DVDs Ελληνικών Σειρών Ιδιωτικών Καναλιών

Δηλαδή καλώς εχόντων των πραγμάτων, περιμένουμε κάποια νέα προσφορά από το 7 ημέρες??? Για να δούμε!
 
Εσείς που είστε εκτός Αθηνών έχετε κάνα νέο από τα περιοδικά?? :D
 
Σήμερα πράγματι τελείωσε η προσφορά με το ''50-50'' από το 7 μέρες tv. Μάλλον δεν έχουμε να περιμένουμε και πολλά αφού το περιοδικό από την επόμενη βδομάδα ξεκινάει αφιέρωμα στον νέο ελληνικό κινηματογράφο...Κρίμα...
 
Σήμερα που κυκλοφορήσανε τα περιοδικά στην επαρχία, έχει κανείς κανα νέο; Σκοπεύει κάποιο περιοδικό να ξεκινήσει καινούρια προσφορά με τηλεοπτική σειρά ή όχι;
 
Λογικα θα ειχαν βγαλει καποια ανακοινωση εαν θα διαμοιραστει σπανια σειρα, ωστε να προσελκυσουν κοσμο.

Ποσα περιοδικα δινουν ακομα σειρες ελληνικες ??
 
Έρχεται σε dvd από το "Τηλέραμα" η "Πρόβα Νυφικού"! Το περιοδικό γράφει "έρχεται"!...Πιθανόν την άλλη βδομάδα , παράλληλα με το "Της αγάπης μαχαιριά" , πιθανόν όταν τελειώσει...Πάντως...έρχεται!!!
 
tonytony είπε:
Έρχεται σε dvd από το "Τηλέραμα" η "Πρόβα Νυφικού"! Το περιοδικό γράφει "έρχεται"!...Πιθανόν την άλλη βδομάδα , παράλληλα με το "Της αγάπης μαχαιριά" , πιθανόν όταν τελειώσει...Πάντως...έρχεται!!!
Μα τι ωραία είδηση να σαι καλά!
 
Αγαπήτε sunset89 μίλησα πριν 20 λέπτα με το τηλέραμα η κοπέλια που μίλησα μου απάντησε οτι εχει πάρει παραταση και δεν ξέρουν ακριβως ποτε θα αρχίσει να μοιραζεται η σειρα , σιγουρα όμως θα μοιραστει
 
kossyfa είπε:
Αγαπήτε sunset89 μίλησα πριν 20 λέπτα με το τηλέραμα η κοπέλια που μίλησα μου απάντησε οτι εχει πάρει παραταση και δεν ξέρουν ακριβως ποτε θα αρχίσει να μοιραζεται η σειρα , σιγουρα όμως θα μοιραστει
Κοπέλα είμαι.

Το πληροφορήθηκα πριν λίγο, δε με νοιάζει πότε θα το δώσουν, επιτέλους θα το αποκτήσω ολόκληρο σε καλή ποιότητα γτ τόσα χρόνια δεν το είχα πετύχει στην τέλεια εικόνα.
 
sunset89 είπε:
Κοπέλα είμαι.Το πληροφορήθηκα πριν λίγο, δε με νοιάζει πότε θα το δώσουν, επιτέλους θα το αποκτήσω ολόκληρο σε καλή ποιότητα γτ τόσα χρόνια δεν το είχα πετύχει στην τέλεια εικόνα.
Πάντως στη Webtv του ΑΝΤ1 βλέπεται χωρίς πρόβλημα. Αλλά για κάτσε... Τηλέραμα??? Κι ότι είπα θα το αγοράσω. Μετά το χουνέρι με τις Χάριτες δεν εχω καμία εμπιστοσύνη. Αυτοί και το τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη να βγαζανε ειναι αμφιβολο αν θα δινανε ολα τα επεισοδια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ας το επεξεργαστούν να το μοιράσουν μετά από τεχνική επεξεργασία για άρτια ποιότητα και τους δίνω εγώ ανιδιοτελώς όλα τα επεισόδια και κάνω και κατοίκον διαμοιρασμό, no problem :)
 
Πολύ χάρηκα κι εγώ με τα νέα για την Πρόβα Νυφικού! Επιτέλους ξανά και κάτι αξιόλογο και σχετικά παλιό από τα περιοδικά, έπειτα από πολύ καιρό...

konkar είπε:
... Αυτοί και το τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη να βγαζανε ειναι αμφιβολο αν θα δινανε ολα τα επεισοδια.

sunset89 είπε:
... και κάνω και κατοίκον διαμοιρασμό, no problem :)
Χαχα, παιδιά, με κάνατε και γέλασα!! :D
 
Ξέχασα να σας πω πως γράφει μέσα πως θα αποτελείται από 13 dvds. Λίγα είναι , ένας κύκλος είναι , δε νομίζω να το κόψουνε...Το πρόβλημα είναι με τις σειρές των 2 σεζόν πιστεύω...
 
Άψογα, άρα 2 επεισόδια το DVD. Όχι θα ολοκληρωθεί σίγουρα.
 
249786_2048073848919_1456643246_2309436_2803347_n.jpg


Ιδού και η διαφημιστική καταχώρηση!
 
Tony είσαι θεός λέμε! Και θα σε ρώταγα!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕΕΕΕΕΕ :D :D :D :D :D :D

Και πολύ χαίρομαι για τη σειρά με την οποία μπήκαν τα ονόματα!!! χαχα
 
Να σαι καλά sunset! Ξέρω ξέρω για την Αλεξανδριανή λες...Μα είναι δυνατόν να μην έμπαινε πρώτη??? :)
 
Όντως η Αλεξανδριανή ειναι πολύ καλή ηθοποιός. Δεν την ήξερα μέχρι πέρσι που είδα τη σειρά Η Λυγερή στην οποία έπαιζε. Την ξεχώρισα αμέσως. Κρίμα που δε συνέχισε.
 
Το Τηλέραμα προμοτάρει το νέο τουρκικό σίριαλ του ΑΝΤ1 "Ezel" που θα κυκλοφορήσει την Παρασκευή σε DVD. Τα τηλεοπτικά κανάλια δεν θα προβάλλουν trailer του περιοδικού για την Πρόβα Νυφικού. Μεγάλη Αξία έδωσαν στα ξένα σίριαλ και αδιαφορούν τα ελληνικά θρυλικά σίριαλ δυστυχώς.
 
Πίσω
Μπλουζα