Bibi-bo: Β' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

με γεια σου mytinyworld!!!!να τις χαιρεσαι και τις 2!!!!ειναι πανεμορφες και μονο που τις κοιτας σε "μαγνητιζουν" με το βλεμμα τους :) :) :)
 
Σ ευχαριστούμε mytiny για τις ευχές σου..!! Ευχαρίστησε και τις bibi-bo σου εκ μέρους μου ,που στολίστηκαν τα κορίτσια, έβαλαν τα καλά τους και μας ευχήθηκαν τα Χρόνια Πολλά..!! :D :p Με ΥΓΕΙΑ για όλους..!!
 
Τι ομορφιές είναι αυτές!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕL GRECO μου σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου και την πανέμορφη φωτό που μας αφιέρωσες!! Πραγματικά πρόκειται για ένα από τα ομορφότερα ρούχα Β Περιόδου :dribble::dribble:να το χαίρεσαι!!!!!

Κοριτσάκι μου να τις χαίρεσαι τις μαγευτικές σου καινούριες φίλες!!!! Αυτή με τα μπουκλάκια που φιγουράρει πίσω από τα Β κουτιά δεν θυμάμαι να την έχουμε ξαναδεί κιόλας... ίσως να κάνω και λάθος πάντως όπως και να χει είναι είναι πανέμορφη:animeek::dribble::animeek:!!! Με γεια και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mytinyworld μου αυτες οι νεες σου κουκλες ειναι πιστευω οι πιο ομορφες που εχεις!!!! Εχουν τελεια πλουσια σκια και μεγαλα γαλανα ματια σε αντιθεση με το ηλιοκαμμενο δερμα τους! Απλα ονειρο! Με γεια!!!! :)
 
καλη χρονια σε ολους!!!

mytiny με γεια να τις χαιρεσαι κ αυτες κ τα φορεματα τους!!!

θελω να σας δειξω ενα φορεματακι στο οποιο υπεκυψα κ λογικα ειναι 2ης περιοδου μιας κ ηταν σε ροζ κουτι κ απο πισω ειχε αυτη τη σγουρομαλλα bibi bo..! η αληθεια ειναι πως περαν του οτι μου αρεσε παρα πολυ (ειπα κ γω θα το φορουσα!), το πηρα για να το φορεσει ενα απ τα καλυτερα δωρα μου γι αυτα τα χριστουγεννα!!! ελπιζω να μην κανω μεγαλο κακο που την ανεβαζω σ αυτο το φορουμ αλλα θελω να σας δειξω το φορεμα κ δε θυμαμαι αν το εχετε ξαναδειξει...

ειναι η sindy Hasbro του 1987 Super Cool Sindy δωρο απ την mytinyworld κ την ευχαριστω παρα πολυ για την χαρα που μου εδωσε!!

το φορεμα λοιπον της ταιριαξε τελεια!το κουτι πανω εγραφε παραμυθενια ομορφια κ μεσα ειχε βρακακι ασπρο κ μια μακρια φουξια υποθετω εσαρπα την οποια εγω μετα εκανα κορδελα για τα μαλλια..

attachment.php
 
Να τη χαίρεσαι την καινούρια σου κούκλα είναι υπέροχη και χαρισμένη από ένα αξιόλογο πρόσωπο. Το φόρεμα αυτό είναι σίγουρα β περιόδου το έχω δει κι εγώ πολλές φορές είναι πανέμορφο. Με γεια. Και στη μπιμπιμπό σου όμως θα πηγαίνει τέλεια ε?
 
Lne πολυ ομορφη η κουκλα που σου χαρισε η mytinyworld!!!!!!!!!!!!!!με γεια και η κουκλα και το νεο φορεμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι πολυ ωραια και τα δυο!!!!!!!!!!!!!!!
 
Νομίζω ότι αυτό το φόρεμα είναι από τη σειρά παραμυθένια ομορφιά. Να το χαίρεσαι Lne.
 
Lne καλή χρονιά! Να χαίρεσαι το φόρεμα της σειράς Παραμυθένια ομορφιά. Είναι πολύ χαριτωμένο. Να χαίρεσαι και τη κούκλα και θα συμφωνήσω με την Αμαλία ότι είναι χαρισμένη από ένα αξιόλογο πρόσωπο.
 
σας ευχαριστω πολυ ολους!!κ γω θα συμφωνησω με την amalia34!!η mytinyworld με εκανε να χαρω σαν μικρο παιδι...κ amalia32 ειμαι σιγουρη!!αλλωστε ολα πηγαινουν στη bibi bo!
 
Lne είπε:
σας ευχαριστω πολυ ολους!!κ γω θα συμφωνησω με την amalia34!!η mytinyworld με εκανε να χαρω σαν μικρο παιδι...κ amalia32 ειμαι σιγουρη!!αλλωστε ολα πηγαινουν στη bibi bo!
Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου Ine που με μίκρυνες κατά 3 χρόνια :D , τώρα πια όμως είμαι Amalia35:( οπότε καλύτερα να με λέτε όλοι σκέτη Αμαλία οκ? να σαι καλά #)
 
Amalia24 εδώ μέσα όπως θα έχεις καταλάβει χάνεται ο χρόνος και οι παρενέργειές του..!! :) Γι αυτό λοιπόν οταν θα αναφέρομαι σε σένα απο εδώ και μπρος, θα σου αλλάζω το διψήφιο νούμερο που συνοδεύει τ όνομά σου, ώστε να χαθείς κι εσύ στον ρετρο-φουρομ-χρόνο..!!! :beer:
 
Παιδιά, σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια για τις κούκλες μου και για μένα! Με κάνετε και κοκκινίζω... #)

Lne mou, να χαίρεσαι και την κουκλίτσα και το φόρεμα! Αυτό το φόρεμα το έχω και σε κίτρινο και είναι από τα πιο αγαπημένα μου της β' περιόδου!

Αμαλία μου, την έπαθες σαν τη... σουβλέ μας! :eek: :D

Και επειδή αυτό είναι το πρώτο ποστ μου για το 2012, εύχομαι σε όλους σας ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!
 
καλη χρονια mytiny!!

αμαλια μου με προλαβε ο μακισιμος κ ειχα σκοπο να βαλω μικροτερο αριθμο απ το 24...! δεν ειχα καταλαβει οτι ειναι η ηλικια σου κ το 32 μπηκε καταλαθος!!αλλα τι σημασια εχει η ηλικια εδω μεσα????εχουμε αγαπησει τα παιχνιδια περισσοτερο απο οτι τα αγαπουσαμε οταν ημασταν παιδια!!
 
Έχεις δίκιο καλή μου Lne εδώ μέσα έχουμε ξαναγίνει όλοι παιδιά #) , τι πιο όμορφο!
 
Αχ amalia μου πως σε νιώθω!!! Τουλάχιστο εσένα σε κάνανε 24... εγώ τι να πω που έγινα Αθανάσιος Διάκος??? Ειλικρινά δεν ξέρω πως να το εκλάβω....λένε πως η λανθάνουσα γλώσσα λέει την αλήθεια. Πρέπει να τον τσάτισα πολύ το makisimo για να σκέφτεται να με σουβλίσει...:biglaugh::tongue:χιχιχι!!!!

Προς αποκατάσταση της αλήθειας το σουβλέ το πρότεινα μόνη μου (τι τις θέλω τις εξυπνάδες???) όταν έγραφε συνέχεια σουγλέ αντί σουφλε... (νιώθω λίγο σαν τον Οιδίποδα...):sweat::biglaugh:

Και επειδή πολλά άσχετα είπα επανέρχομαι στο θέμα!! Lne μου να χαίρεσαι την υπέροχη καινούρια σου ανακάλυψη και την πανέμορφη Sindy :dribble::dribble:χαρισμένη από την πιο γλυκιά κουκλομάνα την mytiny μας!!!Η οποία να αφήσει τις ντροπές κατά μέρος διότι της αξίζουν όλα όσα λέμε και ακόμη περισσότερα!! Μας έχει κατασκλαβώσει όλους με τα υπέροχα πράγματα που στέλνει κάθε τόσο!!!Mytiny μου αυτή την κίτρινη παραλλαγή που έχεις την έχουμε δει?? Δεν μπορώ να θυμηθώ...αν όχι όποτε μπορείς πέρνα καμιά φωτό να το θαυμάσουμε!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλή Χρονιά και σε σένα φίλη soufle και εύχομαι το 2012 να μας γεμίσεις με υπέροχες χειροποίητες δικές σου δημιουργίες, να τις θαυμάζουμε όλοι εδώ. Η αλήθεια είναι ότι ράβεις τόσο καλά που θα μπορούσες νομίζω όλα τα ρούχα του καταλόγου και τα ημερολογίου να τα φτιάξεις αντάξια των αυθεντικών. Μπράβο σου!
 
soufle είπε:
Mytiny μου αυτή την κίτρινη παραλλαγή που έχεις την έχουμε δει?? Δεν μπορώ να θυμηθώ...αν όχι όποτε μπορείς πέρνα καμιά φωτό να το θαυμάσουμε!!!!!!

Ο,τι θέλει το σουφλεδάκι μας!!!

Εφτασεεεε!

attachment.php
 
mytinyworld πολύ ωραία και τα δύο σύνολα παραμυθένια ομορφιά αλλά πιστεύω ότι το κίτρινο της πάει πιο πολύ! Να τα χαίρεσαι όπως και τις δύο πολύ όμορφες κούκλες!
 
Σ'ευχαριστώ EL GRECO! Κι εγώ προτιμώ το κίτρινο!
 
Πίσω
Μπλουζα