Eίσαι πιο όμορφη όταν γελάς, σχόλια αναγνωστών

Καλή μου Ακάλια,θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να σου πω μπράβο :bow: αν και δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα κεφάλια.Επίσης θέλω να σου πω πως και η σελίδα σου είναι υπέροχη και μάλιστα έχει πάει κι όλας 2 η ώρα το πρωί και εγώ κόλλησα διαβάζοντας την αγαπημένη μου Λούνα ,που είχα να την δω απο τότε στο περιοδικό...Σε ευχαριστώ πολύ ήταν υπέροχα που είχα την ευκαιρία να την ξαναδιαβάσω! :heartcloud: :heartcloud: :heartcloud: Όπως μπορείς να δεις και εσύ η διάθεση μου ήταν κάτι παραπάνω απο χαρούμενη και ονειροπαρμένη μέχρι που :sealed: είδα έκπληκτη ότι η "μετάδοση της σειράς" μας κόπηκε πάνω στο καλύτερο! :angry: Δεν θέλω να σε πιέσω :shake: :rant: :shake: :shake:,διατήρώ την ψυχραιμία μου :cry: :cry: :cry: :banghead: :banghead: :banghead: και περιμένω με κατανόηση :bash: και στωικότητα :armed: την συνέχεια... :please:
 
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!

Τις τελευταίες μέρες είμαι λίγο... περίεργα στα προσωπικά μου, και δεν είμαι σε φάση να γράψω κάτι, δυστυχώς.

Με τη Λούνα είναι πολυ απλά τα πράγματα, κάνω μία δουλειά μηχανική, δεν χρειαζεται δηλαδή να σκεφτώ...

Όμως με το γράψιμο δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα...

Πιστεύω ότι ειναι θέμα χρόνου να συνέλθω και θα γράψω τη συνέχεια το συντομότερο δυνατόν!
 
σε ευχαριστούμε παρα πολυ για την ιστοσελίδα σου για την καντυ.

ευχομαι να συνελθεις γρηγορα και ολα να πανε καλα στην προσωπικη σου ζωη ετσι ωστε κι εμεισ οι καημενοι να δουμε τι θα γινει με τον τερρυ που καταρρευσε...

φιλακια πολλα
 
χαχαχα!

Ευχαριστώ!!!

Γι'αυτό δεν συνέχισα να γράφω αυτές τις μέρες...

Για να μην καταρρεύσει περισσότερο!!!
 
Δεν βρήκα ακόμη το χρόνο και κυρίως την ψυχική ηρεμία για να γράψω τη συνέχεια...


όμως η Έλενα μου έστειλε την δεύτερη ζωγραφιά που μου έφτιαξε και πραγματικά έμεινα με το στόμα ανοιχτό...



βρίσκεται στο πέμπτο κεφάλαιο...


 


Έλενα... τι να πω!!!



Δεν έχω λόγια να σε ευχαριστήσω!!!


 


Να σαι καλά και να συνεχίσεις όλα αυτά που κάνεις τόσο καλά....


 


:bow: :thanx2:


 
Μπράβο και πάλι μπράβο στο Ελενάκι μας!!!!Φτιάχνεις αγγέλους! :bow:
 
Να δώσω και από εδώ τα συγχαρητήριά μου στην Ελενά μας για την καταπληκτική της ζωγραφιά!!! :bow: :bow: :bow:

Μπράβο κορίτσι!!! Έγραψες!!!! :cheers:
 
Φοβερή (ανα)τροπή Ακάλια!!! :cheers:

Ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο - άντε και το δεύτερο - χρόνο χαίρονται...

Ανυπομονώ να διαβάσω την ιστορία δια στόματος θείας...
 
Καλα μιλαμε εριξα τρελο γελιο με τα σχολια εδω μεσα! Και ναι τα διαβασα και τα 68!!! :eek:

Ακαλια μου τι να πω… με αφηνεις αφωνη!

Τελικα ειμαι πολυ τυχερη που διαβασα τοσο αργα την ιστορια σου… Εμαθα το μυστικο της θειας χωρις να χρειαστει να περιμενω, χιχιχι!!! :cool:

Μετα και τις τελευταιες αποκαλυψεις μπορω να πω οτι η φαντασια σου πραγματι ταξιδευει πολυυυυυυυυυ μακρια!! ::)

Μπορω να πω οτι στην αρχη δεν ηξερα που θα το πηγαινες. Απο τη μια η Καντυ να σκεφτεται τον Αλμπερτ και τι ωραια που ειναι μαζι του, απο την αλλη να ακουει το ονομα του Τερρυ και να παθαινει ο,τι παθαινει και η …dom :animlaugh: , μια αγωνια την ειχα μεχρι να καταληξει!!!

Μου αρεσει παρα πολυ η τροπη που εχουν παρει τα πράγματα, όπως ακριβώς το ειπες: όχι πια δακρυα... :thumbup:

Φανταστικη ιδεα για επιστροφη του Στηαρ!!! Χαιρομαι που κανενας δεν παθαινει κάτι – σχεδον δηλαδη, τωρα αν γινοταν κάτι περισσοτερο με την Ελιζα, δε θα το επαιρνα και κατακαρδα! Μη βαρεσετε, αλλα δεν αντιπαθω τη Σουζυ. Και εγώ ετσι θα φανταζομουν την αποχωρηση της από τη ζωη του Τερρυ. Καποτε πηγε να αυτοκτονησει για να τον αφησει ελευθερο. Και τωρα δε θα τον αφηνε; (και χωρις τη Μιζουκι να την επηρεαζει και να γραφει περιεργα γραμματα στην Καντυ! :animlaugh: )

Αντε τα πουλακια μου, αρκετα υποφερανε, καιρος να δουν κι αυτά μια ασπρη μερα!

Οσο για τον Αλμπερτ, δεν το συζητώ. Είναι απλα τελειος! :wub: Και τι δεν εχει κανει πια αυτος ο ανθρωπος!!! Ανελαβε να αποκαταστησει ο,τι αφησε κατεστραμμενο η Μιζουκι! Αυτό το «δε θα τον αφήσω παραπονεμενο» που ειπες όμως, πολύ με χαλασε βρε παιδι μου... :wait2: Κι αν μεινει νεος, πλουσιος, ωραιος και μονος του στο τελος, πειραζει;;;... Είναι δυνατον να τον αποκαταστησουμε με μια τυχαια που θα εμφανιστει μονο για μερικες σειρες;; Εεεεε;;; Θα μπει δηλαδη στο σεναριο μονο για λίγο και θα μας παρει το καλυτερο παιδι;;; Ποτε!! :nono:

Και πάλι μπραβο Ακαλια!!! :clap:

Και καλη συνεχεια!!!
 
metsgr είπε:
Οσο για τον Αλμπερτ, δεν το συζητώ. Είναι απλα τελειος! :wub: .... Είναι δυνατον να τον αποκαταστησουμε με μια τυχαια που θα εμφανιστει μονο για μερικες σειρες;; Εεεεε;;; Θα μπει δηλαδη στο σεναριο μονο για λίγο και θα μας παρει το καλυτερο παιδι;;; Ποτε!! :nono:

Μα...ναι μα ναι... :D

Ακάααααααλιαααααααα, Τι θα έλεγες να ερωτευόταν κεραυνοβόλα ο Άλμπερτ μιά ελληνοπούλα named Juanita :diablotin: που θα πέρναγε από το γκισέ της Τράπεζάς του να καταθέσει τα λίγα λεφτουδάκια που θα της περίσσευαν από το πενιχρό μεροκάματο;;;

(για να μην ξεφύγουμε και τελείως από το μελό της Μιζούκι... :rofl: :rofl: :rofl: )
 
Ελπίζω να σας άρεσε.

Δεν θα το ζαλίσω άλλο.

Άλλωστε, δεν έχω καθόλου ευχέρεια στον γραπτό λόγο και από δω και πέρα, για μια Τερρυκιά που είμαι τόσα χρόνια, το τέλος είναι αναμενόμενο...

Αρκετό τρέξιμο τους έκανε η Μιζούκι. Δεν σκοπεύω να τους τρέξω άλλο!!!!

χμμ... τώρα που το σκέφτομαι, έχω αφήσει κάποιες εκρεμότητες...

το γράμμα της Σουζάννας και την αποκατάσταση του μεγάλου θείου...

Μου φαίνεται ότι τον μεγάλο θείο θα τον αφήσω στα χέρια της Χουανίτας...

το δικαιούται! Τι λέτε???
 
Γιατί μας αφήνεις στα κρύα του λουτρού ;;;;; Δεν μας λυπάσαι ;;; :cry: :cry:

Αν και το τέλος το γνωρίζουμε, αφού το ξέρεις πως...... << θέλω να τ' ακούω......... >> ( έστω και αν είναι Τερρυκό #) )
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Γιατί μας αφήνεις στα κρύα του λουτρού ;;;;; Δεν μας λυπάσαι ;;; :cry: :cry:
Αν και το τέλος το γνωρίζουμε, αφού το ξέρεις πως...... << θέλω να τ' ακούω......... >> ( έστω και αν είναι Τερρυκό #) )

Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα (νομίζω ότι έγραψα σωστά) γιατί το λατρεύω το happy end έστω και αν στην περιπτωσή μας είναι Τερρυκό.... #) #)
 
akaliakoukou είπε:
...
Μου φαίνεται ότι τον μεγάλο θείο θα τον αφήσω στα χέρια της Χουανίτας...

το δικαιούται! Τι λέτε???


Εννοείς Ακάλια μου πως οσονούπω εμφανίζεται η κουκλάρα καστανή στο ύψος της Κάντυ που θα κλέψει δια παντός την καρδιά του Άλμπερτ και θα λέγεται και Juanita;;;; Τέλεια!!!:dribble::dribble::dribble:

Τι άλλο να ζητήσει κανείς;;;

 


Ζήλεια... Ψώρα Μετς... :p

 

 
 
Ακαλια μπραβο σου! Αντε να δουμε τα παιδια ευτυχισμενα! Χαρηκα αφανταστα την ιστορια σου γιατι ηταν οπως την εταξες : οχι πια δακρυα!!

Οσο για τις εκκρεμοτητες που αφησες, θα τις αναλαβουμε εμεις, μην ανησυχεις... (και ειδικα το μεγαλο θειο... :cool: )

Η Χουανιτα, βεβαιως-βεβαιως, θα χρειαστει να κανει ενα πολυ μεγααααααααααααααααλο ταξιδι, πολυυυυυυυυυυυυ μακρινο (σε αλλο πλανητη δηλαδη), το οποιο ακομα δεν το ξερει, αλλα θα της το ανακοινωσει ο μεγαλος θειος, μολις τον ειδοποιησω οτι ο πιλοτος γυρισε απο την αδεια του... :diablotin:

Χουανιτα μην ανησυχεις, πουλακι μου, θα του βρω αλλη καστανη κουκλαρα να μην νιωσει μοναξια... χεχε
 
metsgr είπε:
...Η Χουανιτα, βεβαιως-βεβαιως, θα χρειαστει να κανει ενα πολυ μεγααααααααααααααααλο ταξιδι, πολυυυυυυυυυυυυ μακρινο (σε αλλο πλανητη δηλαδη), το οποιο ακομα δεν το ξερει, αλλα θα της το ανακοινωσει ο μεγαλος θειος, μολις τον ειδοποιησω οτι ο πιλοτος γυρισε απο την αδεια του... :diablotin:

Χουανιτα μην ανησυχεις, πουλακι μου, θα του βρω αλλη καστανη κουκλαρα να μην νιωσει μοναξια... χεχε
:eek:

Κανένας σεβασμός στους πρεσβύτερους η σημερινή νεολαία...:mad:

Στην εποχή μου, οι νέοι παραχωρούσαν τη θέση τους στους μεγαλύτερους χωρίς δεύτερη σκέψη. :diablotin:

Ο tempora, o mores:burn:
 
Juanita είπε:
.......Στην εποχή μου, οι νέοι παραχωρούσαν τη θέση τους στους μεγαλύτερους χωρίς δεύτερη σκέψη......
Τς Τς... αυτοι οι πρεσβυτεροι παντα αχαριστοι ηταν και δεν καταλαβαιναν ποτε τους αγωνες και τις θυσιες των νεων...

Μα φυσικα και σου παραχωρησα τη θεση μου, Χουανιτα, και χωρις δευτερη σκεψη... στο διαστημοπλοιο!! Ολοκληρο ταξιδι στο διαστημα θυσιασα για χαρη σου!! :D
 
Χαχαχα!!!!


Βλέπω γυναίκες να σφάζονται για χατήρι του μεγάλου θείου!!!



Ποιος στη χάρη του!!!!!
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Επειδή δεν θέλω να μου τσακώνεστε για το ποια απο τις δυο σας θα κερδίσει την Άλμπερτ, λέω να τον κρατήσω για μένα. ( είδατε τι μεγαλόψυχη που είμαι;;;;;; :p )
 
Πίσω
Μπλουζα