Aftermath από το πάρτυ στις 18

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Αντώνη,ήταν συγκεκριμένα 24 τα άτομα,αν η καταγραφή μου παραπάνω ήταν πλήρης...

Το ρεκόρ -απλών και όχι event- συναντήσεων είναι 21 άτομα...

**edit**

+ o ambu_dare=25 τα άτομα......
 
Στο επομενο θα ειμαι εκει!!!! Ζηλεψα καλοπαιδα :(

Ατιμη αποσταση...
 
Very nice, guys!!!

Μα δε χόρευε κανένας;

Θέλουμε και άλλες φωτο!!! :D

Το οτι ΖΗΛΕΨΑ κι εγώ, το ξεπερνάω! :D
 
Xόρευαν η domniki,η D2E κι ο dim...... :D :D
 
Tεφλόνα σε φάγανε οι κρέπες και ο όλυμπος βρε αδερφέ και δεν ήσουν μαζί μας.
 
Ε κάπου πήγε κι αυτός ;)

(Ε Βασίλη; Σιγά μην καθόσουν άπραγος, το μηνυματάκι μου πάντως πρέπει να σου προκάλεσε κατάθλιψη :D )
 
Wow.. το μονο που στεναχωρεθηκα ειναι το οτι δεν καταφερα να βρεθω στο παρτυ αυτο.

Απο τις φωτο και μονο δεν χρειαζεται και πολλα για να διαπιστωσει καποιος το ποσο τελεια περασαν οσοι παρεβρεθησαν εκει. Απο οσο ειδα, επεσε και κληρωση με μεγα τυχερη την κοπελα με το Atari Flashback (Europe Edition)!! (Ναι, σιγα μην ξεφευγε το Ataro-λαφυρο απο την ματια μου!!)

Παντα τετοια παιδια, και εννοειται και συχνοτατες συναντησεις!
 
Ε, ναι !!! Σιγα μη καθόμουνα σπίτι..... :D !

Φορτωσα 1-2gb disco vibration στο flashaki και μόλις έκλεισα το μαγαζί (02:00), πήγα σ'ένα μπαράκι ενός φίλου, πολιόρκησα τη θέση του Dj :diablotin: και έκανα το δικό μου disco party.... :D

Εκαψα τα υπόλοιπα εγκεφαλικά κύτταρα που μου είχαν μείνει και τώρα έχω μια κολοκύθα για κεφάλι.... :precry:

Φυσικά δεν ήταν το ίδιο πράμα, χωρίς εσάς, αλλά κάτι έγινε...... :D

@Rygar: Επρεπε ν' αρχίσω τα τηλεφωνα εκείνη την ώρα που το διάβασα, αλλά έχε χάρη ........ :diablotin: :D :D:D
 
Πραγματικά χάρηκα για χτές το βράδυ γιατί απο ότι είδα στο Fashion χτές και βλέπω εδω μέσα σήμερα οι περισσότεροι αν όχι όλοι περάσατε πάρα μα πάρα πού καλά.

Άλλωστε αυτός ήταν ο σκοπός όλων όσων ανακατεύτηκαν με αυτό το 1ο Πάρτυ του GRM. Να περάσουμε καλά.

 


Και όσοι δεν ήρθατε μην στεναχωριέστε, υπάρχουν και τα meetings που γίνονται συχνότατα υπό του τελετάρχη Rygar αλλά και να είστε σίγουροι ότι θα βάλουμε τα δυνατά μας το επόμενο πάρτυ να είναι ακόμα πιό καλό.

Με την ελπίδα βέβαια να γνωρίσουμε και άλλα μέλη του αγαπημένου μας Forum.

To know us better που λέγαμε και με το Kyriazisv χτές :D :D

Προσπάθησα να ανεβάσω στο youtube το βιντεάκι που έφτιαξε ο Plato για τη χτεσινή βραδιά αλλά δυστυχώς είναι πάνω απο 10 λεπτά και δεν ανεβαίνει.

Μη στεναχωριέστε όμως, είμαι σίγουρος ότι θα βρεθεί λύση και σύντομα μάλιστα.
 
Γβρμ!! :precry: Σμπαρακουάκ!!! :cry: :banghead: Κι εγώ ζηλεύω που δεν ήμουν, αλλά ας όψονται τα 512 km...
 
+1 = 25... ναι ξέρω ότι

α) έχω καιρό να παρευρεθώ και να συμμετάσχω ενεργά τόσο σε συναντήσεις του φόρουμ όσο και στο ίδιο

β) ήρθα με μεγάλη σχετικά παρέα (άσχετη με το φόρουμ) από νωρίς με την οποία καταλύσαμε χώρο στο άλλο άκρο του μαγαζιού μας ήταν δύσκολο να μετακινηθούμε μετά

γ) έχω πάψει λόγω της μειωμένης συμμετοχής μου να αποτελώ μέρος πια του σκληρού πυρήνα του φόρουμ με αποτέλεσμα πολλοί ίσως να μη με θυμούνται πια :D (αναρωτιέμαι πως και εγώ δεν είδα αρκετούς από εσάς)

"...έχετε σαφώς κάθε δικαίωμα να με διαγράφετε από τις λίστες σας" :cry: αλλά εγώ δεν μπορούσα ούτε να χάσω αυτή την ευκαιρία να παραστώ σε ένα τέτοιο γεγονός, ούτε να μην έρθω πολλάκις σε επαφή με τους φίλους μου. Ξέκλεβα χρόνο ερχόμουν - ξαναερχόμουν για να μπορέσω να πω δυο λόγια με όλους, αλλά η δυνατή μουσική δεν βοηθούσε στην συζήτηση. Χάρηκα που είδα πολλούς από εσάς ξανά και σε κάποια μελλοντική συνάντηση δεσμεύομαι να δώσω το παρόν.

Να σημειώσω ότι λόγω καθημερινότητας είχα πάρα πολύ καιρό να βγω νύχτα, οπότε πάρκαρα το παιδί στα πεθερικά μου και θυμήθηκα τα παιδάτα μου. Ήταν μία πολύ όμορφη βραδιά, η μουσική υπέροχη και ο κόσμος το ίδιο. Σίγουρα πρέπει να επαναληφθεί, έλα βρε για όσους δεν ήρθαν μία δεύτερη ευκαιρία :D

Ένα μικρό βιντεάκι από το κινητό τηλέφωνο είναι διαθέσιμο για όποιον ενδιαφέρεται εδώ. τίποτα σπουδαίο μία τυχαία στιγμή κάπως αργά μάλιστα (γύρω στις 2) που απλά δείχνει το μέρος (τις ντίσκο-μπάλες) και τον κόσμο.

http://rapidshare.com/files/108748059/19042008.mp4.html
 
Μα επίτηδες δεν είπαμε τίποτα για να σε τσιγκλίσουμε και να βγεις στην αναφορά μόνος σου :)

Να πω ότι ο ambu ήρθε με αρκετά μεγάλη παρέα και ήταν και χορευταράδες :)

Δυστυχώς video δεν έχω πάρει με τις χορευτικές φιγούρες του αλλά επιφυλάσσομαι για το μέλλον!
 
Ρε ambu -μια και έχουμε γνωριστεί κι από κοντά,δηλαδή φατσικά σε ξέρω- ομολογώ ότι δεν σε είδα ούτε στιγμή και πολύ αμφιβάλλω αν με είδες κι εσύ....

Χαίρομαι που ήσουν εκεί,λυπάμαι που δεν είπαμε ούτε ένα "γεια" έστω...

Anyway,σπεύδω να διορθώσω τη λίστα παρουσιών πάραυτα....

**edit**

Ώπα,να σου πω,φορούσες κάτι λευκό πάνω (πουκάμισο,φούτερ,πουλόβερ,δε θυμάμαι τώρα...) και ήσουν αυτός με το μούσι που ήρθε 2-3 φορές προς το μέρος μας ;;;
 
Όχι θα γλύτωνες :)

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δε πήρα γραμμή στιγμή ότι ήσουν εσύ ambu,δυστυχώς......
 
Ωχ αυτός ηταν ο Ambu;;; Εγώ νόμιζα ότι ήταν κανάς αδερφός του Wally. Ρε Πάνο, γιατί δεν είπες τίποτα; Διπλα ακριβώς ήμουν και σας κοίταζα, κάποια στιγμή σου μίλησα, αλλά κι εγώ ο ηλίθιος δε ρώτησα :mad:

EDIT: Τώρα που ξανακοιτάζω, μάλλον μου φέρνει προς τον αδερφό του (αξύριστου) Ηρακλή :D :D

Πάνο γιατί ξύνισες ρε όταν σε τραβάγανε; :D
 
Nέοι..δεν γνωρίσατε τον Αmbu.. :D
 
NEOIIIIII, οσοι δεν γνωρισατε τον Ambu θεσεις για καμψεις... (Μπουχαχα-γελιο κακου παλιου)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα