Atari PC1

DINO είπε:
Δεν τον ενδιαφέρει ο Falcon τον Wally! :D Προς τα εδώ κοίτα...

Για δώσε λεπτομέρειες... :D :D:D
A, μαλιστα! Προκειται για ενα Falcon 030 σε αριστη κατασταση με 4ΜΒ μνημη :boss: - αν δε φαω ξυλο σημερα, δεν θα φαω ποτε :rofl:

Dino, δεν το εχω ακομα στην κατοχη μου, αλλα ξερω που βρισκεται και εχω πολυ ευκολη προσβαση στο χωρο :cool: Συντομα θα το εχω στα χερια μου :p
 
domniki είπε:
A, μαλιστα! Προκειται για ενα Falcon 030 σε αριστη κατασταση με 4ΜΒ μνημη :boss: - αν δε φαω ξυλο σημερα, δεν θα φαω ποτε :rofl: Dino, δεν το εχω ακομα στην κατοχη μου, αλλα ξερω που βρισκεται και εχω πολυ ευκολη προσβαση στο χωρο :cool: Συντομα θα το εχω στα χερια μου :p
Χεχεχε... Αν πεις και το όνομα του αγοραστή στο αφεντικό, νομίζω δε θα έχεις πρόβλημα. :D :p
 
Εχει επισης CD-Rom και Compact flash κάρτα (ουτε που ξερω τι ειναι αυτη η καρτα)...

Βλεπω Dino οτι ενδιαφερεσαι :D Ο ιδιοκτητης δεν πρεπει να μαθει τιποτα...θα εργαστω υπογειως :boss:
 
Δέχομαι σοβαρές προτάσεις με PMs... :D

Το ξεσκίσαμε το thread... :D :D:D
 
DINO είπε:
Δέχομαι σοβαρές προτάσεις με PMs... :D
Το ξεσκίσαμε το thread... :D :D:D
Κοιτα, τις προτασεις τις δεχομαι εγω :boss: Αλλωστε εγω ειμαι αυτη που πουλαω, και μαλιστα πρωτο πραμα! :cool:
 
Οι φωτογραφίες νοσταλγικές.....

ATARI RULEZZZZ!!!
 
Γειά σου circleag, Atarian!!! :thumbup:

Κάποια στιγμή πρέπει να βγάλω το PC1 από την ντουλάπα και να το βάλω σε λειτουργία...
 
Ειναι πανέμορφος σχεδιαστικά ο pc1...

@Dino Να το κανείς γρήγορα αυτό που λες!!! και να βαλεις και φωτογραφίες!!!
 
:please:

Γειά σου circleag, Atarian!!!
Κάποια στιγμή πρέπει να βγάλω το PC1 από την ντουλάπα και να το βάλω σε λειτουργία...
Μήπως επισκευάζεις και βλάβες σε Mega STE 2? :please:
 
Δυστυχώς καπετάνιε, δε σκαμπάζω γρι από hardware...

Το PC1 ανάβει... Απλά δεν έχω δισκέτες 5.1/4 με το DOS, το GEM κλπ....

Τι έπαθε ο Mega σου;

Μπορεί κάποιος άλλος να βοηθήσει...
 
DINO είπε:
Γειά σου circleag, Atarian!!! :thumbup:
Κάποια στιγμή πρέπει να βγάλω το PC1 από την ντουλάπα και να το βάλω σε λειτουργία...

circleag είπε:
Ειναι πανέμορφος σχεδιαστικά ο pc1...
@Dino Να το κανείς γρήγορα αυτό που λες!!! και να βαλεις και φωτογραφίες!!!
Αργώ λιγάκι αλλά πάντα κρατάω τις υποσχέσεις μου...

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Αυτές για ορεκτικό.

Εξακολουθούν να μου λείπουν οι δισκέτες 5,1/4 με DOS, GEM κλπ.

Μόλις τις αποκτήσω, (ελπίζω σύντομα), θα ανεβάσω και βιντεάκι για πάρτη σας με Gem Paint κ.α....
 
DINO είπε:
Αργώ λιγάκι αλλά πάντα κρατάω τις υποσχέσεις μου...
Γι'αυτό τα αταρια είναι χειρότερα από τις Αμιγκες. Γιατί αργουν παντα όταν πρέπει να κρατούν τις υποσχέσεις τους. Θα φταίει το bus :p

Να μην το κσεχάσω. Ειναι πανέμορφος!
 
Εγώ έλεγα οτι θα σχολιάσεις τη σκούπα που βρισκεται στο φόντο. :p

Πράγματι είναι όμορφος, και είμαι και τυχερός που τον βρήκα σε εξαιρετική (σχεδόν αχρησιμοποίητο), κατάσταση...
 
την σκούπα την ξέχασες από το ...σκούπισμα του st;

Στα st καλύτερα να χρησιμοποιείς αχυρένια ή ακόμα καλύτερα να τα πετάς κατευθείαν -φορώντας γάντια φυσικα- στον κάδο σκουπιδιών. ΠΡΟΣΟΧΗ...όχι στην ανακύκλωση διότι ελλοχεύει ο κίνδυνος να τα περάσει κάποιος για κομπιούτερ και να τα πάρει σπίτι!

(Αχχχ! Είχα καιρό να το κάνω αυτό... :) )
 
Που κολάει ο ST, στο θέμα;


Σπύρο δεν παίζεσαι... :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα