E3 - 2010

Πάντως ιδιαίτερα φέτος φάνηκε το πόσο πιο πληθωρική ήταν η παρουσία του Peter Moore σε σχέση με τους τωρινούς φλώρους.
 
Stormwatch είπε:
Πάντως ιδιαίτερα φέτος φάνηκε το πόσο πιο πληθωρική ήταν η παρουσία του Peter Moore σε σχέση με τους τωρινούς φλώρους.
Πάντως κι ο ίδιος ο Μoore πάντως ήταν πολύ ξενέρωτος φέτος στην EA... Ούτε ένα δείγμα από τα γνωστά καραγκιοζιλίκια του δεν έκανε...

Πέρσι στην gamescom θυμάμαι κόντευε να πέσε από τη σκηνή πάνω μου έτσι όπως χοροπηδούσε για να παρουσιάσει το EA Sports Active... :D

Ενώ φέτος... ούτε ένα τατού, δεν έκανε... :p
 
Βλέπει κάποιος E3;

Εντύπωσή μου ή η nintendo αντί να δείξει κάτι καινούριο απλά τη λέει στους 2 ανταγωνιστές; :rofl:
 
Αν περιμεναμε απο τα αμερικανακια να δουμε τιποτα καλο σωθηκαμε.

Εnter Japan.

To νεο 3DS ειναι πολυ καλο με τσουρμο απο software.

Μερικα Hilights ,Μetal Gear Solid,Street Fighter IV ΚΑΙ RESIDENT EVIL REVELATIONS σε 3D!!!

3D Kαμερα για να τραβαει 3D φωτο για προβολη σε 3D τηλεορασεις,(μια καμερα ξερω να το κανει αυτο απο την Fuji πανακριβη).

Παιζει 3D ταινιες (απο το Hollywood τις καλες ,lol)!!

Γραφικως εχει γινει upgrade στο hardware!!

Εμφανιση και συμβατοτητα ομοια με τα προηγουμενα ,καλο αυτο δεν ξενιζει!!

Αντε να ερθει και η Σονυ να μας τρελανει!!
 
σε πόση ώρα θα αρχίσει η sony?
 
Η παρουσίαση της Sony ξεκινά σε 1 ώρα και 16 λεπτά...

Μπορείτε να παρακολουθήσετε και εδώ
 
Eμενα μου άρεσε το trailer του Metroid other M το οποιο ήταν πολύ καλύτερο απο τα προηγουμενα και εδειξε ενα παιχνίδι πιο κοντα στην φιλοσοφία των Metroid games και οχι ενα Final Fantasy style - διαστημικό μελόδραμα.

Το 3DS φάνηκε πολύ καλο επεισης. Αντε και σε 2-3 χρόνια οι Microsoft - Sony θα αντιγράψ... sorry, θα παρουσιάσουν τα δικά τους ήθελα να πω....

Το Donkey Kong Country δεν με τρελανε γιατί φάνηκε πιο χαρουμενο και πιο παιδικό από τα κλασσικά, τα οποια ήταν πολύ ατμοσφαιρικά παιχνίδια για το είδος τους.

Γενικώς, πολύ καλύτερη η παρουσία της Nintendo σε σχεση με τα τελευταια χρόνια, μπραβο τους.

Η πλάκα είναι ότι πάνω που οι Sony-Microsoft προσπαθουν να κλέψουν ότι μπορούν από το κοινο της Nintendo αντιγράφοντάς την, η Nintendo θα δημιουργήσει νέα μόδα και τα motion controls θα παλιωσουν... Εκτός και αν την αντιγράψουν πιο γρήγορα αυτή την φορά ωστε να προλάβουν να κερδίσουν κοινό, όχι όπως τώρα που παρουσιάζουν Kinect και Move 5 χρόνια μετά το Wii... Ειναι απαράδεκτοι :p

Edit: Δεν ειμαι fanboy και μισώ τα motion controls, ευχαριστώ.
 
η παρουσιαση της sony γραφει οτι θα ξεκινησει σε 14 ωρες
 
Κάνε refresh vago... Ξεκινά σε 33 λεπτά...
 
18 και κάτι. Κάνε Θεέ μου να ανακοινώσουν τον Οκτώβριο το GT5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
τωρα μου γραφει 12 ωρες και 22 λεπτα :D
 
Εχει ξεκινησε!

http://www.youtube.com/e3

Εχω ποπ-κορν και περιμενω να δω 6 φορα την αναγγελια του GT5 :)
 
Καλό το Killzone 3!!!!!!!!!!!!!!!!

Χα χα είπαν και για το PS2!!!!!!!! Όχι που θα το άφηναν!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ε, παίζει να έχει βγει και το επόμενο Forza, αλλά θέλω κάτι να δικαιολογήσω το PS3!!!!!!!!!

Και ναι παίδες! Άρχισε η αντιγραφή της Nintendo.

Τι λένε ρε οι άνθρωποι........ Αν είναι δυνατόν.

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Αυτό το έχει το WII κάτι χρόνια τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γαμώτο με έχει τρελάνει στο buffering κάθε 1 λεπτό.

Παρακαλούνται οι casuals της sony να φύγουν από το stream....
 
Μαλλον θα stream-αρουν με Cell :p

παντως οπως ελεγα με τον Aardy, το "Καμερα! Ακολουθα το τσουτσουνι με το μπλε λαμπιονι" δεν μου κανει hi-tech. και μαλιστα χρειαζεσαι δυο!!
 
Πολύ σωστά. Αν και θα ήθελα ένα Elder Scrolls 5 με αυτό το μαραφέτι!!!!!!!!!!!
 
άρχισε της sony? εδώ και πολύ ώρα είμαι στο ign και οι μόνες ειδήσεις που προστίθενται είναι για τη nintendo...
 
Πίσω
Μπλουζα