Aftermath από το πάρτυ στις 18

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ωχ! 02:40.....

...και δεν μπορώ να κλείσω μάτι!!!! Στραβή σειρά πήρα από αυτό το πάρτυ!

Καταστράφηκα!!!! Μόνο ο Vag μπορεί να με καταλάβει!!!!! :precry:
 
Rygar είπε:
Ε, γκχμ. Το φόντο τον πρόσεξε κανείς; ;) :D
Εγώ είχα καταλάβει η φωτογραφία αυτή είχε τραβηχτεί με σκοπό να κρατηθεί στην αιωνιότητα το φόντο, διακριτικά πάντα.
 
Nick_kong εχεις φοβερό άβαταρ!!
 
Επί τις ευκαιρίας, πότε γιορτάζει ο Σταλόνε;

Του Άη ofthetiger
 
Πολύ όμορφο το πάρτυ,κρίμα που δεν μπόρεσαν να παρευρεθούν πολλά μέλη του grm συμπεριλαμβανομένης και εμού της ιδίας...Οι Candy-sisters όμως τα έδωσαν όλα και χαίρομαι πολύ για αυτό!!!Συγχαρητήρια σε όσους το διοργάνωσαν,σε όσους κέρδισαν δώρα και σε όσους τίμησαν με την παρουσία τους αυτή την τόσο ξεχωριστή εκδήλωση.Εις αναμονή της επόμενης ρετρό εκδήλωσης λοιπόν! :happyjump:
 
!!

Μπράβο παιδιά...

βλέπω οτι το ρετρομάνιαξ (σικ!) γίνεται σιγά σιγά θεσμός και με ικανοποιεί πολύ το γεγονός αυτό...κρίμα που λόγω απόστασης δεν μπόρεσα να παραβρεθώ και γω...Πάντως από τις φώτο φαίνεται οτί διασκεδάσατε πολύ...αντέ να γίνουν και άλλα τέτοια events και να βοηθήσουμε όλοι...

εκτός από ράδιο γιατί όχι και κάτι έντυπο σε μηνιαία βάση? εγω γνωρίζω αρκετά πραγματα και πιστεύω οτί υπάρχουν πολλοί εδω μέσα που γνωρίζουν και αυτοί...

τι κρίμα που δεν έχω πια το Internet Station...θα κάναμε φοβερά events με ρετρο gaming εκεί..
 
Συγχαρητήρια για το πάρτυ και απο εμένα!

Περιμένουμε το επόμενο!!

Το μόνο κακό με το πάρτυ ήταν που δεν χόρευε κανένας σας, εκτώς της domniki και της D2E!!!

Ένα παραπόνο έχω μόνο απο το πάρτυ: περίμενα να βάλετε τα παπάκια,αλλά μέχρι να φύγω δεν το άκουσα (το ίδιο παράπονο μου έκανε και η φίλη μου η Πηνελόπη!!).

Κάποια στιγμή θα ανεβάσω τις δικές μου φωτογραφίες..
 
Δεν θέλω να θεωρηθεί πως έχω πρασινήσει από τη ζήλεια μου... Ποτέ... :diablotin: :diablotin: :diablotin:

 


Δεν κλείνουμε όμως το θρεντάκι, να το θάψουμε κάπου βαθιά για να μη με πιάνει τρέλα κάθε φορά που διαβάζω πόσο ωραία περάσατε;;;; (και εγώ ήμουν στην απόξω...
:cry: :cry: :cry: :cry:)
 
Juanita δες το σαν τιμωρία!

Άντε για βάλτε καμιά φωτογραφία και οι υπόλοιποι
 
:eviltongue: :eviltongue: :eviltongue:

Θα περάσω καλύτερα στο επόμενο, που ο Τελ θα έχει ολονυχτία στο μαγαζί και του Shock θα έχει χαλάσει ο navigator και θα έχει χάσει το δρόμο...

 


010005rx0.jpg



 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τα καταφέρατε. ΖΗΛΕΨΑ

Ευελπιστώ στο επόμενο να καταφέρω να είμαι και γω

Συγχαρητήρια παιδιά για το πάρτi!!

α και καλή Μεγαλοβδομάδα σε όλους!!!

:)
 
Ωρίστε οι δικές μου φωτογραφίες, να μην γκρινιάζετε ότι δεν τις ανέβασα. :D

dsc01098lx1.jpg

Ο telonio μας δείχνει τις metal καταβολές του μαζί με τον simonkey.

dsc01099bd8.jpg

O pooky παιδιαρίζει στην κάμερα μαζί με τον dim (pooky, την άλλη φώτο δεν την βάζω γιατί θα φάω ban απο τον wally! :flower: )

dsc01101fr1.jpg

Τα σκληρά εργαζόμενα νιάτα του forum, vag, telamonas και Saulot! :D

dsc01102bz4.jpg

Η πρώτη μας χορευταρού domniki!

dsc01103wj2.jpg

Η δεύτερη χορευταρού μας Death2Eliza, μαζί με τον dim!

dsc01104nb1.jpg

Ο φρουρός του forum Rygar

dsc01097wz2.jpg

Εγώ,μαζί με την φίλη μου την Πηνελόπη και τοην φίλο της τον Αντώνη.

Προσπάθησα αρκετές φορές να φωτογραφήσω τον Wally, αλλά αυτός με απειλούσε με κίτρινη κάρτα! :flower: Την επόμενη φορά, θα κάνω τον αδιάφορο και θα τον φωτογραφήσω, θέλει δεν θέλει!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραιες οι φωτο!!!Ευχαριστουμε theoritikos!!!

Εχω βγει λιγο κοκκινος...απορω γιατι... :D :D:D
 
theoritikouli, και εσυ χορευες, η τουλαχιστον κρατιοσουν με το ζορι!

και ο saulot επισης χορευε (αλλα περιμενε το "βαρυ" προγραμμα για να ξεκινησει)

ευχαριστουμε για τις φωτο!
 
Ε ναι..με αυτο το μουσακι το "ελαφρυ" προγραμμα του επεφτε "ελαφρυ" :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα