Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Mariadelmar είπε:
Είναι σαν να λες σε έναν Amigakia να παίξει Shadow of the beast με εξομοίωση στο PC. Σε κανένα τους δεν θα αρέσει αυτό. Θα θέλουν όλοι να παίξουν στην Amiga 500, με τη δισκέτα ακριβώς όπως έκαναν πριν είκοσι χρόνια και αυτή είναι και η νοστιμιά του πράγματος.
Πολύ μου άρεσε αυτό. Για αυτό σε πάω!
 
Φιρί, φιρί το πάτε για off topic....... :D :D
 
teflon είπε:
Φιρί, φιρί το πάτε για off topic....... :D :D
Πού το ειδες το off topic καλε; Της Καντυ το θρεντ δεν ειναι εδω; Ε, για Καντυ επεισοδια λεμε! :D

Και βρε παιδια... μια προταση εκανε η δολια η νεα κοπελα η Anemos2006 και την εχετε αποπαρει! Θα μας παρει απο φοβο! :nervous: Και να λεγε κατι που δεν ειχε περασει λιγακι και απο το μυαλο ολων μας καποτε, να 'χαμε Καντυ με ωραια εικονα και τον δικο μας ηχο, ποιος θα το λεγε! Ειρηνη ημειν! :) :)

Anemos2006/Μαρια, καλως ορισες, μη μας παρεξηγεις, καλα παιδια ειμαστε, της Καντυ φιλαρακια! :D

:devil:
 
Μα δεν είπα να μη σας περάσει απ'το μυαλό, ούτε να τρομάξω κανένα πήγα. Αυτό που είπα είναι να μην μας φορτώνεται ο καθένας με την ιδέα του, που δεν έχει ιδέα πόσο εύκολο ή δύσκολο μπορεί να είναι και να περιμένει από εμάς να τρέξουμε να το κάνουμε. Δεν είναι η πρώτη φορά που μας τυχαίνει μας κάποιος να μας κάνει τέτοιου είδους "πρόταση" και πραγματικά έχω δώσει τόσες φορές την ίδια απάντηση που μου ήρθε λίγο-πολύ αυτόματα.

Από την άλλη, αν κάποιος προθυμοποιούνταν να επιχειρήσει κάτι τέτοιο μόνος του και απλά χρειαζόταν κάποια ενίσχυση ή και βοήθεια από εμάς, εμείς και θα βοηθούσαμε και θα κάναμε ότι μπορούσαμε. Έτσι άλλωστε έχουμε κάνει ως τώρα και έτσι έχουμε καταφέρει όσα έχουμε καταφέρει ως Candy in Greek Project, λόγο της καλοσύνης και της γεναιοδωρίας κάποιων ανθρώπων, κάποιων από εσάς και εμάς.

Επίσης δεν ήθελα να συνεχιστεί η φήμη που μπορεί να ξεκινούσε περί DVD της Κάντυ, πράγμα το οποίο δεν ίσχύει όπως εξήγησα. Τις ψευδείς φήμες πρέπει να τις αποπέρνουμε γιατί έχουν πάντα κακές συνέπειες. Ας ελέγχουμε λοιπόν τι λέμε πρώτα για να μην προκαλλούμε για τους εαυτούς μας αλλά και για τους άλλους προβλήματα.

Ως CiGP προσπαθούμε να κάνουμε την καλύτερη δυνατή δουλειά για όλους μας, επιτρέψτε μας λοιπόν να μπορούμε να λέμε πως ξέρουμε τι κάνουμε. Αν δεν είχαμε διάθεση να μοιραστούμε και να είμαστε φιλικοί προς όλους δεν θα είχαμε ξεκινήσει αυτή την απίστευτα δύσκολη δουλειά. Επιτρέψτε μας όμως και να ξέρουμε τι μπορεί να προκαλέσει προβλήματα για εμάς αλλά και για τους φαν της Κάντυ και πως να το αντιμετωπίζουμε, στη ρίζα του δηλαδή. Είμαστε τόσο καιρό σ'αυτό το project και έχουμε ακούσει και δει τόσα πολλά που λίγα πράγματα μπορούν να μας εκπλήξουν πια, θετικά ή αρνητικά.
 
Mα ουτε κ'εγω ηθελα να αποπαρω κανενα. Απλα παρακαλεσα αν το καταφερει καποιος να ειναι τοσο γενναιοδωρος οσο και τα παιδια του candyingreekproject... και να μοιραστει μαζι μας την επιτυχια του :clap:
 
Παρατηρώ μιά ύφεση όσον αφορά στο θρεντάκι μας...

 


Εγώ πάλι προβληματίζομαι διαφορετικά...:whothehell:


Ενώ η Κάντυ μεγαλώνει τα παιδάκια στο ορφανοτροφείο παραμένουν



μικρά ή μου φαίνεται;;;;;;;
:)
 
Και όμως! Ειδικά αυτός ο μικρός Τζον.. μια ζωή μπόμπιρας!!!
 
QueenofHearts είπε:
Και όμως! Ειδικά αυτός ο μικρός Τζον.. μια ζωή μπόμπιρας!!!
Αυτός όμως που μεγαλώνει και πολύ μάλιστα είναι ο Τομ.


Από το θάνατο του Άντονυ μέχρι το χωρισμό από τον Τέρρυ



γίνεται ένας πολύ γοητευτικός νεαρός...



H Domniki έχει απόλυτο δίκιο που της αρέσει...
 
σορρυ, να κανω μια επεμβαση στα προηγουμενα.

οι CiGP ειχαν κ εχουν προσβαση σε αριστης ποιοτητας εικονα. κινουνται στους καντικους ιντερνετικους κυκλους καιρο πριν την αποφαση να μαζεψουν την ελληνικη μεταγλωττα. θα μπορουσαν καλλιστα να πειραματιστουν κ να μιξαρουν εικονα κ ηχο, οπως εχει προταθει πολλες φορες.

απο κει κ περα, ναι, μονο η αγαπη για την ρετροτητα του υλικου τους εκανε να το μοιρασουν ετσι, με το σημα της ερτ κ το "μας συγχωρειτε για την διακοπη".

καποιοι δεν το βλεπουν ετσι το θεμα. δεν εχουν ολοι τις ιδιες ευαισθησιες. το βασικο ειναι πως διασωθηκε κατι το οποιο, αν δεν εκανε κατι καποιος συντομα, θα ειχε μεινει στα σκονισμενα ραφια των αναμνησεων μας κ θα χανοταν για παντα, οταν οι providers ανακαλυπταν πως οι κασσετες τους χαθηκαν η χαλασαν.

το υλικο υπαρχει εκει εξω κ διανεμεται δωρεαν. ο καθενας λοιπον μπορει να κανει οτιδηποτε θελει με αυτο, κ να μην ρωτησει κιολας.

ελπιζω να ειμαι κατανοητη, γιατι μολις ξυπνησα.

mariadelmar, δεν το πιστευω το gif στην υπογραφη σου, λολολολ χατσικο!!
 
Juanita είπε:
Αυτός όμως που μεγαλώνει και πολύ μάλιστα είναι ο Τομ.

Από το θάνατο του Άντονυ μέχρι το χωρισμό από τον Τέρρυ

γίνεται ένας πολύ γοητευτικός νεαρός...

H Domniki έχει απόλυτο δίκιο που της αρέσει...
Επιτελους το προσεξε και καποιος αλλος. Μα και φυσικα εχω δικιο που μου αρεσει ο Τομ. Αλλωστε παντα προσεχω τις λεπτομερειες...αν και ο Τομ δεν ειναι απλα λεπτομερεια :diablotin: Φημιζομαι επισης για το καλο μου γουστο :rofl: Κουκλος ειναι το χρυσουλι μου :biglaugh: και η φωνη του ειναι αποδεκτη (το κλασικο μου κολλημα με τις φωνες).
 
Death2Eliza είπε:
Kαλη μου, εμεις οι δυο δεν θα μαλωσουμε ΠΟΤΕ για τον ιδιο αντρα :diablotin: ...οποιος αρεσει σε σενα δεν αρεσει σε μενα και τουμπαλιν! Ειναι εντυπωσιακο :biglaugh:
 
Who is Michel;;;;;;;;;;;;;:animeek:

Michele ma belle...

που λένε και τα σκαθάρια;;;;

(Γαλλικό - αγγλικό τα δουλεύω φαρσί ε;;;; :rolleyes: )
 
Με συγχωρείτε αλλά και εγώ έχω πει εδώ και καιρό πως μου αρέσει ο Τομ! Όσο για τα παιδάκια του ορφανοτροφείου, πραγματικά δεν μεγαλώνουν ποτέ...

@telonio το ξέρω πως ήταν εύστοχη η παρομοίωση που έκανα! Ήθελα να με καταλάβουν και άλλοι boardies εδώ που δεν έχουν σχέση με την Κάντυ.
 
Juanita είπε:
Who is Michel;;;;;;;;;;;;;:animeek: Michele ma belle...

που λένε και τα σκαθάρια;;;;

(Γαλλικό - αγγλικό τα δουλεύω φαρσί ε;;;; :rolleyes: )
O Mισελ ειναι ο γιατρος που η Καντυ συναντα στο παρτυ της Ελιζας, ενω η Καντυ δουλευει στο νοσοκομειο στο Σικαγο. Τοτε που με την Αννυ μενουν για ενα βραδυ στο σπιτακι του δεντρου, ο Νηλ τους κλεβει την βαλιτσα με τα ρουχα και την κρυβει στην σοφιτα του πυργου, η Καντυ αναγκαζεται να ανεβει για να την παρει και να κατεβει με ενα σκοινι στο κενο. Εκει ειναι που επεμβαινει ο Μισελ και την βοηθαει να κατεβει! Ε, αν δεν θυμηθηκες και τωρα (που σου εγραψα την περιληψη) μαλλον πρεπει να επισκεφτεις το Youtube :biglaugh:

Τομ και ξερο ψωμι! Σε καποια φαση μαλιστα προτεινα η Καντυ να εγκαταλειψει ολους τους high-profile μνηστηρες (που της εψησαν το ψαρι στα χειλη) και να επιστρεψει στον παλιο, καλο και γλυκο Τομ, στην θαλπωρη του τζακιου στο ραντζο του :biglaugh: Αντε γιατι πολλα μας τα εχουν πει ολοι :diablotin:
 
Domniki είπε:
O Mισελ ειναι ο γιατρος που η Καντυ συναντα στο παρτυ της Ελιζας, ενω η Καντυ δουλευει στο νοσοκομειο στο Σικαγο. Τοτε που με την Αννυ μενουν για ενα βραδυ στο σπιτακι του δεντρου, ο Νηλ τους κλεβει την βαλιτσα με τα ρουχα και την κρυβει στην σοφιτα του πυργου, η Καντυ αναγκαζεται να ανεβει για να την παρει και να κατεβει με ενα σκοινι στο κενο. Εκει ειναι που επεμβαινει ο Μισελ και την βοηθαει να κατεβει! Ε, αν δεν θυμηθηκες και τωρα (που σου εγραψα την περιληψη) μαλλον πρεπει να επισκεφτεις το Youtube :biglaugh:
Τομ και ξερο ψωμι! Σε καποια φαση μαλιστα προτεινα η Καντυ να εγκαταλειψει ολους τους high-profile μνηστηρες (που της εψησαν το ψαρι στα χειλη) και να επιστρεψει στον παλιο, καλο και γλυκο Τομ, στην θαλπωρη του τζακιου στο ραντζο του :biglaugh: Αντε γιατι πολλα μας τα εχουν πει ολοι :diablotin:
Πάρτυ Ελίζας που συμμετείχε και η Κάντυ;;;;;:animeek::animeek::animeek:

Μάλλον μου λείπουν επεισόδια... :icon_cry:

Πότε περίπου συμβαίνει;;;;

Κάπου πρέπει να μου λείπει μιά βιντεοκασσέτα με επεισόδια όπως η

παράσταση του Τέρρυ στο Σικάγο που η Κάντυ δεν μπόρεσε να δει....:sob::down:
 
Domniki είπε:
77. μια πολύ καλή νοσοκόμα
http://www.youtube.com/watch?v=A9ZhRW23_f4

Δεν εχεις δει τα επεισοδια στο youtube?????????????????????????????????????
Δεν μπορώ...

Το νετ μου πάει σα χελώνα και κολλάει συνέχεια.

Είναι αδύνατον να τα δω στο YT. :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
 
Τομ και ξερο ψωμι! Σε καποια φαση μαλιστα προτεινα η Καντυ να εγκαταλειψει ολους τους high-profile μνηστηρες (που της εψησαν το ψαρι στα χειλη) και να επιστρεψει στον παλιο, καλο και γλυκο Τομ, στην θαλπωρη του τζακιου στο ραντζο του
Ο κ. Στηβ πολύ θα χαιρόταν με μια τέτοια εξέλιξη! Αλλά η μικρούλα η Diana μάλλον θα έπεφτε σε βαριά κατάθλιψη! :rolleyes:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα