Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Death2Eliza :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:.Είναι πολύ συγκινητικό να ακούω μετά απο χρόνια τις φωνές του Terry και της Candy. :) :) :)
 
candycandymetatothanatopx6.jpg


candycandymetatothanatoae6.jpg


candycandyothanatostouaey0.jpg


candycandyothanatostouagz5.jpg


candycandyothanatostouauj2.jpg


candycandymetatothanatotm6.jpg


Αντίο! Καλό ταξίδι όπου και να 'σαι !

candycandymetatothanatotm6.jpg

candycandymetatothanatoae6.jpg

candycandyothanatostouaey0.jpg

candycandyothanatostouagz5.jpg

candycandyothanatostouauj2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αμαν ρε [edit], τι μου εκανες... :icon_cry: :icon_cry:

κ ερχομουν ολο χαρα να σας δωδω το λινκακι για το amv μου που επιτελους το ολοκληρωσα-ανεβασα σημερις..

ας ξεχασουμε για λιγο οτι αυτο το γλυκο αγορι το ξεπαστρεψαν οι δολοφονες ιαπωνισσες...

οποιος θελει αφηνει κ κομμεντ στο youtube..θα μου εδινε μεγαλη χαρα..

οσο για τους στιχους.. μου τους αφιερωνω 1000%..

τον αγαπωωωωωωωωωωωω

κυριες κ κυριοι, το παληκαρι που με εχει τρελλανει 20 χρονια τωρα:

http://uk.youtube.com/watch?v=0TpXVuK-y-8

αγαπη μου ομορφη...:inlove::inlove:

που να φτασουν 3 λεπτα για να σου δειξω ποσο σε λατρευω?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τέλειος συγχρονισμός Death2Eliza! Υπέροχο το βιντεάκι με τον πρώτο και μοναδικό έρωτα της Candy μας Anthony!!! Θα προσπαθήσω να σου αφήσω σχόλιο γρήγορα μόλις φτιάξω Account! :mastoras:
 
παιδι μου, αυτο δεν ηταν σχολιο, ηταν ποιημα.. σε ευχαριστω πολυ!!

ο συγχρονισμος εχασε καπου, στο movie maker (που κολλαει συνεχως) ηταν λιγο διαφορετικα τα πραγματα.. μετα το σωσιμο φανηκαν, οπως κ κανα 2 εφε μεταβιβασεων βιντεο που δεν δουλεουνε στο τελικο, κ λιγο το αποσυντονιζει..

αλλα δεν με νοιαζει!! μου αρκει που αυτη την φορα, εχω πολυ καθαροτερη εικονα!!

ευχαριστω κ παλι, με αποζημιωσες για την φωτο με το τραπουλοχαρτο κ το σπαραξικαρδιο μυνημα στο τελος του παραπροηγουμενου ποστ σου..
 
Death2Eliza τα σχόλια μου βρίσκονται ήδη κάτω από το βιντεάκι σου.Πραγματικά με συγκίνησαν όχι μόνο οι υπέροχες εικόνες και η εξαιρετική μουσική του,άλλα και ο μοναδικός τρόπος με τον οποίο ανέδειξες διαφορετικές πτυχές του χαρακτήρα του Anthony.Πολύ προσεγμένη δουλειά,υψηλής αισθητικής και ευαισθησίας.Υποκλίνομαι... :worship: :worship:
 
ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ, ειδικα εσενα, που στηριζεις καθε τρελα μου!!

:makia::makia:
 
candycandymetatothanatojv6.jpg


Όταν αγαπάμε αληθινά κάποιον , ακόμα και όταν έχει φύγει από τη ζωή , με την αγάπη μας και την σκέψη μας,


μπορούμε να τον έχουμε κοντά μας παντοτινά! Ξαναγυρίζει κοντά μας!
 
Death2Eliza ειναι καταπληκτικό,φοβερό,συγκινητικό.Ότι και να πω θα είναι πολύ λίγο....... :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :worship: :worship: :worship:
 
πω ρε σεις.. σταματηστε, θα με παρουν τα ζουμια... :icon_cry:
 
Η αγαπη που εχετε για την Candy αλλα και τους αλλους χαρακτηρες (Terry,Antony,Albert) ειναι τελικα πραγματικα αξιοθαυμαστη....!!

Δυσκολευομαι να σκεφτω αλλο anime/παιδικο,που να εχει ''στιγματισει'' τοσο πολυ τους/τις fans του...!!
 
Ένα μεγάλο ευχαριστώ από τη κοπέλα μου και τις φίλες της σε όλο το candy in greek project.Μόλις έβαλα να δούνε τα πρώτα επεισόδια κάνανε :animeek: και αρχίσανε να ουρλιάζουνε σαν 10χρονα...Μετά όμως τις πήρανε τα ζουμιά :sob:

[Και μια παρατήρηση/ερώτηση από εμένα...Γιατί τόσο χαμηλό bitrate στα avi (πχ το πρώτο επεισόδιο είναι στα 480Kbps);]
 
να'ναι καλα τα κοριτσια, και πες τους καλο κουραγιο για την συνεχεια..:down:.. θα το χρειαστουνε!!

τωρα για τις τεχνικες πληροφοριες δεν ξερω τι να σου πω, δεν ειναι το κομματι που εμπλεκομαι..

απο το "μαγαζι" τα πηρες να υποθεσω ε?

θα δουμε μπας κ καταφερουμε αργοτερα να ανεβασουμε αλλο πακετο με καλυτερη αναλυση κτλ..
 
Death2Eliza είπε:
ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ, ειδικα εσενα, που στηριζεις καθε τρελα μου!!
:makia::makia:
Και εγώ εσένα,γιατί η δικιά σου τρέλα τροφοδοτεί και τη δικιά μου!!! :D

Καλό κουράγιο και στα κορίτσια!!! :clap: :clap:

Turrican είπε:
candycandymetatothanatojv6.jpg


Όταν αγαπάμε αληθινά κάποιον , ακόμα και όταν έχει φύγει από τη ζωή , με την αγάπη μας και την σκέψη μας,


μπορούμε να τον έχουμε κοντά μας παντοτινά! Ξαναγυρίζει κοντά μας!
Αυτό ξανά πες το... :icon_cry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στο κομματι που λεει οτι ξαναγυριζει, επιτρεψτε μου να εχω τις αμφιβολιες μου...
 
maxplanck είπε:
Στο κομματι που λεει οτι ξαναγυριζει, επιτρεψτε μου να εχω τις αμφιβολιες μου...
Άρα επί συμπεράσματος ο συλλογισμός σου κυμαίνεται μεταξύ καταφάσεως και αρνήσεως! Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να καταλήξεις τελικά σε αυτό που λέει το κομμάτι φίλε maxplanck! :thumbup:
 
Turrican είπε:
Άρα επί συμπεράσματος ο συλλογισμός σου κυμαίνεται μεταξύ καταφάσεως και αρνήσεως! Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να καταλήξεις τελικά σε αυτό που λέει το κομμάτι φίλε maxplanck! :thumbup:
Απο ...προσωπικη εμπειρια θα ελεγα οτι το συμπερασμα ειναι χωρις αμφιβολια αρνητικο. Αν τωρα καποιος εχει δωσει καταφατικη απαντηση σε αυτο, δε θα αμφισβητησω βεβαιως τις δικες του εμπειριες. ;)
 
97314359ry8.jpg


-Candy η καρδιά σου ανήκει ακόμα στον πρίγκιπα;


Μήπως με αγαπάς επειδή του μοιάζω και μόνο για αυτό; Πες μου!


94931417jd6.jpg


-Anthony!!!!

14895939qw1.jpg


Όχι έχεις άδικο!!! Όλοι οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί Anthony!

54358549lg5.jpg


Εσύ είσαι ο Anthony για αυτό μου αρέσεις!

99718657ma0.jpg


54358549lg5.jpg Προβολή συνημμένου 72086

97314359ry8.jpg

94931417jd6.jpg

14895939qw1.jpg

99718657ma0.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
να ρωτησω..

αυτο ειναι ο διαλογος του σκαι οπως ακριβως ηταν η το επεξεργαστηκες?

δεν ξερω, γι'αυτο ρωταω..

τρομερες στιγμες.. το ειπε η Καντυ.. επιτελους το ειπε!! :icon_cry:
 
Έτσι ακριβώς!!!! Πιστή αντιγραφή από τον ΣΚΑΙ και χωρίς φυσικά την original μεταγλώττιση της ΕΡΤ! (Ωχ! έχει ανακρίβειες στην μετάφραση ε; )

Μου έχει κάνει τρομερή εντύπωση Death2Eliza αυτό το σημείο! Σπατάλησα αμέτρητη φαιά ουσία για να αποκρυπτογραφήσω την αινιγματική έκφραση της Candy και τα λεγόμενα της!

Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και μπορεί να εξάπτει από διαφορετικές "γωνίες" το ενδιαφέρον κάποιου!

Σήμερα είμαι στην ευχάριστη θέση να υποστηρίξω κατηγορηματικά και με τον πιο επίσημο τρόπο ότι το "πακέτο" του Anthony είναι το πιο πλήρες και ο δρόμος που συγκεντρώνει τις πιο πολλές πιθανότητες για να γίνει μια γυναίκα ευτυχισμένη!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα