[El Greco] Κάστρα και Πολιορκητές

stayros είπε:
Action GT

Trojan Battleset
fetch


[edit] Δεν χρειαζεται παραθεση σε ολες τις φωτο! [edit]
Εγώ βρήκα & αγόρασα το Trojan Battle Set & to Dragon Battle Set της Action GT σε αρκετα καλή κατάσταση & με την 1η ευκαιρία θα τα φωτογραφήσω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Wally είπε:
α)Πολλες φωτογραφιες λειπουν. Θα αποκαταστησουμε οσες μπορουμε.
Fixed... ;)

Wally είπε:
γ)Ειχα πει (χροοοονια πριν) να βρεθουμε οι κατοχοι καπου, να κανουμε ενα μικρο τουρνουα. Ως συνηθως εμεινα στα λογια. Φιλοδοξω πρωτα ο Θεος μεσα στην Ανοιξη να βρεθουμε οι ενδιαφερομενοι. Τι λετε?
Αν βρεθει χωρος αρκετα μεγαλος που να μπορεσει να φιλοξενησει, καμια 10αρια (ισως και περισσοτερους... #) ) μαντραχαλαδες των 40+,

που θα οχλαγωγουν, υπο τους ηχους rock/metal μουσικης και με την συνοδεια

του αναλογου υγρου και στερεου καυσιμου.... (a.k.a :beer: + :gyros: )....εννοειται οτι ειμαι μεσα!!! :D

Ευκαιρια να δοκιμασω και κατι ενισχυμενα λαστιχα που εχω βρει.... :diablotin:

1@Mandrax-7[/USER]

Καλοριζικα και καλοπαιχτα! :thumbup:

Αναμενουμε φωτογραφικο υλικο. :)

 
Wally είπε:
Παιδια μπορει καποιος να σκαναρει το ταμπλο (το χαρτονι) σε καλη αναλυση και να μου το στειλει σε PM? (η πλατφορμα δυστυχως μικραινει αυτοματα τις διαστασεις των attachments)
Αν τυχον και δεν το βρηκες το ταμπλο πες το να το σκαναρουμε!
 

Thanx 1@Aardvark[/USER]

Με εφτιαξε ο 1@telonio[/USER]

 
Παιδιά μακάρι να βρεθούμε. Αν πραγματοποιηθεί στην Αθήνα θα προσπαθήσω να είμαι εκεί.
 
κι εγώ πολύ παρομοίως μιας και έχω ένα χρόνο + να έρθω Αθήνα κι έχω να παίξω απ όταν ήμουν παιδί! και φυσικά να ψάξω για βινύλια στο μοναστηράκι βεβαίως-βεβαίως. Τώρα που τα ανηψάκια μου μεγάλωσαν παίζουμε μαζί μονόπολη και πολύ καλά περνάμε! Πάλι είχα να παίξω από παιδί.
 
Βρήκα λίγο χρόνο και άνοιξα τα κουτιά και τα τακτοποίησα & υπήρχαν διάφορες εκπλήξεις !!!


Με την ευκαιρία έβγαλα & τις σχετικές φωτογραφίες :


 


Dragon Battleset


P1050947.JPG


Παρατηρείστε ότι στο κουτί δείχνει τον Μινώταυρο να περιέχεται στο Σετ, ανοίγοντας το όμως :
Έκπληξη 1η


P1050948.JPGP1050950.JPG


Μέσα είχε τον Κύκλωπα !!! Δεν με χάλασε καθόλου καθώς τον Μινώταυρο τον είχα ήδη, οπότε συμπλήρωσα τους Battle Giants !!!


Trojan Battleset


P1050951.JPG

Εδώ υπήρχαν τα προβλεπόμενα η Ασπίδα της Μάχης & ο Δούρειος Ίππος δηλαδή


P1050952.JPGP1050953.JPG


Υπήρχαν όμως και αρκετά έξτρα κομμάτια & στα 2 Σετ, ταξινομώντας τα λοιπόν .....
Έκπληξη 2η !!!


P1050955.JPG


Σχεδόν πλήρης & η Μεγάλη Πολιορκία !!!


 


Μόνο ο Κριός μου λείπει τώρα για να τα συμπληρώσω όλα.
 
Αν έχεις τύχη διαβαινε!! ;)

Με γεια σου φιλε και καλοπαιχτα!

Τελευταια του έδωσες και κατάλαβε του μπέη ,ε;
 
Διαβασα με τη μια 43 σελιδες για το αγαπημενο μου παιχνιδι.Φοβερες οι φωτογραφιες και οι πληροφοριες.Ανεβαζω και εγω τα δικα μου και θα τραβηξω οταν βρω χρονο και φωτογραφιες απο την εκδοση του 2007 και τα κουτια.
 

Πρωτο post και εκτος οτι....το τερματισες, με την κομπλε συλλογη.... :eek: ....μας εστειλες για βρουβες

και λοιπα ζαρζαβατικα!!! :brick: ..... :D

Ωραιος!!! :thumbup:

By the way, περνα μια βολτα και απο εδω, για το επισημο καλωσορισμα. :)

1@Kambia[/USER] καιρο εχουμε να φαμε γλυκακι.... :p
 
Χεχεχε,μεχρι πριν 3,5 χρονια δεν ειχα ουτε τουβλακι.Μετα ειδα μια πολιορκια που ειχε παρει ενας φιλος απο ebay,τα στησαμε και παιξαμε.Αυτο ηταν...Ξυπνησε μια αναγκη μεσα μου να παρω παλι το αγαπημενο μου παιχνιδι.Και τωρα οταν βρισκουμε χρονο τα στηνουμε και λιωνουμε στις μαχες.Btw αυριο εχουμε τουρνουα,ριξτε μια ματια και οποιος θελει ας κανει μια βολτα https://www.facebook.com/events/166826443905082/
 
Φοβερή η συλλογή σου!! Έχεις πραγματικά ολόκληρο στόλο!! :)

Ίσως περάσω αν προλάβω απο το μαγαζί να δω κιόλας τον Χρηστό και τον Δημήτρη! ;)
 
Παιδια καλησπερα! Ξερω οτι εχει να κινηθει το αρθρο απο το 17 αλλα γιατι??
Μπηκα γιατι ψαχνω τις οδηγιες αν τις εχει καποιος σε pdf η εστω σε αναλυση που να ειναι ευδιακριτες γιατι αυτες που εχει αναρτησει καποιο παιδι στις πρωτες σελιδες ειναι πολυ μικρες!
Ψαχνω και εγω απεγνωσμενα να βρω καποια κομματια που μου λειπουν οπως και τις οδηγιες για να μπορεσω να ξαναζησω την απολυτη απολαυση αυτου του παιχνιδιου οπως οταν ημουν μικρος!
Ευχαριστω σας!
 
Παιδια καλησπερα! Ξερω οτι εχει να κινηθει το αρθρο απο το 17 αλλα γιατι??
Μπηκα γιατι ψαχνω τις οδηγιες αν τις εχει καποιος σε pdf η εστω σε αναλυση που να ειναι ευδιακριτες γιατι αυτες που εχει αναρτησει καποιο παιδι στις πρωτες σελιδες ειναι πολυ μικρες!
Ψαχνω και εγω απεγνωσμενα να βρω καποια κομματια που μου λειπουν οπως και τις οδηγιες για να μπορεσω να ξαναζησω την απολυτη απολαυση αυτου του παιχνιδιου οπως οταν ημουν μικρος!
Ευχαριστω σας!
Εμπα φιλος στο γκρουπ καστρα και πολιορκητες στο fb. Εκει θα βρεις σιγουρα...
 
Πίσω
Μπλουζα