Bibi-bo: Β' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Σε ευχαριστούμε για την υπέροχη αυτή φωτογραφία που μας ταξιδεύει σε παραλίες ονειρεμένες. Τι όμορφη και αυτή η κούκλα σου, να τη χαίρεσαι και μπράβο για την ωραία αυτή φωτογραφία!
 
mytinyworld μου υπεροχη η ανοιξιατικη φωτογραφια σου!!!οτι πρεπει για τις μερες μας!! :) αμαλια34 μου ,εχω ηδη βαλει φωτο τις μπιπμιμπο μου οταν την ειχα πρωτοπαρει στο θρεντ που ειχα ανοιξει '' οδηγιες για μια αρχαρια ιδιοκτητρια μπιππιμπο ".εχω φωτογραφιες οπως την παρελαβα αλλα και οπως ειναι σημερα! αν θελεις μπες να δεις! υποσχομαι ομως οτι θα βαλω και αλλες πιο προσφατες! :)
 
bibi-bo λαμπάδα

Μία bibi-bo Β΄ περιόδου με το μωράκι της που ήτανε δεμένα σε πασχαλινή λαμπάδα. Συνήθιζαν να φτιάχνουν αρκετές τέτοιες λαμπάδες προς το τέλος της κυκλοφορίας της κούκλας.

attachment.php


spirtouli πάρα πολύ όμορφο το νέο σου αβατάρ.
 
πολυ ομορφη η bibi-bo με το μωράκι της πασχαλινης λαμπαδας!!!!!!!!!!

:thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: EL GRECO για τη φωτογραφια

σπιρτουλη με γεια το νεο και γλυκο σου αβαταρ :)
 
Φίλε ελ γκρέκο τι πανέμορφη φωτγραφία είναι αυτή, μια τέτοια λαμπάδα και ποιος δε θα την ήθελε? σε ευχαριστούμε για την υπέροχη φωτογραφία με το ρομαντικό ροζ φόντο :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
Φίλη Amalia,katerinak σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και για την ευγένειά σας. Καλό Πάσχα να έχετε με υγεία και χαρά!
 
Ελ γκρέκο πολύ ωραία λαμπάδα έχεις αποκτήσει.:dribble::dribble::dribble: Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για το αβατάρ μου.
 
Αυτή είναι μία bibi bo Πίτσυ και Ντόλυ που δεν είναι δική μου, την έχω χαρίσει. Την έβγαλα όμως φωτογραφία γιατί νομίζω ότι δεν την έχουμε ξαναδεί . Το ιδιαίτερο σε αυτή την κούκλα είναι ότι φοράει παλτό, κάτι που δεν το βλέπουμε συχνά στη β περίοδο. Το παλτό δένει με κορδονάκια που έχουν και ένα κλειδί 'ιδιο με αυτό των happy happy sisters.

P4290112.jpg

P4290114.jpg

P4290117.jpg
 
σπιρτουλη εχει πολυ ομορφο προσωπο η bibi bo "Πίτσυ και Ντόλυ" , νομιζα οτι θα ειχε εκεινο το εντονο διχρωμο μακιγιαζ στα ματια.Αν δεν κανω λαθος,αυτο το προσωπο πρωτη φορα το βλεπουμε

πολυ ωραιο και το συνολο της ,το κλειδακι ειναι ολόιδιο με αυτο των happy happy sisters,αραγε να ανοιγει η ντουλαπιτσα τους με το κλειδακι αυτο;

:thanx2: :thanx2: :thanx2: για τις φωτογραφιες

ΥΓ: το κλειδακι τη ντουλαπιτσα τους δεν ανοιγε; ή το ειχαν για ομορφια;

εγω μονο μια κουκλιτσα happy happy ειχα,αυτη με τα ριγε μωβ ρουχαλακια
 
Katerinak, αυτή η κούκλα έχει μωβ ζωγραφιστά μάτια. Τώρα δεν θυμάμαι να την έχει ξαναδείξει κανείς άλλος. Για το κλειδάκι δεν γνωρίζω, ένα σπιτοβαλιτσάκι -μπάνιο που έχω , έχει διαλυθεί , οπότε το κλειδί δεν χρειάζεται καθόλου. :D
 
spirtouli αυτή είναι η bibi-bo Σεϋχέλες. Έχει ιδιαίτερο μακιγιάζ όπως μόνο οι bibi-bo Σεϋχέλες. Είναι πανέμορφη,όπως και τα ρουχαλάκια που φοράει.

Είναι αυτή:

attachment.php


katerinak η Πίτσυ και Ντόλι έχει βλεφαρίδες.Η παραμυθένια ομορφία έχει το μακιζιάζ το έντονο στα μάτια καθώς και η πρώτη μου bibi-bo.

Είναι αυτή ( το φόρεμα δεν είναι αυθεντικό bibi-bo):

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
σας ευχαριστω πολυ και τους δυο για τις πληροφοριες και τις φωτογραφιες :)
 
EL GRECO, ευχαριστώ για την απάντηση. Πολύ όμορφο και αυτό το μακιγιάζ πάντως και ταιριάζει στην bibi bo.
 
Spirtouli πολύ όμορφη η μπιμπιμπό αυτή ειδικά τα μάτια της μου αρέσουν πολύ. Σε ευχαριστώ κι εγώ για τις φωτογραφίες το ίδιο κι εσένα φίλε μου ελ γκρέκο. Αυτό που φοράει η μπιμπιμπό Σεϋχέλλες το έραψες εσύ? Είναι απλά τέλειο...
 
Το Σεϋχέλλες είναι το κόκκινο φόρεμα; Ή το πράσινο σετάκι που είδαμε σε προηγούμενη φωτογραφία;

Το κόκκινο το έχω κι εγώ! Κάπου το είχα αγοράσει στο άσχετο πριν κάτι χρόνια μόνο του και δεν ήξερα ποιας κούκλας είναι ούτε και το όνομά του!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
spirtouli αυτό το μακιγιάζ για μένα είναι από τα ωραιότερα. Φίλη Amalia να σαι καλά. zouzou το κόκκινο φόρεμα είναι από τη bibi-bo πάρτυ. Η bibi-bo Σεϋχέλες φοράει κανόνικά μαγιό.
 
attachment.php


Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην φίλη μου mytinyworld :thanx2: :thanx2: :thanx2: για το πανέμορφο φόρεμα παραμυθένια ομορφιά που μου χάρισε. Εγώ θα έλεγα πως μοιάζει με το φόρεμα που πιθανότατα θα φορούσε η σταχτοπούτα στο χορό...
 
Φίλη Amalia πολύ όμορφη η bibi-bo σου με το παραμυθένιο αυτό φόρεμα που σου χάρισε η mytinyworld!
 
Πολύ όμορφο το φορεμά σου Αμαλία. 'Εβγαινε και σε άλλα χρώματα εκτός από ροζ?
 
Αμαλια να χαιρεσαι το νεο φορεμα της μπιμπι μπο :)

σωστη πριγκιπισσα ειναι,μονο το στεμμα της λειπει :)

αν θυμαμαι καλα η Μπαρμπι μου που ειχε ακριβως το ιδιο φορεμα,φορουσε και ενα μικρο υφασματινο στεμμα που ειχε το ιδιο χρωμα με το φορεμα αυτo,δεν ξερω ομως την ονομασια του περιπου λευκου αυτου υφασματος,μηπως λεγεται περλέ ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα