Bibi-bo: η επανακυκλοφορία της;

EL GRECO

RetroAdept
Αντιδράσεις
8
Φίλη Αναστασία σε ευχαριστώ.

Φίλη katerinak θα το φτιάξουμε και αυτό. Όλα θα γίνουν.

EL GRECO

RetroAdept
Αντιδράσεις
8
https://www.change.org/petitions/hasbro-hellas-hasbro-inc-%CE%B5%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CF%82-bibi-bo-reproduction-of-bibi-bo-doll-2

Αυτό είναι το petition ποιυ φτιάξαμε με μία καλή μου φίλη και την ευχαριστώ πάρα πολύ. Βάλαμε το βίντεο του κιεραυνού μακουίν γιατί δεν πιστεύω ότι στη Χάσπρο Ελλάς θα κάτσουν να δουν ενα μεγάλο βίντεο.

Galoob

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
8
EL GRECO είπε:
https://www.change.org/petitions/hasbro-hellas-hasbro-inc-%CE%B5%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CF%82-bibi-bo-reproduction-of-bibi-bo-doll-2
Αυτό είναι το petition ποιυ φτιάξαμε με μία καλή μου φίλη και την ευχαριστώ πάρα πολύ. Βάλαμε το βίντεο του κιεραυνού μακουίν γιατί δεν πιστεύω ότι στη Χάσπρο Ελλάς θα κάτσουν να δουν ενα μεγάλο βίντεο.
μολις υπεγραψε και ο κεραυνος katchawwww

makisimos

RetroMasteR
Αντιδράσεις
72
D@redevil σ'ευχαριστούμε πολύ...

ELGRECO εχεις κανει εξαιρετική δουλεια... Για να δουμε που θα καταλήξει όλο αυτό...

El_Greco_Fanatic

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
15
Αν και πάρα πολύ καθυστερημένα θα ήθελα με την σειρά μου να πω ένα μπράβο κ ένα μεγάλο :thanx2: :thanx2:σε όλα τα παιδιά που συνέβαλλαν σε αυτό το όνειρο που εύχομαι να γίνει πραγματικότητα γιατί είμαι παραπάνω από σίγουρος ότι το αξίζει!!!!!!

Δυο ακόμα υπογραφές κ από εμάς ελπίζω σύντομα να υπογράψουν όλοι αλλιώς :takethat: #)

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

EL GRECO

RetroAdept
Αντιδράσεις
8
Αυτός που χάκαρε τη σελίδα με τις υπογραφές εμένα προσωπικά κανένα κακό δε μου κάνει. Τις κούκλες μου τις έχω και όλα όσα ήθελα τα έχω πετύχει. Κακό στην κούκλα κάνει και μακροπρόθεσμα στον εαυτό του γιατί θα μείνει μόνος του. Δεν πιστεύω ότι είναι κάποιο παιδί από τα ενεργά μέλη του ρετρομανιαχ γιατί τα παιδιά του ρετρομάνιαχ σέβονται και εκτιμούν την ιστορία μας και κάθε τι παλιό και σημαντικό.

Λορένα

RetroNuts!
Αντιδράσεις
128
Αφου ψηφισα, εμπαινα και παρακολουθουσα την προοδο των υπογραφων.

Δεν το πιστευα οταν ειδα οτι καποιος την χακαρε..

Τοσο πολυ την φοβουνται λοιπον την bibibo? :D

EL GRECO

RetroAdept
Αντιδράσεις
8

El_Greco_Fanatic

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
15
Μέχρι εκεί φτάνουν τελικά :confused: :confused: τα έχω δε όλα τελευταία το είδα και αυτό :wait2:

Γιάννη δεν τις κάνουν κακό τις κάνουν και free διαφήμιση αστούς να δουλεύουν για εμάς :thumbup:

Από ότι φαίνετε ενοχλεί κάποιους, που σημαίνει ότι ήμαστε στο σωστό δρόμο :supergrin: :supergrin: :supergrin:

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.728
κι εγω πριν λιγο εμαθα για το χακαρισμα και πραγματικα δεν το περιμενα!!

επειδη δεν ξερω πώς λειτουργουν οι ηλεκτρονικες υπογραφες : αν καποιος χακαρει την ιστοσελιδα χανονται και οι υπογραφες;

η διαφορα που φαινεται στα παρακατω screenshots τι ακριβως μας δειχνει;ελπιζω να μη σημαινει οτι χασαμε υπογραφες

b.JPG

a.JPG

EL GRECO

RetroAdept
Αντιδράσεις
8
Φίλη Κατερίνα δε νομίζω ότι χάσαμε υπογραφές αλλά όποιος ήθελε να μπει το πρωί σήμερα τις δύο ώρες που ήταν χακαρισμένη η σελίδα δεν μπορούσε να υπογράψει. Το petition βάζει πρώτο στόχο τις 100 υπογραφές. Αυτό που είδες στο πλαίσιο στη μέση λέει ότι έφτασε τις 50 υπογραφές και πάνω γράφει πόσες είναι συνολικά. Πρέπει να πάει 100 να περάσει τον πρώτο στόχο. Η κούκλα Jem που απευθύνεται στη Hasbro για να επανακυκλοφορήσει έχει 1408 υπογραφές. Καταλαβαίνεις πόση πολλή δουλειά έχουμε ακόμη.

Φίλε Παναγιώτη κάποιοι κερδίζουν από την κούκλα και με την επανακυκλοφορία της δεν θέλουν να χάσουν.

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.728
σ ευχαριστω φιλε EL GRECO για τις πληροφοριες! ειναι αληθεια οτι εχουμε πολυ δρομο μπροστα μας αλλά δεν πρεπει να σταματησουμε τον αγωνα ακομη κι οταν καποιοι προσπαθουν να μας εμποδισουν

El_Greco_Fanatic

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
15
Γιάννη αυτό εννοείτε απλά είπα να μην γίνω πάλι εγώ ο κακός και δεν το ανέφερα anyway, ο σκοπός μας είναι να καταφέρουμε την επανακυκλοφορησει της κούκλας αστούς αυτούς να :banghead:

EL GRECO

RetroAdept
Αντιδράσεις
8
Φίλη Κατερίνα δε σταματάμε. Προχωράμε.

Φίλε Παναγιώτη δεν πειράζει έγινα εγώ ο κακός. Συνεχίζουμε το σκοπό μας.

Φίλη Αγγελική ευχαριστώ!

Άντε άλλες 12 υπογραφές και φτάσαμε τις πρώτες 100.

Amalia34

RetroActive
Αντιδράσεις
2
Οι υπογραφές γίνανε εκατό! Εγω μπαινω συνέχεια και βλέπω τις εξελίξεις αυτο μρ το μπλοκαρισμα που λετε στη σελίδα το πρωί δεν το πηρα χαμπαρι αλλά μενω άφωνη. Δυστυχως καποιοι δεν εχουν συμφερον απο την επανακυκλοφορια της κουκλας και προσπαθουν να μας εμποδισουν αλλα δε θα τους αφησουμε. Εγω προς το παρον 3 υπογραφες εχω καταφερει αλλα συνεχιζω την προσπαθεια.

spirtoulis

RetroMasteR
Αντιδράσεις
75
Μπορεί να υπογράψει καποιος ακι να βάλει email άλλου?θέλει η αδερφή μου και θα βάλει email του συζύγου της.

EL GRECO

RetroAdept
Αντιδράσεις
8
bibi-bo Χανιά Κρήτης

H bibi-βο Σεντενιάλ από τα όμορφα Χανιά της Κρήτης σας ευχαριστεί που υπογράφετε για την επανακυκλοφορία της και σας παρακαλεί να συνεχίσετε.

Φίλη Αγγελική ας βάλει το όνομα του άντρα της αφού είναι δικό του το e-mail.

Φίλη Αμαλία σε ευχαριστώ!

https://www.change.org/petitions/hasbro-hellas-hasbro-inc-%CE%B5%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CF%82-bibi-bo-reproduction-of-bibi-bo-doll-2#share

Μπλουζα