[El Greco] Μικρό μου Πόνυ G1 και G2

φωτεινεσκατε απαγορευονται τα γκρικλις κοιτα λιγο στα αγοριστικα τι δουλεια εχεις στα κοτετσια ;) ;) ;) ;) ;) ;) :D :D:D:D:D:p
 
Επ timehunter με προσβάλεις! χαχα και εγώ αγόρι είμαι, αλλά μ'αρέσουν τα πόνυ! Τι να κάνω ? :p
 
ti na kaneis ? na sou pw egw ti na kaneis, katoura ligo kai wrisame, ase ta pony kai tis malakies
 
timehunter είπε:
φωτεινεσκατε απαγορευονται τα γκρικλις κοιτα λιγο στα αγοριστικα τι δουλεια εχεις στα κοτετσια ;) ;) ;) ;) ;) ;) :D :D:D:D:D:p
:rofl: :rofl: :rofl: Κοτέτσια;;;; Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια βρε timehunter μας! Χαχαχαχαχα!
 
:headbang: :headbang: :tease: :tease: :hurrah: σορρυ λειντιζ ηταν απαντηση στο φωτεινο-σ...ο γιατι μαλλον μπηκε στα κοριτσιστικα κατα λαθος .παιδια ειναι ωραια τα πονυ αλλα ακριβο σπορ

τ δικα μου τα χαρισα .στους μικροναυτες εχω βγαλει και εγω τις αγελες με τις διαστημικες μου φοραδες....χαχααχα
 
Χιχιχι, το καταλάβα βρε, απλά είπα να κάνω λίγη πλάκα να ελαφρύνει το κλίμα! :p Ωραία τα πόνυ, ναι... κι εγώ τα δικά μου τα έδωσα για τα μάτια των Bibi-bo, μόνο 4 έχω πλέον... Tι να κάνεις... άμα το καλοσκεφτείς όλα τα παιχνίδια είναι κατά τι ακριβό σπορ... ;)
 
εκτος αν σου κατσει καμια καλη φαση.απο βιβι βο μονο ροκερς φανατικα και απο κατω κερκιδα τζι αι τζοε ντρεντνοκς ....και να τραγουδαει η βιβι βο διασκευη guns n roses χεχεχε για τρελλα πανηγιργια :bow: :bow: :bow: :beer: :clap: :headbang: :frypan:
 
Μερικές φωτογραφίες που έχω κάνει στο Photoshop! Ελπίζω να σας αρέσουν και αν θέλετε θα ανεβάσω περισσότερες, έχω κάνει πάρα πολλές φωτογραφίες με πόνυ στυλ G1 :) Επίσης είχα κάνει σε wallpaper ολόκληρη την κοιλάδα των πόνυ!! Το σπίτι του Σοφούλη, την κοιλάδα με τα αστραπόφτερα πόνυ, τον παράδεισο και γενικά τα πάντα! Αλλά είχα ανεβάσει τη φωτογραφία στο FB, δεν κράτησα αντίγραφο και η φωτογραφία με τον καιρό έγινε μια σταλιά (όσοι έχετε FB και έχετε πολλά άλμπουμ, σίγουρα θα έχετε παρατηρήσει ότι με τον καιρό οι φώτος μικραίνουν), που να το φανταστώ ? Με αποτέλεσμα να μην διακρίνεις τίποτα στη φωτογραφία....ψιλοστεναχωρέθηκα γιατί για να φτιάξω τη συγκεκριμένη φωτογραφία χρειάστηκε μια ολόκηλη εβδομάδα!! Είχα στείλει την κοιλάδα των πόνυ και κάποιες άλλες φωτογραφίες που είχα κάνει στο Photoshop μέσω hotmail σε μια φίλη μου, αλλά ούτε στα απεσταλμένα δεν υπάρχει...Μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να επαναφέρω τα μηνύματα που έχω στείλει κατά καιρούς ? ? ?

My Little Pony.jpg
pencil.png


My Little Pony 2.jpg

My Little Pony 3.jpg

My Little Pony 1.jpg

My Little Pony 4.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μερικές φωτογραφίες που έχω κάνει στο Photoshop! Ελπίζω να σας αρέσουν και αν θέλετε θα ανεβάσω περισσότερες, έχω κάνει πάρα πολλές φωτογραφίες με πόνυ στυλ G1 :) Επίσης είχα κάνει σε wallpaper ολόκληρη την κοιλάδα των πόνυ!! Το σπίτι του Σοφούλη, την κοιλάδα με τα αστραπόφτερα πόνυ, τον παράδεισο και γενικά τα πάντα! Αλλά είχα ανεβάσει τη φωτογραφία στο FB, δεν κράτησα αντίγραφο και η φωτογραφία με τον καιρό έγινε μια σταλιά (όσοι έχετε FB και έχετε πολλά άλμπουμ, σίγουρα θα έχετε παρατηρήσει ότι με τον καιρό οι φώτος μικραίνουν), που να το φανταστώ ? Με αποτέλεσμα να μην διακρίνεις τίποτα στη φωτογραφία....ψιλοστεναχωρέθηκα γιατί για να φτιάξω τη συγκεκριμένη φωτογραφία χρειάστηκε μια ολόκηλη εβδομάδα!! Είχα στείλει την κοιλάδα των πόνυ και κάποιες άλλες φωτογραφίες που είχα κάνει στο Photoshop μέσω hotmail σε μια φίλη μου, αλλά ούτε στα απεσταλμένα δεν υπάρχει...Μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να επαναφέρω τα μηνύματα που έχω στείλει κατά καιρούς ? ? ?

My Little Pony 1.jpgΠροβολή συνημμένου 29098

My Little Pony 4.jpg

My Little Pony 2.jpg

My Little Pony.jpg

My Little Pony 3.jpg
 
Ωραίες εικόνες και ενδιαφέροντες χαρακτήρες, ειδικά ο άσπρος πήγασσος με τη μπλε χαίτη! :D
 
Ευχαριστώ mandark! :D Μερικές ακόμα φωτογραφίες (αυτές αρχικά ήταν coloring pages και απλά τις χρωμάτισα ανάλογα και πρόσθεσα διάφορα πράγματα και χαρακτήρες) Αυτές οι τέσσερις φωτογραφίες ήταν από τις πρώτες φωτογραφίες που έκανα με πόνυ, πριν από αρκετά χρόνια!

My Little Pony 1.jpg
pencil.png
pencil.png


My Little Pony 3.jpg

My Little Pony.jpg

My Little Pony 2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είναι τέλειες οι εικόνες σου Masquerade!!!!Μπράβο!!!Μου θύμισες κάτι παζλ μικρό μου πόνυ του '80.Τα θυμάστε?στο νηπιαγωγείο έπαιζα με αυτά.... :happyjump: :D

ponies8iq7.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστώ πολύ! :D Εννοείτε πως τα θυμόμαστε! Αλλά ποτέ μου δεν είχα παζλ με πόνυ (από όσο θυμάμαι τουλάχιστον)

Τέλειο το παζλ σου Ελένη! :D
 
!C!Pwg6QBmk~%24(KGrHqUOKm4Ez7W1e0MtBNCNBOW)jg~~_3.JPG
Tελικά είναι COOKERY ή CHERRY SWEET το όνομα του πόνυ στην διαφήμιση με την κουζίνα?
 
Καλέεεεε χαμός έγινε εδώ, χωρίστηκαν τα topic, ε; :eek:

Οκ οπότε εδώ μιλάω μόνο για G1!

Masquerade μ'αρέσει πολύ η φώτο με το πόνυ που ζωγραφίζει, εσύ την έφτιαξες;;

Δε νομίζω να επαναφέρονται τα σβησμένα μηνύματα του hotmail, δυστυχώς...πάντως αυτό με το photobucket πρώτη φορά το ακούω! Πολύ άδικο!

Eleni το puzzle αυτό στη φώτο το έχω, το είχα βρει σε παζαράκι :D Όταν κάνω παιδάκι θα το κορνιζάρω στο δωμάτιο του, χεχε (και βασικά είναι 2 παζλ, οπότε 2 κορνίζες ;) )

Για το πονάκι που ρωτάς, Cookery Ponies είναι το σετ που περιλαμβάνει αυτά εδώ:

http://www.kimsites.net/dreamvalley/international_1991.html#cookery

Δεν είναι υπέροχα;; Μου λείπει μόνο η Vanilla Treat, το πιο όμορφο κιόλας.

Πάντως, "αδερφάκι" της Rosette είναι η Sweet Clover. Το κουτί της καθε μίας έχει και την άλλη, ήταν κάτι σαν σετ.

Εδώ η δικιά μου στο λίγο ταλαιπωρημένο κουτί της (αλλά δεν μου κάνει καρδιά να την βγάλω!):

DSC01644.jpg
 
Ναι χωρίστηκαν τα τόπικ τελικά :p Εγώ έκανα τη φωτογραφία με το πόνυ που ζωγραφίζει, στο Photoshop :) Πάρα πολύ ωραίο πόνυ είναι η Sweet Clover, ωραία χρώματα έχει, μ'αρέσει! :D

Ελένη Cherry Sweet ονομάζεται το πόνυ ^
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μakisime??? Που τα βρήκες όλα αυτά τα πόνυ?Γιατί να είμαι τόσο άτυχη και να τα πετάξουν οι δικοί μου??Σε ποιον σκουπιδότοπο να έλιωσε το μοναδικό αυτό πλαστικό τους σώμα??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Makisime εισαι πάρα πολύ τυχερός που τα βρήκες στο κουτί τους.

Τελευταία φορά που είχα αγοράσει G1 πόνυ το 1996 έκανε 1750 δρχ.Το θυμάμαι πάρα πολύ καλά.΄Αρα 3000 δρχ μπορεί να έκανε το σετ των μπεμπε :cry:

Masquerade αυτά τα γραφικά τα χρησιμοποιείς σαν wallpapers?Είναι πολύ ωραία!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το Σπίτι των Πόνυ!!!!

attachment.php


Εδώ είναι μερικά επιτραπέζια, τα είχα ποστάρει και παραπάνω, αλλά όχι όλα

attachment.php


Ελένη ~ Όχι δεν τα χρησιμοποιώ σαν wallpapers, είναι λίγο μικρά για wallpapers χεχε Χαίρομαι που σ'αρέσουν! :D

HPIM1141.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελένη ~ Όχι δεν τα χρησιμοποιώ σαν wallpapers, είναι λίγο μικρά για wallpapers χεχε Χαίρομαι που σ'αρέσουν!


Το Σπίτι των Πόνυ
!!

attachment.php


Εδώ είναι μερικά επιτραπέζια, τα είχα ποστάρει και παραπάνω, άλλα όχι όλα! :)

attachment.php
 
Πολύ ωραίο το σπίτι του Παραδείσου!!!

Μου αρέσει πολύ η πισίνα με το βατήρα!!!!

Μπορείς να τη γεμίσεις νερό και να βάλεις τα μικρά θαλάσσια πόνυ με τα σωσιβιάκια τους!!!
 
Πίσω
Μπλουζα