Bibi-bo Τα παραμύθια της ...

Τρομερή ιστορία rapunjel μου!! Έχω πολλή αγωνία για τη συνέχεια - πρέπει να σου πω ότι τρελλαίνομαι για τα αστυνομικά!!
 
Ραπουνζέλ μου θα συμφωνήσω κι εγώ με την Candy4ever τα αστυνομικά θρίλερ μου αρέσουν πολύ και η Αναστασια έχει απόλυτο δίκιο με τέτοιο μαλλί πώς να μη τον κερατώσει? Αλλά σίγουρα η Μαρία θα τη βρει την άκρη με τις άλλες!

Εγώ το έριξα στα σπόρια και περιμένω τη συνέχεια της ιστορίας σου Ραπουνζέλ μου!
 
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

(περίληψη προηγουμένου:Η κυρία πέφτει νεκρή μετά τον πυροβολισμό και η Μαρία αποφασίζει να πάει σπίτι της για να συναντήσει τον άντρα της κυρίας.Εκείνος τη δέχεται ατάραχος και η Μαρία υποψιάζεται ότι κάτι συμβαίνει...)

Υ.Γ.Λατρεμένη Αναστασία πράγματι το μαλλί του είναι από μόνο του ένα θέμα... :D

Καλή μου Candy4ever χαίρομαι που σου αρέσει!

Γλυκιά μου Amalia34 χαίρομαι που σου αρέσει κι εσένα και σίγουρα τα κορίτσια θα βρουν την άκρη... ;)
 
Πολύ ανατρεπτικό το σενάριο, δε μου πήγαινε με τίποτα στο μυαλό ότι είναι και η σύζυγος του στο κόλπο.

Περιμένουμε με αγωνία τη συνέχεια Ραπουνζέλ μου.........
 
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

(περίληψη προηγουμένου:η κυρία όχι μόνο δεν πέθανε αλλά είναι κρυμμένη σπίτι της μιας και έχει γεμίσει πέτρες το φέρετρό της.Σχεδιάζει να δηλητηριάσει τις bibi-bo του Τζον Τζον μετά την επίσκεψη της Μαρίας, ενώ οι bibi-bo σχεδιάζουν να ρίξουν την ιδιωτικό αστυνομικό τη Μυρτώ στα πόδια του κυρίου για να την ερωτευτεί και να τον ελέγξουν...και να μάθουν την αλήθεια!)

Υ.Γ.Γλυκιά Amalia34 όλο ανατροπές θα είναι το σενάριο!Χαίρομαι που σου αρέσει... ;)
 
Άντρες παιδί μου τι περιμένεις ? Μη χάσει ευκαιρία αυτός και άρχισε τις γλύκες με τη Μυρτώ, αλλά δεν ξέρει τι πονηρές που είμαστε εμείς οι γυναίκες.

Θα πάρει το μάθημά του?
 
Ποσο γελαω με το μαλλι του κυριου!!!! :D :D:D

Με τετοιο μαλλι να θελει και ερωμενη ο ανισορροπος???? :xm: :xm: :xm:

Αχ τι κοσμος κι αυτος! :p
 
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

(περίληψη προηγουμένου:Η Μυρτώ η τέταρτη αστυνομικός,πηγαίνει στο σπίτι του ζευγαριού και παρουσιάζεται σαν υπάλληλος της ασφαλιστικής εταιρίας που είχε ασφαλιστεί η σύζυγος του κυρίου.Ο κύριος χαίρεται που θα πάρει τα λεφτά της ασφάλειας αλλά χαίρεται ακόμη όταν η Μυρτώ προφασίζεται μία λιποθυμία και την αγκαλιάζει.Αναστατώνεται και σχεδιάζει μόλις πάρει τα λεφτά της ασφάλειας να σκοτώσεις τη γυναίκα του και να τα φτιάξει με τη Μυρτώ!Η γυναίκα του όμως κρυμμένη στα σκαλιά παρακολουθεί τι γίνεται και αποφασίζει μόλις πάρει τα λεφτά της ασφαλιστικής ο άντρας της να τον σκοτώσει...

Υ.Γ.Γλυκιά Amalia34 πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σου! ;)

Λατρεμένη Αναστασία καλό είναι που γελάς!Κι όμως και με τέτοιο μαλλί ερωμένη θέλει!!! :D
 
Τέλειο παραμύθι και πόσο διαφορετικό από τα άλλα!Μπράβο σου Rapunjel!

Μ'όλες τις σαχλαμάρες που δείχνει η τηλεόραση, ζω μόνο για το Rapunjel-TV! :D

:eek: Αυτό το σερβίτσιο το είχα κι εγώ!(και ναι,τα πόνυ έπιναν ζεστή σοκολάτα...άκουσα καμία να γελάει; ) :p
 
Χαχαχα... τέλειο το μαλλί του κυρίου.... :rofl:

Ραπουνζέλ μου, γράφεις!!! :award: :award: :award: (κυριολεκτικά και μεταφορικά!!! )
 
Rapunjel μου εισαι η αγαπημενη μας σεναριογραφος/σκηνογραφος/hair stylist/κουκλομανα!!!! Το γυαλι του κυριου ειναι το αποκορυφωμα!!!!

Το σερβιτσιο πρεπει να ειναι Βοημιας! Και ταιριαζει με το μαλλι του κυριου! :)
 
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

(περίληψη προηγουμένου:Ο κύριος περιμένει τις bibi-bo για να τις δηλητηριάσει.Χτυπάει όμως το κουδούνι μόνο η Νόρα που καταλαβαίνει το κόλπο του και δεν πίνει το δηλητηριασμένο τσάι αλλά το ρίχνει σε μια γλάστρα.Η Μαρία ωστόσο μπαίνει στο σπίτι από την μπαλκονόπορτα και κατεβαίνοντας στο υπόγειο βλέπει την κυρία ολοζώντανη.Η κυρία βλέποντας τη Μαρία βάζει τις φωνές!!!)

Υ.Γ.Καλή μου Λώρα σε ευχαριστώ και πολύ γέλασα με το Rapunjel-TV! :D

Τέλεια εικόνα τα πόνυ να πίνουν ζεστή σοκολάτα!

Juanita μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Να σαι καλά!Για το μαλλί του κυρίου έχουμε αναφερθει πολλές φορές!Μόνο του είναι ένα θρεντ!!! :)

Λατρεμένη Αναστασία ευχαριστώ αν και υπερβάλλεις λίγο...Άμα βρω ένα κύριο με τέτοιο μαλλί θα έρθει Ιταλία γιατί βλέπω πολύ ότι σου αρέσει! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πω, πω, φοβερές ανατροπές, εύγε Rapunjel μου! Πάντως, πολύ μούτρο αυτός ο Τζον-Τζον! Εκτός από το μαλλί με το γυαλί, έχει και μια πονηράδα στο βλέμμα!! Ιδανικός για αυτό το σενάριο!!
 
Rapunjel μου, μολις ειδα την φωτογραφια με τους "κακους" της υποθεσης δεμενους, πηγε να μου φυγει το νερο που επινα απο το στομα!!!!! :D :D:D Ποσο γελασα!!!! Σαν αληθινοι ητανε!!! :flower:
 
Πραγματικά το σενάριο είναι όλο ανατροπές και έχει πολλή αγωνία.

Μπραβο σου Ραπουνζέλ μου :)
 
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

(περίληψη προηγουμένου: Η Μαρία παλεύει με την κυρία που την αρπάζει από τα πόδια και η Ιωαλιάνα εισβάλει στο σπίτι και βγάζει τον κύριο νοκ άουτ.Η Νόρα ψάχνει μήπως βρει κάτι που θα τις κατατοπίσει. Επειδή δημιουργούν προβλήματα τους δένουν.Ξαφνικά χτυπά η πόρτα και την ίδια στιγμή σπάει ένα τζάμι.Ενώ τα κορίτσια πάνε να δουν τι συμβαίνει ακούγονται δύο πυροβολισμοί και ο κύριος και η κυρία σκοτώνονται...)

Υ.Γ.Καλή μου Candy4ever, λατρεμένη Αναστασία και γλυκιά Amalia34 χαίρομαι που σας αρέσει το αστυνομικό θρίλερ!Να στε καλά!
 
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

(περίληψη προηγουμένου:Τα κορίτσια συναντιούνται για να βρουν κάποια άκρη με αυτήν την υπόθεση. Αναρωτιούνται ποιος είχε συμφέρον να σκοτώσει το ζευγάρι και ποιοι συγγενείς υπάρχουν.Ο Τζον Τζον τις ενημερώνει πως η κόρη του ζευγαριού πέθανε πριν τρία χρόνια.Ωστόσο η Μυρτώ πάει να ψάξει στο σπίτι του ζευγαριού που κάποιος το έχει αδειάσει και ακούει θόρυβο από το υπόγειο και το όνομά της!)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

(περίληψη προηγουμένου:Μία κυρία με φούξια μαλλί παρασύρει με την απειλή πολυβόλου τη Μυρτώ στο υπόγειο και τη δένει με σκοπό να την σκοτώσει.Την ίδια στιγμή μπαίνει στο σπίτι η Νόρα και ακούει την κυρία με το φούξια μαλλί να γελάει και να βρίζει...)

Υ.Γ.Candy4ever ελπίζω να σου αρέσει η συνέχεια και το τέλος της ιστορίας! ;)
 
:D :D:Dπλακααααα!!!!!

Τι ξυλο που εφαγε η φουξιομαλλα για το σπασμενο μανικιουρ της Νορας!!!!

Καλα να παθει!!!! Αυτο της αξιζε για την απληστια της!!!

Τι ομορφες που ειναι ολες μας οι ξανθιες ηρωιδες! Οχι για να μην λενε μετα για τις ξανθιες... Και εξυπνες και ομορφες ειναι :) !!!

Σε ευχαριστουμε Ραπουνζελ μου για την ομορφη ιστορια σου που μας ταξιδεψε!!! :flower: :flower: :flower:

Μηπως να βγαλει και η Bibi-bo DVD με τα παραμυθια της; Επιτελους θα βγει και κατι της προκοπης στην ελληνικη αγορα!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα