El Greco - Lyra

Πραγματικα στενοχωρηθηκα πολύ..!! :( Ο δημιουργος των παιδικών μας παιχνιδιών έφυγε απ την ζωή..!! :(
 
Nα προσθεσω κι εγω το κατιτις μου

στο θρεντ που αναφερεται σε 2 αγαπημενες

εταιριες παιχνιδιων... :D

Προσφατη ρετροανακαλυψη

τα δυο κατωθι εικονιζομενα

ρετρο παιχνιδια...

1) Ο Ιπποτης της Ασφαλτου της LYRA

Προβολή συνημμένου 48675

2) Κοντρες ΚΙΤΤ της El Greco

Προβολή συνημμένου 48677

Το περιεχομενο και των δυο παιχνιδιων

μπορειτε να το δειτε εδω

Ιπποτης της Ασφαλ&#96.jpg

Κοντρες ΚΙΤΤ El Greco.jpg
 
Τι θα γίνει, βρε, με σένα! :D

3 θρεντ τώρα, διαβάζω τα κατορθώματά σου! Πώς καταλήγεις πάντα με μια αγκαλιά παιχνίδια και μίκυ μάους, μπορείς να μ' εξηγήσεις?!

Ζηλεύω μωρέ! :D
 
ΩΠΑ κοπελια!!!!

Τα Μικυ Μαους τα ειχα...Τα παιχνιδια απεκτησα μονο... :p :D

Ειναι να μην παρω φορα... :D :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλώς μας ήρθες! :)

Βασικά, αν έχεις την καλοσύνη, γράφε σε παρακαλώ με ελληνικούς χαρακτήρες! Τα greeklish απαγορεύονται από τους κανονισμούς του φόρουμ!

Τώρα, playmobil: Ή θα βρεις σε παλιά παιχνιδάδικα, ή αν θες, μπορείς να βάλεις μια αγγελία εδώ, για "χαρίζονται / ανταλλάσονται" μόνο (οι αγοραπωλησίες απαγορεύονται βάσει κανονισμών!) και αν κάποιο μέλος έχει και θέλει, θα επικοινωνήσει μαζί σου! :)
 
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ σε όλους με ΥΓΕΙΑ !!

Μια φωτογραφία γεμάτη...Πασχαλινά παιχνίδια El Greco..!!!




attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μακισιμε τι πασχαλινος παραδεισος με παιχνιδια ειναι αυτος; :)

:thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
Καλο πασχα παιδια καλα να περασετε :)
 
μακίσιμε τι τέλεια παιχνίδια να τα χαίρεσαι και Καλό Πάσχα και σε σένα και σε όλους !
 
Πολύ όμορφη φωτογραφία :)
 
Ευχαριστούμε Μακίσιμε! :)

Δε μπορείς να φανταστείς τι ωραίο συναίσθημα είναι ν' ανοίγω αυτήν τη σελίδα και να βλέπω όλες τις εικόνες από το Πάσχα των παιδικών μου χρόνων!

Υπέροχη φωτογραφία! :thumbup:
 
makisime καλό Πάσχα και σε σένα. Να χαίρεσαι τα παιχνίδια σου και ευχαριστώ και εγώ για τις αναμνήσεις που μου ξύπνησες.
 
Το συγκεκριμενο τζιπακι βρεθηκε

σερφαροντας...δεν ξερω αν εχει

ξαναποσταριστει αλλα καλου-κακου ας

το εχουμε να το καμαρωνουμε... :D

LYRA SAFARI JEEP

LYRA Safari Jeep.jpg
 
makisimos είπε:
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ σε όλους με ΥΓΕΙΑ !!Μια φωτογραφία γεμάτη...Πασχαλινά παιχνίδια El Greco..!!!




attachment.php


attachment.php


Makisime εγώ τώρα τα είδα πάρα πολύ καλή φωτογραφία και γεμάτη από μήκους θησαυρούς :bow: :clap: :thumbup:
 
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά..!! Να στε καλά..!! :) :thanx2: :thanx2: Και του χρονου να μαστε όλοι καλά να ξαναβγάλουμε κι άλλες Πασχαλινές φωτογραφίες... :flower:
 
τα "Τρελοπόντικα" της El Greco τα θυμάται κανείς;
 
Δεν ξερω αν την εχουμε σε καποιο αλλο θρεντ

την συγκεκριμενη διαφημιση.Αν την εχουμε

και μου ξεφυγε ζητω συγνωμη...:[

:D
 
stayros είπε:
Δεν ξερω αν την εχουμε σε καποιο αλλο θρεντ την συγκεκριμενη διαφημιση.Αν την εχουμε

και μου ξεφυγε ζητω συγνωμη...:[


Σταυρο την εχουμε εδω,στις διαφημισεις με τα επιτραπεζια παιχνιδια :)

πολλες διαφημισεις ταιριαζουν και σε αλλά θρεντς οποτε δε νομιζω να πειραζει να τις αναφερουμε ξανα :flower:
 
Xθες 28/11/2012, η οικογένεια των ρετρο-παιχνιδιών έχασε ένα από τους πατεράδες της, τον Νίκο Λύρα, ένας από τους ιδιοκτήτες της παιχνιδιοβιομηχανίας των παιδικών μας χρόνων, της LYRA.! Tα συλληπητήρια μας στην οικογένει!

attachment.php
 
Πίσω
Μπλουζα