Bibi-bo Τα παραμύθια της ...

Συγχαρητήρια Ραπουνζέλ μου για το υπέροχο φινάλε της περιπέτειας αυτής!

Είχε πολύ σασπένς και κανείς δεν μπορούσε να προβλέψει το τέλος . Μου άρεσε πάρα πολύ!

Καλά λέει η Αναστασία είναι η εκδίκηση της ξανθιάς αυτή η ιστορία για να μάθουν να μην τις κοροϊδεύουν κάποιοι...
 
Καλή μου rapunjel δεν τα στέλνεις σε τηλεοπτικούς σταθμούς, περιοδικά, κάτι τέλος πάντων;;;;;;;;;;

Ένα έχω να πω:

:bow: :bow: :bow:
 
Τα παραμύθια της bibi-bo...

Λατρεμένη Αναστασία,γλυκιά Amalia34 και μοναδική krios σας ευχαριστώ και χαίρομαι που σας άρεσε.Δεν νομίζω κανείς στην τηλεόραση να ενδιαφερόταν για τη bibi-bo παρά μόνο αν είχε σχέση με σκάνδαλα και πολιτική.Να στε καλά πάντως και σκέφτομαι το επόμενο.Ίσως ένα θρίλερ ή ένα με ζωάκια... ;)
 
Ένα θρίλερ στο οποίο να συμμετέχουν και ζωάκια!!! :cool:

Από τώρα ανυπομονώ για τη νέα ιστορία που θα μας ετοιμάσεις!!! :happyjump: :happyjump: :happyjump:
 
Rapunjel μου αγαπημενη, κι εγω θελω με ζωακια και με νεραιδες αν γινεται!!! :) Σου εχω μια κομπαρσα να σου στειλω, ηθελα να ειναι εκπληξη αλλα επειδη βλεπω και αναρωτιεσαι στο θεμα του επομενου εργου αποφασισα να συνεισφερω! :flower:
 
Τα παραμύθια της bibi-bo...

Καλή μου Juanita και λατρεμένη Αναστασία τα αιτήματα σας θα πραγματοποιηθούν.Θα φτιάξω ένα παραμύθι με ζωάκια,ξωτικά,νεράιδες και με δόσεις θρίλερ... ;)
 
Τα παραμύθια της bibi-bo...

abbey μου θα έχει και στοιχεία θρίλερ! :D
 
Εξαιρετικό rapunjel μου!!! Θερμά συγχαρητήρια!!

Ανυπομονώ για την επόμενη ιστορία!!
 
Τα παραμύθια της bibi-bo...

Καλή μου Candy4ever σε ευχαριστώ πολύ!Θα αρχίσει σε λίγο καιρό το επόμενο παραμύθι... :D
 
Η φάρμα της bibi-bo

Αυτό είναι το νέο παραμύθι της bibi-bo για να μας κρατά συντροφιά τώρα που φθινοπωριάζει.Ελπίζω να σας αρέσει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rapunjel μου, το παραμυθι που ξεκινησες ειναι το ονειρο, οχι μονο της bibi-bo, αλλά πολλων ανθρωπων! :)
 
Σε ευχαριστούμε πολύ για τις ιστορίες Rapunjel μας!! Θα περιμένω με αγωνία τη συνέχεια!! :xm:
 
Ευχαριστούμε Rapunjel:flower:!!!!! Με τα παραμύθια σου δίνεις ζωή στην Bibi-bo!!! Περιμένω με αγωνία!!!!!!!!
 
Η φάρμα της bibi-bo

(Περίληψη προηγουμένου:Η bibi-bo μετά το χαμό του άντρα της αποφασίζει να φύγει από την πόλη και να πάει να ζήσει με την αδερφή της τη Βιολέτα. Η Βιολέτα έχει μία φάρμα με ζώα,που δεν ήταν συνηθισμένα, στην εξοχή...)

Υ.Γ.Χαίρομαι που σας αρέσει τόσο το νέο παραμύθι!Λατρεμένη Αναστασία,γλυκιά Δωροθέα,καλή μου soufle και γλυκιά abbey σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!
 
Το Rapunjelaki να κοιτάξει να εκδόσει τις φωτο-ιστορίες σε περιοδικό. (Μου θυμίζουν και τα φωτορομάντζα στο Φαντάζιο κάπως, αλλά αυτά εδώ είναι σαφώς ανώτερα. Και ομορφότερα αφού οι πρωταγωνίστριες είναι πραγματικά οι πιο γλυκιές του κόσμου! ) Μπράβο σου Χ 1000 :)

(Tι θα γίνει παρακάτω; Τι θα γίνει παρακάτω; :wait2: Δεν τρώω και τα νύχια μου, τι υπομονή να κάνω; Ε; )
 
Η φάρμα της bibi-bo

(Περίληψη προηγουμένου:Η bibi-bo με το αμάξι της πηγαίνει στη φάρμα της αδερφής της.Η Βιολέτα η αδερφή της δεν ξέρει τίποτα και αμέριμνη παίζει με τα μικρά πόνυ τα οποία είναι ανήσυχα.Την ίδια στιγμή η κουνιάδα της bibi-bo καλεί τον Τζον Τζον για μια βρωμοδουλειά...)

Υ.Γ.Γλυκιά μου krie σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Να σαι καλά! ;)
 
Καλέ ανατρίχιασα!! Από τη μια το κουνελάκι να χαμογελά και από την άλλη η δολοπλόκα Barbie που πάει να σκοτώσει την κουνιάδα να υποθέσω?? Αυτό θα πει να τα έχει όλα!! Από παραμύθι ως Νονός !! Υπερπαραγωγή Rapunjelaki μου!! Περιμένουμε τη συνέχεια!! Α προπο υπέροχο το πουκαμισάκι του έκλυτου Τζον Τζον...
 
Ετσι ειναι.... :xm: Απο την μια το αθωο κουνελακι επανω στο πτωχο πλην τιμιο γαιδουρακι, και απο την αλλη η εξωλης και προωλης μπαρμπι η δολοπλοκα!!!

Για αυτο κοβονται τα εισητηρια το ενα πισω απο το αλλο στο Σινεμα Rapunjel!!! :flower: Ραπουνζελ μου αγαπημενη μηπως να το βγαλεις και σε 3D το εργο? Ειναι τωρα πολυ της μοδας! :) (*ασχετο: Το πουκαμισο του Τζον Τζον πρεπει να ειναι δανεικο απο τον αντρα της Bibi!)
 
Πίσω
Μπλουζα