DVDs Ελληνικών Σειρών Ιδιωτικών Καναλιών

Οι τρεις Χάριτες

maltezos είπε:
Και το τρίτο dvd είναι το ίδιο αίσχος με τα δυο πρώτα........ :eek: o_Oo_Oo_O
Το τριτο ειναι ακομα χειροτερο...

Τις χαζες, δε, δικαιολογιες που ακουσα απο το περιοδικο δεν θα τις επαναλαβω γιατι, κατα μια εννοια, προσβαλουν την νοημοσυνη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

Τι δικαιολογίες???? Έχω πολύ περιέργεια να μάθω τι σου είπανε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

ναι πραγματικά, είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι είπανε από το περιοδικό!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

Μα καλα τι αισχος ειναι τα DVD απο τις Χαριτες οσο παει και χειροτερευει:mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

Σα να φτιαξανε επιτελους τα dvd των Τριων Χαριτων. Τουλαχιστον αυτο που ειδα εγω ηταν ενταξει. Το επιβεβαιωνει κανεις αλλος?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

ναι εγώ το επιβεβαιώνω!! επιτέλους φτιάξανε! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άγγιγμα Ψυχής

Ας ξεθάψουμε λίγο το θέμα για να κάνω μία ερώτηση :p

Οι ειδικοί του φόρουμ θα ξέρουν....

Έχουμε κάποιο νέο από διαμοιρασμό τηλεοπτικών σειρών; Το Άγγιγμα Ψυχής πότε τελειώνει/τελείωσε για να δούμε αν το 7μέρες θα συνεχίσει όμοιες προσφορές; Γιατί το κόβω οι Χάριτες να είναι η τελευταία σειρά που θα διατεθεί....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κωνσταντίνου και Ελένης / Άγγιγμα Ψυχής / Οι τρεις Χάριτες

To Κωνσταντίνου και Ελένης μαζί με το Άγγιγμα Ψυχής που δίνει το 7 Μέρες TV τελειώνουν αυτή τη Πέμπτη! Και τι σύμπτωση...την ίδια μέρα τελειώνει και ο α' κύκλος των Χαρίτων από το Τηλέραμα! Οπότε μάλλον την Πέμπτη θα ξέρουμε περισσότερα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tonytony είπε:
To Κωνσταντίνου και Ελένης μαζί με το Άγγιγμα Ψυχής που δίνει το 7 Μέρες TV τελειώνουν αυτή τη Πέμπτη! Και τι σύμπτωση...την ίδια μέρα τελειώνει και ο α' κύκλος των Χαρίτων από το Τηλέραμα! Οπότε μάλλον την Πέμπτη θα ξέρουμε περισσότερα...
Χιχι περιττό να πω Αντώνη ότι από σένα περίμενα να έρθει η απάντηση!

Πολύ ωραία λοιπόν, άρα θα μας μεταδόσεις το χαρμόσυνο ή το δυσάρεστο μήνυμα περί των DVDs, αφού θα το ξέρεις νωρίτερα....! ;) ))
 
ΟΚ να είσαι σίγουρη γι αυτό! Πάντως στο 7 Μέρες πήρα τηλέφωνο τη προηγούμενη εβδομάδα και "δεν ήξεραν τίποτα ακόμα"...
 
Κωνσταντίνου και Ελένης / Άγγιγμα Ψυχής / Οι τρεις Χάριτες

Οι δυο σειρές ολοκληρώθηκαν σήμερα και καμιά αναφορά στο 7 Μέρες TV για κάτι νέο από την ερχόμενη εβδομάδα.Αναμενόμενο...Σήμερα ολοκληρώθηκε και ο α' κύκλος των Χαρίτων από το Τηλέραμα αλλά επειδή δεν το παίρνω , ας ενημερώσει κάποιος άλλος αν συνεχίσει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tonytony είπε:
Οι δυο σειρές ολοκληρώθηκαν σήμερα και καμιά αναφορά στο 7 Μέρες TV για κάτι νέο από την ερχόμενη εβδομάδα.Αναμενόμενο...Σήμερα ολοκληρώθηκε και ο α' κύκλος των Χαρίτων από το Τηλέραμα αλλά επειδή δεν το παίρνω , ας ενημερώσει κάποιος άλλος αν συνεχίσει...
Μάλιστα.... Ευχαριστούμε Αντώνη για την πάντοτε έγκαιρη ενημέρωση.... Κρίμα πάντως, μα όπως είπες κι εσύ αναμενόμενο να συμβεί. :( Δε μπορούμε να τους καταλογίσουμε ευθύνη. Μόνο να ευχηθούμε κάποια στιγμή να συνεχίσει ο διαμοιρασμός
 
Οι τρεις Χάριτες

tonytony είπε:
Σήμερα ολοκληρώθηκε και ο α' κύκλος των Χαρίτων από το Τηλέραμα αλλά επειδή δεν το παίρνω , ας ενημερώσει κάποιος άλλος αν συνεχίσει...
Ναι, συνεχίζει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι τρεις Χάριτες

Rapide είπε:
Τελοια!!! Ευχαριστουμε πολυ. Ανυπομονω για τον δευτερο, υπεροχο, κυκλο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πάντως μαζί με τις τρείς χάριτες θα μπορούσαν να βάλουν άλλη μια σειρά στο περιοδικό όπως ακριβώς γινόταν με το περιοδικό που είχε τις σειρές:Κωνσταντίνου και Ελένης με το άγγιγμα ψυχής.
 
Εκείνες κι εγώ (1996)

Από αυτήν την Παρασκευή Εκείνες κι εγώ (3 επεισόδια ανά DVD) στο 7 μέρες TV (εννοείται το σύγχρονο του ΑΝΤ1). ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!! :) Για να δούμε τιμή. Προσωπικά έγκωσα με τις επαναλήψεις και δε θα το πάρω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εκείνες κι εγώ (1996)

Το καλύτερό μου. Χτες είδα την διαφήμηση του περιοδικού.

Δεν το έχω βαρεθεί ακόμα (και το έχω δει πάρα πολλές φορές).

Ελπίζω μόνο να είναι καλή η ποιότητα των dvd, (θα είναι καλύτερη πάντως από τις δικές μου βιντεοκασσέτες που μετέτρεψα σε dvd)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εκείνες κι εγώ (1996)

mhmerotategiatipino είπε:
Από αυτήν την Παρασκευή Εκείνες κι εγώ (3 επεισόδια ανά DVD) στο 7 μέρες TV (εννοείται το σύγχρονο του ΑΝΤ1). ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!! :) Για να δούμε τιμή. Προσωπικά έγκωσα με τις επαναλήψεις και δε θα το πάρω.
Σε ευχαριστούμε mhmerotategiatipino για την πληροφορία.

Αν και η σειρά δεν ανήκει στις δικές μου αγαπημένες, ξέρω ότι πολλοί την αγαπούν.

Στηρίξτε λοιπόν παιδιά την προσπάθεια του περιοδικού, για να υπάρξει και συνέχεια...

:beer:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εκείνες κι εγώ (1996)

Αν και την ξερω την σειρα του Αντ1, δεν την εχω δει ποτέ. Δεν μπορω να δω τον Γιαννη Μπεζο στον ρολο του Λαμπρου Κωστανταρα με τιποτα. Ομως στην σειρα, απ οσο ξερω, εχουν κανει γκεστ η Μαρια Αλιφερη, η Γωγω Ατζολετακη, (νομιζω και η Αννα Παϊταζη) οποτε θα αγορασω τα συγκεκριμενα επεισοδια. Να στηριξω και εγω λιγακι την προσφορα. (Φυσικα την αλλη προσφορα με τις Χαριτες τις αγοραζω φανατικα).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εκείνες κι εγώ (1996)

Βεβαιως και η Αννα Παιταζη, η οποια δεν εκανε απλως γκεστ, αλλα υποδυοταν τη θεια του Μπεζου στον εναν απο τους δυο κυκλους της σειρας.

Προσωπικα γελουσα παρα πολυ με τη Βαλερια Κουρουπη, στο ρολο της Λιλης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα