Επέστρεψα ευτυχώς!!!!Το είχα δει και στο youtube πρόσφατα!Τελικά θα κοπεί το Ρετιρέ και θα βάζει Δις Εξαμαρτείν ή θα αλλάξει ώρα το Ρετιρέ?
 
thebest20 είπε:
Και εγώ το είδα λίγο πριν φύγω για το χωριό!Επέστρεψα ευτυχώς!!!!Το είχα δει και στο youtube πρόσφατα!Τελικά θα κοπεί το Ρετιρέ και θα βάζει Δις Εξαμαρτείν ή θα αλλάξει ώρα το Ρετιρέ?
Θα παίζει καλέ, και θα το ξαναβάλουν μόλις τελειώσω τις Πανελλήνιες, τον Ιούλιο του 2010.
 
Πίσω
Μπλουζα