Aftermath από το πάρτυ στις 18

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
1-2-3-4-5-6-.........-40-41-42.....γκντουπ! (τα 'φτυσα !)
 
Γκράουρ !!!!

Βγήκα λίγο ( ? ) tragic στις φωτό, αλλά χαλάλι ! Πέρασα καλά !

Μόνη παραφωνία της βραδιάς, όταν ο KEEPER7Κ μου αποκάλυψε ότι ΔΕΝ κέρδισα το Atari,

ξεριζώνοντας την ελπίδα μέσα από την καρδιά μου ! ΛΥΓΜ, ΣΟΜΠ !
 
Παιδια η χθεσινη βραδια ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ :award:

Οσοι δεν ηρθαν, δεν ξερουν τι εχασαν :eviltongue:

Η επιλογη της μουσικης ηταν τελεια, ο dj Σανιε unplayable :clap: , το ιδιο και τα βιντεακια του :headbangdude: . Ο χωρος ηταν αρκετος για να μας χωρεσει...ευτυχως, γιατι δεν ειχε πιστα και εμεις οι λιγοι χορευταραδες θα ειχαμε προβλημα

Ενα εχω να πω: καλα που ηρθε και η ετερη Καπαδοκισσα Death2Eliza, με συνοδεια χορευτικου ντουετου, αλλιως μονη μου θα χορευα...α, ηταν και το ετερον ημισυ του Keeper και εσωσε καπως την κατασταση ;) Μα κανεις σας δεν χορευει επιτελους σ'αυτο το φορουμ??? :animeek:

Αν η μουσικη δεν ηταν τοσο δυνατα, θα εφευγα κατα τις 5 (και ο Τελαμωνας που ηταν να μεινει τελευταιος θα με εδιωχνε ο ιδιος με τις κλωτσιες απο το μαγαζι :rofl: )...αλλα λιγο η δυνατη μουσικη, λιγο τα ποδια μου που δεν αντεχαν αλλο χορο, αναγκαστηκα να φυγω κατα τις 3 :nervous: Ελπιζω να μην εχασα πολλα...τι ωρα το διαλυσατε?

Δεν ξερω τι θα επακολουθησει απο εκδηλωσεις, αλλα η αρχη ηταν απιθανη και ο πηχης ειναι πια πολυ ψηλα. Ενα μεγαλο μπραβο σε οσους ετρεξαν να το οργανωσουν και ελπιζω να επαναληφθει συντομα με την ιδια, και γιατι οχι και με μεγαλυτερη, επιτυχια :happyjump:
 
exetlaios είπε:
Μόνη παραφωνία της βραδιάς, όταν ο KEEPER7Κ μου αποκάλυψε ότι ΔΕΝ κέρδισα το Atari,

ξεριζώνοντας την ελπίδα μέσα από την καρδιά μου ! ΛΥΓΜ, ΣΟΜΠ !
Για μένα πάντως, είναι η 3η φορά στη ζωή μου που γίνεται κάποιου είδους κλήρωση και τυχαίνει να είμαι στο WC. (λες και αν δεν ήμουν, θα κέρδιζα)
 
Οντως! Εκλεισε τη μουσική απότομα, και μετά αναφώνησε ένα δυνατό καλημέρα (4.15 εάν θυμάμαι καλά) :D
 
Να και το βιντεάκι που έφτιαξε ο συμφορουμίτης πλέον Plato για το πρώτο Greek Retro Maniax Party.

Plato σε ευχαριστούμε πολύ....

 
Τρελλα γουστα. Και γ*μω τα βιντεακια!

Παραλιακη, Συγγρου, φιμε ζελατινα στο κρανος και γκαζι...
 
Βρε τι μου κάνατε με τα πάρτυ σας!!!!! Ακόμα και εγώ που είμαι μούχλας έπαθα ζημιά!!! Η ώρα τώρα είναι 02:30 ακούω disco και νιώθω έντονα την νύχτα να με καλεί!!!! 8)

Φοβερή η D2E με τα μπαλέτα της που έδωσε ρέστα! :clap:
 
Εγώ πάντως το συνέχισα και χτες - σήμερα, το Σάββατο το βράδυ εννοώ, anyway.

Το μενού είχε Rennen club και από εκεί δεν θα μπορούσε να λείψει και '80s break κάτι που με έκανε να θυμηθώ τα χθεσινά - προχθεσινά. Τελικά όπου και να πάς ότι και να κάνεις '80s are back and are here to stay 4 ever!!!!!!!

Πάω να την πέσω, καληνύχτα στα ξενύχτια, καλημέρα στα ρετρονιάκια.
 
Εδώ σε καλή ποιότητα στον host μας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωχ και κλααααααααααααααμα ο Κροκοδειλος (HostGator)! :biglaugh:

ΒΤW μπορει να εχει γινει ηδη αναφορα προηγουμενως και να μην την πηρα πρεφα αλλα να πουμε ενα ευχαριστω στον Vag για τη προσφορα των δωρων της βραδιας.
 
Ρε εχουμε υποδομες.Μην το λυπαστε :headbangdude:
 
Χαίρομαι που περάσατε καλά!

Δυστυχώς αν και είχα κανονίσει τα πάντα για να κάνω την υπέρβαση και να έρθω αψηφώντας και την εφημερία του Σαββάτου και όλες τις άλλες πρακτικές δυσκολίες, ο μικρός αρρώστησε την Παρασκευή οπότε το ξενυχτήσαμε αλλιώς το πράγμα.

Κάτι τέτοια δυστυχώς μου θυμίζουν ότι όσο και να λέμε 18, δεν είμαστε πλέον 18... :cry:

Τέσπα, next time...
 
Μα γιατί?

Στα 18 δεν είχες κάποιο "μωρό" στην αγκαλιά σου? :cool:
 
Turrican είπε:
Βρε τι μου κάνατε με τα πάρτυ σας!!!!! Ακόμα και εγώ που είμαι μούχλας έπαθα ζημιά!!!
Λέγεται σπιτόγατος...

Πάρα πολύ ωραία ήταν, η μουσική ιδανική. Μόνο που τώρα είμαι πια τελείως κουφός από την ένταση της μουσικής και όποιος με πλησιάζει, του μυρίζει τσιγάρο.

Wally, παρακαλώ.

Εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω τον Telamona.stoko για το τραπέζι που έκλεισε και μπορούσα να ξεκουράζομαι και λίγο.

Και του χρόνου.
 
εξαιρετικα ολα πραγματι!

και omega συγχαρητηρια για το βιντεο!! εχεις και καναλι στο youtube?

μπραβο και σε ολους τους εμπλεκομενους στην διοργανωση!

παντα τετοια παιδια!

υ.γ. μπραβο και στο party animal dom!
 
Μόλις τώρα είδα το βίντεο !

Παλιόπαιδα, με κάνατε και συγκινήθηκα !
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα