Bibi-bo: Β' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Ο el greco εννοεί αν έχει μεταλλικό κούμπωμα, makisvertis. Εχει και μεταλλικό κούμπωμα και σκρατς?

Είναι πολύ όμορφο στο πράσινο χρώμα, εγώ το έχω σε ροζ, αλλά πίσω κουμπώνει με σκρατς στο σβέρκο και αφήνει ανοικτή την πλάτη.
 
πισω στο λαιμο εχει μεταλικο κουμπομα μενει ενα κοματι που φενετε η πλατη και πιο κατω εχει σκρατσ,σημερα μου εδωσαν το νυφικο α περιοδου μα δε ξερω πως το βαζουν αυτο στο κεφαλι και θελω να ρωτησω υπηρχε και καλσον γιατι η κοπελα το ειχε φορεμενο σε μια sindy που φορουσε και καλσον και δε ξερω αν ηταν μαζη με το νυφικο
 
makisvertis το νυφικό έχει και καλτσόν. Σε ρώτησα για το φρου φρου Β΄περιόδου που έχεις τελικά γιατί μοιάζει πολύ με το δικό μου της Α΄περιόδου. Αν βάλουμε και της mytinyworld έχουμε δύο της Β΄περιόδου με διαφορετικά κουμπώματα.

Σου βάζω και τη φωτογραφία από την πρώτη μου bibi-bo που μου ζήτησες.

attachment.php
 
makisvertis σε ευχαριστώ για τη φωτογραφία. Έχεις το φρου φρου Β΄περιόδου. Υπέροχο φόρεμα,να το χαίρεσαι!
 
σευχαριστω πολυ ...μηπως εχεις καμια φωτογραφια τις α περιοδου??? να τοδω και γω...
 
makisvertis η κούκλα σου είναι απλά υπέροχη το ίδιο και το φόρεμα. Εχει υπέροχη δαντέλα και πολύ ωραίο χρώμα. Τα μαλλιά της κούκλα επίσης είναι σαν μετάξι και από ό,τι κατάλαβα είναι ολοκαίνουρια στο κουτί της. Να τη χαίρεσαι!
 
makisvertis σου έβαλα δύο φωτογραφίες του φρου-φρου Α΄περιόδου στο ανάλογο θρεντ.
 
Lolipopmerenta σε ευχαριστούμε πολύ για το ντοκουμέντο αυτό :thanx2: :thanx2:, η μπιμπιμπό αυτή είναι από ό,τι βλέπω στο φυλλάδιο από τη σειρά Νύχτες μαγικές που κυκλοφόρησε τότε.

attachment.php


Αυτή είναι η πρώτη μπιμπιμπό που ξαναέπιασα στα χέρια μου με αυτά τα ρουχαλάκια, πριν 2 περίπου χρόνια και φυσικά έτρεμα από τη χαρά μου, αφού είχα να τη δω πάνω από 22 χρόνια. Εδώ αυτοθαυμάζεται και αναρωτιέται αν είναι ομορφότερη από τη Μπάρμπι, περιμένει από τον καθρέφτη της να της απαντήσει :sealed:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλη Amalia πολύ γλυκιά η bibi-bo long hair. Πιο όμορφη από τη barbie δεν πιστεύω ότι είναι αλλά πιο γλυκιά, πιο αθώα και πιο αγαπημένη σίγουρα. Πολύ όμορφη είναι πάντως. Να τη χαίρεσαι.
 
Αμαλια να χαιρεσαι τη μπιμπι μπο σου,σιγουρα αφου ειναι η πρωτη που ξαναβρηκες μετα απο χρονια θα της εχεις και μια ιδιαιτερη αδυναμια :)

πολυ ταιριαστο το φορεμα της!!!

:thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:για τις φωτογραφιες
 
αμαλια34 ειναι υπεροχη η μπιμπιμπο σου!!! να τη χαιρεσαι!!! εγω σας ευχαριστω για ολες τις πληροφοριες που μοιραζεστε εδω για την αγαπημενη μας κουκλα!! :) εινια πραγματι μεγαλη χαρα να πιανεις μια μπιμπιμπο στα χερια σου μετα απο χρονια!!το νιωσα φετος στα γενεθλια μου που ο καλος μου μου εκανε δωρο μια μπιμπιμπο μπαλαρινα! :)
 
Φίλε μου ελ γκρέκο, Κατερίνα, lolipopmerenta σας ευχαριστώ πολύ όλους σας. Φίλη lolipopmerenta θα μας άρεσε πολύ να δούμε την μπαλαρίνα σου έχουμε καιρό να δούμε μπαλαρίνα στο θρεντ της μπιμπιμπό. Να βάλεις φωτογραφία αν και όποτε μπορέσεις να την θαυμάσουμε κι εμείς. Πράγματι δεν περιγράφεται το συναίσθημα αυτό όταν ξαναβρίσκεις μετά από χρόνια παιχνίδια που σου θυμίζουν την παιδική σου ηλικία...
 
lollipopmerenta, πολύ ενδιαφέρον ντοκουμέντο! Μάλλον προσπαθούσε να ξεστοκάρει το συγκεκριμένο κατάστημα...

Αμαλία μου, για τις φωτογραφίες σου έχω να πω μόνο τα καλύτερα λόγια! Καταπληκτικές!

Μια ηλιόλουστη μέρα σαν τη σημερινή, δεν μπορούσε η bibi-bo να μη βγει μια βόλτα στη λιακιάδα!

attachment.php
 
βιαζεται να παει στη θαλασσα η bibi-bo:)

ωραια αξεσουαρ :βραχιολια,γυαλια,σκουλαρικια(αληθεια,τι σχημα εχουν; )

mytinyworld το ρουχο που της φορεσες αποτελειται απο φουστα και μπλουζα ή ειναι φορεμα;

ευχαριστουμε πολυ για τη φωτογραφια!!!!!!!!!
 
mytinyworld πολύ όμορφη η bibi-bo Σεϋχέλες, όπως και το φόντο στο κουτί της. Να τη χαίρεσαι!
 
Να'σαι καλά Κατερίνα! Το ρούχο που φοράει είναι bibi-bo και αποτελείται από φούστα και μπλούζα και έχει και μια φούστα στυλ λαμπάμπα από το μεταλιζέ άσπρο ύφασμα που φοριέται πάνω από αυτό. Επέλεξα να το αφήσω έτσι, είναι πιο απλό και καλοκαιρινό! Τα σκουλαρίκια είναι φοίνικες και τα φορούσε η bibi bo rocker sandra. Αλλά της τα έβγαλα και τα έβαλα σε αυτήν την κούκλα, που είναι η Σεϊχέλες, γιατί νομίζω ότι της ταιριάζουν περισσότερο!

Σ'ευχαριστώ ελ γκρέκο!
 
mytinyworld είπε:
Να'σαι καλά Κατερίνα! Το ρούχο που φοράει είναι bibi-bo και αποτελείται από φούστα και μπλούζα και έχει και μια φούστα στυλ λαμπάμπα από το μεταλιζέ άσπρο ύφασμα που φοριέται πάνω από αυτό. Επέλεξα να το αφήσω έτσι, είναι πιο απλό και καλοκαιρινό! Τα σκουλαρίκια είναι φοίνικες και τα φορούσε η bibi bo rocker sandra. Αλλά της τα έβγαλα και τα έβαλα σε αυτήν την κούκλα, που είναι η Σεϊχέλες, γιατί νομίζω ότι της ταιριάζουν περισσότερο!Σ'ευχαριστώ ελ γκρέκο!
σ ευχαριστουμε πολυ για ολες αυτες τις πληροφοριες :)

σιγουρα της ταιριαζουν πολυ τα σκουλαρικια αυτα,αν και ο,τι και να φορεσει η μπιμπι μπο παντα θα ειναι Η ΚΟΥΚΛΑ !!!!
 
Τώρα που ζέστανε ο καιρός και βλεπουμε περισσότερο ήλιο, αυτή η φωτογραφία είναι ιδανική. Ευχαριστούμε mytinyworld.
 
Πίσω
Μπλουζα