Bibi-bo Τα παραμύθια της ...

Αναστασια είπε:
Τι ομορφες που ειναι οι σκηνογραφιες σου Ραπουνζελ μου!!! :) Πραγματικα σαν να βλεπω εργο!

Αναγνωρισα το ραδιοφωνο και το νερο της Μπαρμπι MyScene Adidas, καλα βρε θηριο δεν εχεις αφησει κουκλα!!! :D

Μου αρεσει επισης πολυ που εχουμε και guest star την γειτονισσα Bratz! Σε μερικα χρονια ακρως συλλεκτικη μιας και η εταιρεια αναγκαστηκε απο την Ματελ, να σταματησει περσι την κυκλοφορια τους μετα το σκανδαλο που εγινε, οταν εγινε γνωστο πως ο σχεδιαστης τους πουλησε το προτζεκτ Bratz στην ΜGA ενω ηταν ακομα ιδιοκτησια της Ματελ. (η Μπαρμπι MyScene, ηταν μια προσπαθεια της Ματελ να αντεξει την πιεση των πωλησεων της Bratz που ειχε βαλθει να φαληρησει την Μπαρμπι. Σας μπερδεψα εεεε :eek: o_Oo_O)

Επιτελους τωρα με την μινι φουστα και το μαλλακι με τρεντυ χτενισμα ραπουνζελικο, σαν να βλεπω λιγο περισσοτερο φως στην υποθεση... :cool:
οποιος ενδιαφερεται για bratz ας με ενημερωσει. βρηκα σ ενα μαγαζι αρκετες. αν μενει αθηνα θα του στειλω σε π.μ. το μαγαζι διαφορετικα μπορω να του τη στειλω εγω...;-)

η δικη μου DSC00035.jpg

DSC00034.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα