Bibi-bo: Β' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Έτσι είναι φίλε ΄μου ελ γκρέκο και σε ευχαριστούμε πολύ όλοι γιατί είσαι όπως έχει ήδη ξαναειπωθεί ο φύλακας άγγελος της αγαπημένης μας κούκλας και φροντίζεις να είναι σε πολύ καλή κατάσταση όποια κούκλα κι αν πέσει στα χέρια σου.
 
Φίλη Amalia σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Πιστεύω ότι όλοι μας προσφέρουμε στην αγαπημένη μας κούκλα και γενικά στα παιχνίδια που αγαπάμε.
 
Amalia34 είπε:
Κατερίνα μου περιμένουμε φωτογραφια από την πάνινη κουκλίτσα σου με το πρόσωπο που θυμίζει μπιμπιμπό και ελ γκρέκο. Μη το ξεχάσεις :)
δεν το ξεχναω Αμαλια μου,απλα δεν ειμαι στην Ελλαδα.. οταν κατεβω θα τη βγαλω σιγουρα φωτογραφια :)

EL GRECO οι κουκλες σου εχουν παντα τη φροντιδα που τους χρειαζεται απο καποιον που τις αγαπαει και τις περιποιειται :)
 
Λυση στο λιωμενο σωμα της bibi-bo, αν δεν μπορειτε να το σωσετε με τιποτα!

Amalia34 είπε:
Κατερίνα μου σου εύχομαι να βρεις τη μπιμπιμπό σου και μη σε νοιάζει για το σώμα, έχω δει κούκλες από τις κουκλομάνες μας εδώ που είχαν μόνο ένα κεφάλι μπιμπιμπό και το έβαλαν σε σώμα της σίντι ή της μπάρμπι και η κούκλα έγινε ολοκαίνουρια.
Οπως ειπε και η Αμαλια34 μας, με τις υπεροχες οπως παντα φωτογραφιες, μην σας στεναχωρει αν το σωμα της bibi-bo σας ειναι λιωμενο! Αρκει να σωσετε το κεφαλι!!!

Σας δειχνω εδω μια φωτο απο την Sindy Pedigree, η οποια εχει το σωμα ακριβως ιδιο με αυτο της bibi-bo (αν και λιγο πιο βαρυ). Ονομαζεται active body και αν το ψαξετε απο την Αγγλια εχετε λυσει το προβλημα!

attachment.php
 
Φίλη katerinak σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για την ευγένεια σου.

Μια πολύ καλή φίλη μου έστειλε δώρο τρία πολύ όμορφα φορέματα Β΄περιόδου. Αφιερωμένες οι παρακάτω φωτογραφίες σε κείνη με ένα μεγάλο ευχαριστώ.

attachment.php


attachment.php
 
Αναστασια βρισκεις παντα μια λυση για το καθετι :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: πολυ γλυκια η Sindy Pedigree ,να τη χαιρεσαι!!!!!!!!!!!

EL GRECO με γεια τα νεα φορεματα των bibi bo!!!!!!!!!! σωστη πριγκιπισσα εγινε με το φορεμα αυτο η μπιμπι μπο :)
 
Φίλε ελ γκρέκο πανέμορφη η χρυσομαλλούσα σου να τη χαίρεσαι της πάει πολύ αυτό το ροζ φόρεμα ταιριάζει και με τα χείλη της :kiss:
 
Φίλες katerinak και Amalia34 σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και για την ευγένειά σας.
 
Ωραίο το φόρεμα Ελ γκρέκο και πιο ωραία η κούκλα σου με τις χρυσές ανταύγειες που δεν συναντάμε συχνά. Στις bibi bo β περιόδου έχει βγεί ποτέ καμία καστανή?
 
spirtouli σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Bibi-bo καστανή δε βγήκε ποτέ.
 
Πρώτα από όλα συγχαρητήρια σε όλους για τις υπέροχες καινούριες ανακαλύψεις σας!!

Καλή μου Αμαλία είναι όλα υπέροχα !! Βλέπω ότι η κουκλομάνα mytiny έκανε πάλι το θαύμα της!! Με γεια σου!!

makisvertis σε ευχαριστούμε πολύ για το καταπληκτικό πράσινο φρουφρού!! Να το χαίρεσαι!! Εl greco και spirtouli σας ευχαριστούμε για τις υπέροχες φωτό και τις πληροφορίες για τη ΒΙΒΙ ΒΟ Σευχελες!!

Αναστασάκι πάντα με την κατάλληλη λύση!!! Respect!!!

Γλυκιά μου mytiny με γεια σου η πανέμορφη καλοκαιρινή BIBI BO:dribble: !!!! Πανέμορφη φωτό και δροσιστική :D !!!

Μακισιμάκο μου αυτή την παραλλαγή με γαλάζιο μπούστο στο φόρεμα που μας έδειξες δεν την έχω ξαναδεί!!! Το έχω πετύχει όμως στο ebay κατά καιρούς σε κίτρινο και πράσινο... με γειά σου!!!!!

Και μια που καλοκαίριασε περνάω ένα καλοκαιρινό τύπου Χαβανέζικο συνολάκι που το έχουμε ξαναδεί νομίζω σε διάφορες χρωματικές παραλλαγές εδώ σε ροζ

attachment.php


bibi bo Β ΠΕΡΙΟΔΟΣ Η πιο γ.jpg
 
Τι ωραίο το κολάν και τα βραχιόλια. Πολύ καλοκαιρινό το σύνολο. Το πουκάμισο, όμως, γιατί μου φαίνεται ότι ταιριάζει περισσότερο στον Τζον-Τζον? :eek:
 
σουφλε με γεια και για το καλοκαιρινο χαβανεζικο συνολο!!πολυ ομορφα και ζωντανα χρωματα :)

ευχαριστουμε πολυ για τις φωτογραφιες!!

θα συμφωνησω με τη σπιρτουλη: ταιριαζει περισσοτερο στον Τζον Τζον αυτο το πουκαμισο,νομιζω οτι εχουμε ξαναδει ενα παρομοιο πουκαμισο να το φοραει ο Τζον Τζον αλλά δε θυμαμαι σε ποιο ποστ
 
soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για την ευγένεια σου. Πολύ ωραίο σύνολο και αυτό και πολύ 80ς. Να το χαίρεσαι.
 
Soufle μου πανέμορφο το συνολάκι αυτό πολύ δροσερό. Χαίρομαι που επέστρεψες και πάλι και ανυπομονούμε να δούμε τι άλλο όμορφο έχεις βρει.
 
Η bibi-bo Rocker είναι η πρώτη bibi-bo με κοντό μαλλί. Προσωπικά τη βρίσκω ενδιαφέρουσα αλλά όχι τόσο εντυπωσιακή όσο οι άλλες με το μακρύ μαλλί. Στη δεύτερη φωτογραφία με την κασέτα με τα δύο τραγούδια της.

attachment.php


attachment.php
 
Πολύ ωραίο ρετροεύρημα.:dribble: Το κούρεμα της Bibi-Bo μου θύμισε αυτό της Alexis από τη Δυναστεία , στο ξανθό όμως. Αυτή η κούκλα είναι προσωποποίηση της δεκαετίας του 80.
 
EL GRECO με γεια το νεο σου αποκτημα!!!!εχει κατι το ιδιαιτερο η bibi bo rocker,ωραιο το συνολο που ταιριαζει με το "ροκ" κουρεμα :)

μονο 2 τραγουδια ειχε σε ολοκληρη την κασσετα; :eek:
 
Φίλε ελ γκρέκο με γεια την μπιμπιμπό ρόκερ είναι και αυτή όμορφη και πρωτότυπη και πολύ ωραία τα ρούχα της!
 
Φίλες spirtoulis, katerinak, Amalia σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Πράγματι είναι πολύ δεκαετία 80 αυτη η κούκλα.

Φίλη katerinak δύο τραγούδια έχει μόνο η κασέτα που τα επαναλαμβάνει.
 
Πίσω
Μπλουζα