Eίσαι πιο όμορφη όταν γελάς, σχόλια αναγνωστών

akaliakoukou είπε:
Ελπίζω να σας άρεσε.Δεν θα το ζαλίσω άλλο.

Άλλωστε, δεν έχω καθόλου ευχέρεια στον γραπτό λόγο και από δω και πέρα, για μια Τερρυκιά που είμαι τόσα χρόνια, το τέλος είναι αναμενόμενο...

Αν δε μου το έλεγε η Κρίστι δεν θα το είχα πάρει χαμπάρι...

Ήθελα να ήξερα, όταν το διάβαζα... που ακριβώς χάζευα... :xm:

Ακάλια, τί εννοείς "δεν θα το ζαλίσεις άλλο;;;;" 8)

Εγώ περίμενα πώς και τί να διαβάσω τη συνέχεια...

Ποσώς μ΄ενδιαφέρει να φανταστώ πως μπορεί να το βλέπει μιά Τερρυκιά... :(

Είμαι Αλμπερτικιά και όπως το άφησες κατάλαβα πως ο Άλμπερτ με το μενταγιόν της κάνει και πρόταση γάμου ξεχνώντας οποιοδήποτε άλλο οικογενειακό δεσμό... Τελευταία στιγμή μάλιστα κάνει ένα τεστ DNA και διαπιστώνει πως είναι αλλουνού πατρός... :p

Αυτό ήθελες να πεις;;; :diablotin:

Αν όχι, να πας να γράψεις τώρα τη συνέχεια... :mad:
 
Juanita είπε:
Αν δε μου το έλεγε η Κρίστι δεν θα το είχα πάρει χαμπάρι...

Ήθελα να ήξερα, όταν το διάβαζα... που ακριβώς χάζευα... :xm:

Ακάλια, τί εννοείς "δεν θα το ζαλίσεις άλλο;;;;" 8)

Εγώ περίμενα πώς και τί να διαβάσω τη συνέχεια...

Ποσώς μ΄ενδιαφέρει να φανταστώ πως μπορεί να το βλέπει μιά Τερρυκιά... :(

Είμαι Αλμπερτικιά και όπως το άφησες κατάλαβα πως ο Άλμπερτ με το μενταγιόν της κάνει και πρόταση γάμου ξεχνώντας οποιοδήποτε άλλο οικογενειακό δεσμό... Τελευταία στιγμή μάλιστα κάνει ένα τεστ DNA και διαπιστώνει πως είναι αλλουνού πατρός... :p

Αυτό ήθελες να πεις;;; :diablotin:

Αν όχι, να πας να γράψεις τώρα τη συνέχεια... :mad:
Δεν παίζεσαι..... :rofl: :rofl: :rofl:
 
Υπεκφεύγεις...
chase.gif


Πότε θα είναι έτοιμη η συνέχεια;;;
19.gif
 
Τελικά, είναι αποδεδειγμένο... ::)

Άμα γκρινιάξεις για κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνομοτεί ώστε να γίνει όπως το θες...

Επιπλέον, ισχύει και το :

"...Και η Ακάλια φοβέρα θέλει... " :p

Πολύ όμορφη η συνέχειά σου Ακάλια!!! :cheers:

Είδες τί γράφεις όταν έχεις έμπνευση;;;

Περιμένω εναγωνίως και το επόμενο κεφάλαιο!!! και μην αρχίσεις να τεμπελιάζεις πάλι και το γράψεις Χριστούγεννα... :rant:

Μας φτάνει η αργοπορία της Λορένας και της Χριστίνας... :angry:
 
Juanita είπε:
Περιμένω εναγωνίως και το επόμενο κεφάλαιο!!! και μην αρχίσεις να τεμπελιάζεις πάλι και το γράψεις Χριστούγεννα... :rant:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Χαχαχαχαχα!!!!

Πώς με ξέρεις πώς με ξέρεις!!!!

Χαχαχαχαχα!!!!

Κοιταξε, θα το τελείωνα με ένα μόνο κεφαλαιάκι, αλλά...

έχω ντέρτια και καημούς, δεν μπορώ!!!

Ας βγάλω κι εγώ το άχτι μου κάπου, μόνο η Μιζούκι θα το κάνει???
 
Αχ Akaliakoukou έχω ξετρελαθεί με το σενάριό σου!!!!Το έχω διαβάσει οχτακόσιες φορές από τότε που έγινα μέλος του forum(και αυτό έχει γίνει πολύ πρόσφατα!!!) και δεν το χορταίνω!!Ώρες ώρες ταυτίζομαι με την Candy μας και νομίζω ότι όλο αυτό το συναίσθημα ο Terry το βγάζει σε μένα!!!Ααααααααααααααχ........... :heartcloud: Γι' αυτό κι εγώ γίνομαι ένα με όλα τα άλλα παιδιά και σε εκλιπαρώ ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :please:

Ούτε για το πτυχίο μου δεν είχα τόση αγωνία και ανυπομονησία....It's official then...Έχω πλέον το σύνδρομο Candy-Terry!!! Γιατρέ μου... Θα ζήσω?:precry2:

:thanx2: Αkalia!!!!
 
mnikol77 είπε:
....Ααααααααααααααχ........... :heartcloud: .... σε εκλιπαρώ ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :please: Ούτε για το πτυχίο μου δεν είχα τόση αγωνία και ανυπομονησία....It's official then...Έχω πλέον το σύνδρομο Candy-Terry!!! Γιατρέ μου... Θα ζήσω?:precry2:

:thanx2: Αkalia!!!!

Αν τελικά μαζευτούμε πολλοί και γκρινιάζ... εμμμ παρακαλέσουμε την Ακάλια να γράψει τη συνέχεια σύντομα ίσως την πείσουμε... :flower:

Χριστούγεννα έρχονται... ε... μπορεί ν α κλειστεί με τις ώρες και να γράφει... :p

Μη βαράς παιδί μου... :frypan: μιά πρόταση έκανα... :D
 
Juanita είπε:
Τελικά, είναι αποδεδειγμένο... ::)
Άμα γκρινιάξεις για κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνομοτεί ώστε να γίνει όπως το θες...

Επιπλέον, ισχύει και το :

"...Και η Ακάλια φοβέρα θέλει... " :p

Πολύ όμορφη η συνέχειά σου Ακάλια!!! :cheers:

Είδες τί γράφεις όταν έχεις έμπνευση;;;

Περιμένω εναγωνίως και το επόμενο κεφάλαιο!!! και μην αρχίσεις να τεμπελιάζεις πάλι και το γράψεις Χριστούγεννα... :rant:

Μας φτάνει η αργοπορία της Λορένας και της Χριστίνας... :angry:

mnikol77 είπε:
Αχ Akaliakoukou έχω ξετρελαθεί με το σενάριό σου!!!!Το έχω διαβάσει οχτακόσιες φορές από τότε που έγινα μέλος του forum(και αυτό έχει γίνει πολύ πρόσφατα!!!) και δεν το χορταίνω!!Ώρες ώρες ταυτίζομαι με την Candy μας και νομίζω ότι όλο αυτό το συναίσθημα ο Terry το βγάζει σε μένα!!!Ααααααααααααααχ........... :heartcloud: Γι' αυτό κι εγώ γίνομαι ένα με όλα τα άλλα παιδιά και σε εκλιπαρώ ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :please: Ούτε για το πτυχίο μου δεν είχα τόση αγωνία και ανυπομονησία....It's official then...Έχω πλέον το σύνδρομο Candy-Terry!!! Γιατρέ μου... Θα ζήσω?:precry2:

:thanx2: Αkalia!!!!
Καλέ με συγκίνησες!

Χαίρομαι πάρα πολύ που σου αρέσει τόσο!

Χίλια συγγνώμη που το άργησα, αλλά πραγματικά τα έχω δει όλα με τη δουλειά φέτος και δεν έχω καθόλου χρόνο για γράψιμο!

Θα προσπαθήσω να γράψω κάτι τώρα τις γιορτές!!!

Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Juanita είπε:
Αν τελικά μαζευτούμε πολλοί και γκρινιάζ... εμμμ παρακαλέσουμε την Ακάλια να γράψει τη συνέχεια σύντομα ίσως την πείσουμε... :flower:
Χριστούγεννα έρχονται... ε... μπορεί ν α κλειστεί με τις ώρες και να γράφει... :p

Μη βαράς παιδί μου... :frypan: μιά πρόταση έκανα... :D
Χουανίτα, όταν ξαναέρθω Αθήνα θα μου πεις το μέλλον μου...

Σε προηγούμενο ποστ σου έγραψες κάτι ότι θα το τραβήξω μέχρι τα Χριστούγεννα...

Δεν μου λες σε παρακαλώ... το διάβασες στον καφέ ή το έριξες στα χαρτιά???

:rofl: :rofl: :rofl:
 
Μόλις ανακάλυψα ότι δεν έχω ανεβάσει τη συνέχεια εδώ πέρα την οποία την έχω τελειώσει εδώ και χρόνια.... θα την ανεβάσω άμεσα!!!

Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να την ανεβάσω στο τόπικ!

Αντμίνς βοήθεια! Να το ανεβάσω εδώ και να το αντιγράψετε εσείς ή να περιμένω?

Τι κάνω???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα