[El Greco] Σπιρτούλης

Σπιρτούλης

El_Greco_Fanatic έχεις τόση αγάπη και εσύ και η γυναίκα σου για τα παιχνίδια που πιστεύω ότι μια bibi-bo θα έρθει για να βρει ζεστασιά και αγάπη...στον όμορφο παιδικό κόσμο σας! :D
 
rapunjel είπε:
El_Greco_Fanatic έχεις τόση αγάπη και εσύ και η γυναίκα σου για τα παιχνίδια που πιστεύω ότι μια bibi-bo θα έρθει για να βρει ζεστασιά και αγάπη...στον όμορφο παιδικό κόσμο σας! :D


Να είσαι καλά Rapunjel μου .. ποτέ δεν ξέρεις ίσως μια μέρα μας κτυπήσει την πόρτα με μια βαλίτσα στο χέρι και να μας πει ορίστε ήρθα :D :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σπιρτούλης

El_Greco_Fanatic μακάρι γιατί πιστεύω ότι είστε ένα ζευγάρι με πολλές ευαισθησίες και παιδική ψυχή! Σας αξίζει!
 
Να και ο δικός μου (τουλαχιστον αυτός μου απέμεινε :( ) σπιρτούλης

picture.php
 
Kambia ..μια χαρά τον βλέπω :)

Να τον χαίρεσαι και να τον προσέχεις ;)




Θα σας βάλω μια φωτογραφία να δείτε σε αυτό το χρώμα πόσες παραλλαγές έκαναν ;)

υπάρχουν ακόμα πολλές που δεν έχω :(

picture.php


Αν παρατηρήσετε κάποια έχουν κασκόλ άλλα έχουν φιογκάκι ,άλλα είναι ξανθά άλλα μελαχρινά, κάποια χαμογελούν και γενικά υπήρχαν διάφοροι συνδυασμοί μονό σε αυτό το χρώμα για παράδειγμα άλλαζαν το κασκόλ βλέπε γαλάζιο!

Φαντάζεστε τι γίνεται με τα υπόλοιπα??? :eek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαλα el greco fanatic μας καραφλιασες,..!!!!

Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ φωτογραφια που εχει ποσταρει κανεις εδω ever..!!!!

Απλα αγγιξες την ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ..!!!
 
Καμπια μου πολυ γλυκος ο σπιρτουλης σου!!! Επιβιωσε σε πολυ κατασταση!!!

Ειδες Μακισιμε μου με εναν ωραιο φοντο και τον καταλληλο φωτισμο ποση μαγεια ξανααποχτουν τα παιχνιδια! Ολες οι φωτογραφιες του Εl greco fanatic ειναι προσεγμενες και τον ευχαριστουμε πολυ. :)

Αυτη ειναι η σωστη συλλεκτικη συμπεριφορα απεναντι στο παιχνιδι ειδικα, και στον σπιρουλη ειδικα που ειναι και μικρος και αλητηριος! :D
 
makisimos είπε:
Kαλα el greco fanatic μας καραφλιασες,..!!!!Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ φωτογραφια που εχει ποσταρει κανεις εδω ever..!!!!

Απλα αγγιξες την ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ..!!!

Να είσαι καλά makisimos αν και δεν νομίζω να έχει κάτι το ιδιαίτερο αυτή η φυτογραφία :D ..

έχω δει παρά πολύ καλλίτερης εδώ .

δεν ξεχνώ με τίποτα μια φωτογραφία της Αναστασίας με την bibibo μια από τις πιο όμορφες πόζες που είδα ποτέ για παιχνίδι ;)

Αναστασια είπε:
Καμπια μου πολυ γλυκος ο σπιρτουλης σου!!! Επιβιωσε σε πολυ κατασταση!!!
Ειδες Μακισιμε μου με εναν ωραιο φοντο και τον καταλληλο φωτισμο ποση μαγεια ξανααποχτουν τα παιχνιδια! Ολες οι φωτογραφιες του Εl greco fanatic ειναι προσεγμενες και τον ευχαριστουμε πολυ. :)

Αυτη ειναι η σωστη συλλεκτικη συμπεριφορα απεναντι στο παιχνιδι ειδικα, και στον σπιρουλη ειδικα που ειναι και μικρος και αλητηριος! :D


Είδες Αναστασία ο μικρός αλιτήριος πάντα φύτρωνε εκεί που δεν έπρεπε :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σπιρτούλης

El_Greco_Fanatic πολύ όμορφοι οι σπιρτούληδες στη φωτογραφία! Είναι σαν να είναι στο νηπιαγωγείο... :D

Kambia πολύ γλυκός και ο δικός σου σπιρτούλης! Να τον χαίρεσαι!
 
picture.php


Εδώ είναι τα κινεζάκια Made china αν και από ότι έμαθα έχουν και αυτά τα χρονιά τους . από τα πρώτα δειλα βήματα τις Κίνας ως China και όχι πλέων ως Hong Kong !!!

Κυκλοφορούσαν Γαλλία, Αμερική, Ιταλία και Γερμανία!!

rapunjel είπε:
El_Greco_Fanatic πολύ όμορφοι οι σπιρτούληδες στη φωτογραφία! Είναι σαν να είναι στο νηπιαγωγείο... :D Kambia πολύ γλυκός και ο δικός σου σπιρτούλης! Να τον χαίρεσαι!


Ναι τώρα που το βλέπω δεν έχεις άδικο ..περισσευούμενο χαρτί από τα χριστουγεννιάτικα δώρα χαχαχα :p :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σπιρτούλης

El_Greco_Fanatic πολύ γλυκιοί οι κινέζικοι σπιρτούληδες! Μόνο που είναι φαλακροί! Είδες με πόσα απλά υλικά μπορεί να βγει μια ωραία φωτογραφία; :D
 
rapunjel είπε:
El_Greco_Fanatic πολύ γλυκιοί οι κινέζικοι σπιρτούληδες! Μόνο που είναι φαλακροί! Είδες με πόσα απλά υλικά μπορεί να βγει μια ωραία φωτογραφία; :D


Ναι τα καημένα πάσχουν από τριχόπτωση :p

picture.php



Μερικά μοντέλα από διαφορετικούς σπιρτούληδες κλόουν ;)




Σχεδόν άλλα είναι από Ιταλία και Γαλλία..για κάποιο λόγο η El Greco έστελνε διαφορετικά μοντέλα στο εξωτερικό πολλά από αυτά δεν κυκλοφορούσαν καν Ελλάδα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σπιρτούλης

El_Greco_Fanatic καλές απόκριες με τους σπιρτούληδες κλόουν! :D
 
El_Greco_Fanatic είπε:
picture.php

Εδώ είναι τα κινεζάκια Made china αν και από ότι έμαθα έχουν και αυτά τα χρονιά τους . από τα πρώτα δήλα βήματα τις Κίνας ως China και όχι πλέων ως Hong Kong !!!


Κυκλοφορούσαν Γαλλία, Αμερική, Ιταλία και Γερμανία!!
Παιδια εμενα μου αρεσουν και τα κινεζικα πολυ! Εχουν πιο απαλα χαρακτηριστικα!!!

Μην δω κλωνο...κατι παθαινω8)8)8)
 
Πραγματικά, είναι τα πιο γλυκούλια απ'όλα! Τα χαρακτηριστικά τους είναι πιο απαλά και τα κάνει να μοιάζουν πιο μπουμπουκάκια! :) Πολύ όμορφα! Από ποια εποχή είναι περίπου el greco fantatic?

Ξέχασα να πω ότι οι κλόουν όλοι έτσι μαζί συγκεντρωμένοι είναι πολύ φάτσες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mytinyworld είπε:
Πραγματικά, είναι τα πιο γλυκούλια απ'όλα! Τα χαρακτηριστικά τους είναι πιο απαλά και τα κάνει να μοιάζουν πιο μπουμπουκάκια! :) Πολύ όμορφα! Από ποια εποχή είναι περίπου el greco fantatic?
Ξέχασα να πω ότι οι κλόουν όλοι έτσι μαζί συγκεντρωμένοι είναι πολύ φάτσες!


Αν δεν κάνω λάθος κυκλοφορήσαν μετα το 1995 άλλα δεν είμαι σίγουρος πια χρονιά ακριβώς :(

picture.php


picture.php


picture.php



Και αυτά είναι κινέζικα :(




νομίζω ότι κυκλοφορούσαν και μέχρι λίγα χρόνια πριν ίσως κυκλοφορούν ακόμα δεν ξέρω γιατί δεν είναι και από τα αγαπημένα μας άπλα έχουμε μερικά ως δείγμα! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σπιρτούλης

Αυτά στην τρίτη φωτογραφία El_Greco_Fanatic είναι μοναδικά! Υπέροχα! Πολύ πιο όμορφα από πολλά αυθεντικά! :D
 
rapunjel είπε:
Αυτά στην τρίτη φωτογραφία El_Greco_Fanatic είναι μοναδικά! Υπέροχα! Πολύ πιο όμορφα από πολλά αυθεντικά! :D
 


Σοβαρά τα βρίσκεις ωραία? :eek:

Κοίτα να δέεις που μου χάριζαν μια ντουζίνα.. άλλα δεν τα πήρα τα βρίσκω πολύ χοντροκομμένα :(

για άλλη μια φορά νομίζω ότι την έκανα την χ……α μου :p
 
Αυτα στις 2 πρωτες φωτογραφιες τα εχω δει!!!! Ε τι στα κερατα, εδω Ιταλια ειναι ο CicinoBello!!!

Εκεινα της τριτης φωτογραφιας οχι, δεν τα εχω δει.

Ειναι πολυ γλυκουλια!!! Εχουν ενα βλεμμα πολυ τσαχπινικο!
 
Σπιρτούλης

El_Greco_Fanatic είναι τρισχαριτωμένα!!! Αν τα ξαναβρείς πάρτα! Ανταγωνίζονται επάξια τα αυθεντικά! Συμφωνεί και η λατρεμένη Αναστασία μαζί μου... ;)
 
Πίσω
Μπλουζα