Bibi-bo: A' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

rapunjel είπε:
soufle μου να σαι καλά που έβαλες τόσες υπέροχες φωτογραφίες bibi-bo και ομόρφυνες το θρεντ.Πολύ χάρηκα που τα είδα.Εγώ με την αδερφή μου επειδή αγοράζαμε πολύ δύσκολα παιχνίδια αγοράζαμε κούκλες και όχι ρούχα.Αν μας χαρίζανε κανένα ρουχαλάκι κάποια φίλη μας ή το ανταλλάζαμε με κάποιο της barbie ή την ίδια τη barbie ,αποκτούσαμε ρούχα της αγαπημένης μας κούκλας.Σου βάζω μία φωτογραφία με τη Βιργινία για να μου πεις αν θυμάσαι το όνομα του φουστανιού.Πρέπει να είχε και μαντηλάκι από το ίδιο ύφασμα στα μαλλιά.Σε ευχαριστώ! ;)

picture.php

Τώρα που το ξαναβλέπω καλή μου νομίζω ότι είναι το Φίφθ Άβενιου με άλλο ύφασμα. Το τσαντάκι σου θυμίζει τίποτα;

Kambia μου γιατί μου σβήστηκαν όλες οι αρχικές φωτογραφίες μετά το edit που έκανες;Και από τα Α,και από το Τζον Τζον, και από το 4ο.Επίσης δεν πμπορώ να κάνω edit σε παλιότερα μηνύματα. Τι κάνω λάθος; Αν χρειάζεται να τις ξαναπεράσω στείλε μηνυματάκι και θα γίνει άμεσα :go:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kambia μου γιατί μου σβήστηκαν όλες οι αρχικές φωτογραφίες μετά το edit που έκανες;Και από τα Α,και από το Τζον Τζον, και από το 4ο. Αν χρειάζεται να τις ξαναπεράσω στείλε μηνυματάκι και θα γίνει άμεσα :go:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
soufle είπε:
Kambia μου γιατί μου σβήστηκαν όλες οι αρχικές φωτογραφίες μετά το edit που έκανες;Και από τα Α,και από το Τζον Τζον, και από το 4ο.Επίσης δεν πμπορώ να κάνω edit σε παλιότερα μηνύματα. Τι κάνω λάθος; Αν χρειάζεται να τις ξαναπεράσω στείλε μηνυματάκι και θα γίνει άμεσα :go:
Καλά έκανες και μου το είπες Soufle :flower: Αν και όταν έκανα το edit οι φωτογραφίες φαίνονταν κανονικά....

Τώρα όλα οκ.

Απλά να έχετε υπόψη οτι οταν μετακινείται τις φωτογραφίες σας μέσα στα αλμπουμ αυτές χάνονται απο τα ποστ.
 
Kambia μου έχεις απόλυτο δίκιο, άλλαξα τα γκρουπάκια σε μερικά γιατί δεν το ήξερα αυτό. Σ'ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία και συγνώμη που σου φόρτωσα δουλειά!! #) Προσπάθησα να τα ξαναπεράσω όσα δε σώθηκαν (πολλές εικόνες επανεμφανήστηκαν ευχαριστώ πολύ πολύ) αλλά και πάλι δεν μου βγάζει επιλογή edit στα παλιά post. Θα κάνω ένα νέο σε κάθε ενώτητα και θα τις περάσω όλες μαζί. Χίλια ευχαριστώ και πάλι!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
soufle είπε:
Kambia μου έχεις απόλυτο δίκιο, άλλαξα τα γκρουπάκια σε μερικά γιατί δεν το ήξερα αυτό. Σ'ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία και συγνώμη που σου φόρτωσα δουλειά!! #) Προσπάθησα να τα ξαναπεράσω όσα δε σώθηκαν (πολλές εικόνες επανεμφανήστηκαν ευχαριστώ πολύ πολύ) αλλά και πάλι δεν μου βγάζει επιλογή edit στα παλιά post. Θα κάνω ένα νέο σε κάθε ενώτητα και θα τις περάσω όλες μαζί. Χίλια ευχαριστώ και πάλι!!
Το φαντάστηκα οτι κάτι τέτοια έγινε :p

Θα το τακτοποιήσω και αυτό. Edit μπορεις να κάνει σε ποστ σου μέσα σε 24 ώρες απο την στιγμή της ανάρτησης του.

EDIT

@ soufle >>> Για τσέκαρε σε παρακαλώ αν έβαλα τις σωστές εικόνες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bibi-bo: A περιοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

soufle μου σε ευχαριστώ πολύ για τον κατάλογο και που βρήκες την ονομασία του φορέματος! :D

Σε ευχαριστούν και οι bibi-bo μου! ;)

picture.php
 
Kambia είπε:
Το φαντάστηκα οτι κάτι τέτοια έγινε :p Θα το τακτοποιήσω και αυτό. Edit μπορεις να κάνει σε ποστ σου μέσα σε 24 ώρες απο την στιγμή της ανάρτησης του.

EDIT

@ soufle >>> Για τσέκαρε σε παρακαλώ αν έβαλα τις σωστές εικόνες.
Kambia μου γεια στα χέρια σου!!Δεν ξέρω πως να σ΄ευχαριστήσω!!! :thanx2:

Όλο προβλήματα σου φέρνω από την πρώτη μέρα! Υπόσχομαι όμως ότι θα προσπαθήσω να γίνω πρότυπο μέλους ;) .

Πέρα από την πλάκα, ειλικρινά λυπάμαι που χρειάστηκε να χάσεις τόσες ώρες για χάρη μου και συγνώμη και πάλι!

Τα συμμάζεψες τέλεια και όλα στη θέση τους!!

Δεν κάνει τίποτα Rapunjel μου και ΒΙΒΙΒΟ της Rapunjel ;) , χάρηκα που μπόρεσα να το αναγνωρίσω!

Καλό βράδυ σε όλους! :sleep:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απιστευτα τα ρουχαλακια που φοραγε η Bibi-bo στο βιβλιαρακι που μας εδειξες Soufle! Επαθα με την Πεταλουδα
picture.php


και το Ριο ντε τζανειρο!!!
picture.php


Kαι επισης γελασα πολυ με το πως γραφανε τα ξενα ονοματα στα ελληνικα!!! :D

Αυτο το Καρτιεν Λατεν και το Λα Βη Αν Ροζ ηταν απαιχτα σαν τιτλοι!!! :D :D:D
 
Έχω την εντύπωση ότι υπήρχε και άλμπουμ με αυτοκόλλητα της Bibibo με διάφορες φορεσιές? Αν κάποιος ξέρει κάτι ας μας πει.
 
Αναστασία μου χαίρομαι που σου άρεσαν!! Και όντως η el greco ήταν απίθανη στους τίτλους της, γέλασα και εγώ πολύ!!

Από το παρακάτω μου είχε μείνει μόνο το κορμάκι, σήμερα κατάφερα επιτέλους να του δώσω την παλιά του μορφή στα πλαίσια πάντα του δυνατού!! ;)

picture.php
 
soufle είπε:
Αναστασία μου χαίρομαι που σου άρεσαν!! Και όντως η el greco ήταν απίθανη στους τίτλους της, γέλασα και εγώ πολύ!!
Από το παρακάτω μου είχε μείνει μόνο το κορμάκι, σήμερα κατάφερα επιτέλους να του δώσω την παλιά του μορφή στα πλαίσια πάντα του δυνατού!! ;)

picture.php
Soufle, Η bibi-bo σου αυτή, είναι μοναδική. :) Το ρουχαλάκι που φοράει είναι όντως Χανούμισα? Αλλα με τσάντα? χεχε ::) Δέν είχα ιδέα για αυτό το φόρεμα! 8) Αναστασία μου η πεταλούδα είναι και αυτή μία απο τις φορεσιές φάντασμα. Εγώ προσωπικά εκτός καταλόγου, δέν το έχω δεί ποτέ απο κοντά. Τα ονόματα έχουνε πολύ πλάκα θα συμφωνήσω. Χαρακτηρίζουνε τόσο πολύ τη περίοδο του 1980! Ααχ αυτη η bibi-bo, με την ατελείωτη καρνταρόμπα της. Σε κάνει να χαίρεσαι να ανακαλύπτεις καινούργια πράγματα κάθε τόσο!! Τα λέω μπάς και ακούει η Barbie! χεχε.. LOL :D :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bibi-bo: A περιοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Καλή μου soufle πολύ ωραίο το συνολάκι!Γεια στα χέρια σου.Το έκανες ίδιο με το πρωτότυπο!

Ευρηματική η el greco στα ονόματα των ρούχων!

Θα συμφωνήσω με το φίλο bibi-bo.Ποτέ δεν είχα δει και εγώ την πεταλούδα,ούτε από κάποια φίλη μου που παίζαμε με τη bibi-bo,ούτε στα παιχνιδάδικα του τότε!Είναι πάντως πολύ όμορφη φορεσιά!

Για σήμερα τα σωσίβια της bibi-bo χαρισμένα από την πολυαγαπημένη φίλη μου mytinyworld!Την υπερευχαριστώ!!!

Οι bibi-bo πήρανε μαζί τους και τη barbie basic...

picture.php
 
Βρε την bibi-bo που εκτος απο χανουμακι εχει και ρουχα φαντασμα!!! Αυτη ειναι κουκλα παιδια!!! :D :D:D

Rapunjel μου αγαπημενη οταν ειδα την μπιμπιμποκαρτουλα σου μου ηρθε αρωμα της θαλασσας και μια τρελη ορεξη για ξυδατο χταποδακι και ελληνικο ουζακι!!! ::)

Γιατρε θα ζησω?
 
Bibi-bo: A περιοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Λατρεμένη Αναστασία μια χαρά είσαι!Απλά χρειάζεσαι διακοπές. ;)
 
bibi-bo μου άγνωστες οι επιθυμίες της el greco!! Η αλήθεια είναι ότι χανουμάκι με τσαντάκι δεν έχω ξαναδεί ούτε εγώ αλλά έτσι το έβγαλε!! Εκλογικεύοντας την κατάσταση θα το θεωρήσω φορεσιά για πάρτυ μασκέ...:wink:

Βρήκα και το αυθεντικό από donkix2000 #335 ΒΙΒΙ ΒΟ Μέρος 4

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!

Rapunjel και Αναστασια μου μεγάλη ζημιά μου κάνατε! Από τη μια η θάλασσα από την άλλη το χταποδάκι...πόσο να αντέξω και γω; Θέλω επειγόντως ψαροταβέρνα!!! Φιλία πολλά και καλό βράδυ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bibi-bo: A περιοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Καλή μου soufle δεν είχα πρόθεση να σου κάνω ζημιά.Όταν θέλουμε κάτι πολύ γίνεται πάντως!

Άλλη μία φωτογραφία με τα υπέροχα σωσιβιάκια της πολυαγαπημένης φίλης mytinyworld! :thanx2:

picture.php
 
Το ξέρω καλή μου Rapunjel πως δεν είχατε τέτοια πρόθεση!!

Και ευχαριστούμε που μας δροσίζεις με τις φωτογραφίες σου!!

Αφού η Λίζα αδυνατεί να πάει για μπάνιο στη θάλασσα, το έριξε στα ...κρύα ντους :cool:

picture.php
 
Bibi-bo: A περιοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Καλή μου soufle να σαι καλά!Η Λίζα είναι υπέροχη και πολύ τυχερή που την έχεις εσύ που την αγαπάς και τη φροντίζεις τόσο!

Το αγαπημένο μας ζεύγος έτοιμο για βολτούλα!

picture.php
 
soufle τι υπέροχο μπουρνούζι είναι αυτό της Λίζας σου, να το χαίρεσαι! Έχει δίκιο η Ραπουνζέλ είναι τυχερή η κούκλα σου που τη φροντίζεις τόσο και είναι πανέμορφη με τις μπουκλίτσες της...
 
rapunjel καταπληκτικη η νυφη σου στη σελιδα 9 λες και ειναι ετοιμη να σου μιλησει :)

fraoulitsa ο πιεροτος σου και η bibi bo με το πατιναζ ειναι η ιδια κουκλα που απλως τους εχεις αλλαξει ρουχα η ειναι οι αυθεντικες κουκλες με τα ρουχα τους?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα