Game of the Week: Εβδομαδα 26 [Frostbite - Atari2600 - Post 717]

Ωραιο!! 

frostbyte.png

edit . Εκανα Update το σκορ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Νεο Σκορ απο μενα... Απλο και εθιστικο το παιχνιδι  :D

frostbyte.png
 
Τα raw pixels σας, μου εχουν γδαρει τον αμφιφλιστροειδη. Τζαμπα τα posts για shaders? χαχαχαχαχα
 
1@Wally[/USER]   Σημασια εχει το gameplay  :p

Αλλα για να μην παθουν τιποτα τα ματακια σου, το συμμορφωσα λιγο χαχαχα

Χωρίς τίτλο.png

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ξανα-ασχοληθηκα...δεν

Frostbite (USA)-190930-194643.png
 
Ευτυχως που καποιες φορες ο Wallys παθαινει κριση λογικης και βαζει κανα παιχνιδι της προκοπης.Παιχνιδαρα το Frostbite που ελιωνα στο Atari 2600 μαζι με τα πολυαγαπημενα River Raid και Pitfall.Eπισης δεν με νοιαζει που παιζουμε το παιχνιδι 36 χρονια μετα απο την στιγμη που περασα τους 40.000 ποντους απαιτω απο τον Wally που αυτος σκεφτηκε και εβαλε αυτο το παιχνιδι να βρει και να με στειλει με τα ΕΛΤΑ η με κουριερ η και με ταχυδρομικο περιστερι αν θελει το official Arctic Architects Εmblem που με ανηκει δικαιωματικα :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:

sssssssdfffff.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελα, στο εχω και σε ραφτό :)

e79253d7d06a2a152145a32370eab928.jpg
 
To ξετιναξα λιγο,  αλλα εχω εθιστει   χαχα :supergrin: . 

frostbyte.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To ξετιναξα λιγο,  αλλα εχω εθιστει   χαχα :supergrin: . 

Προβολή συνημμένου 200152
Ωραιος φιλαρακι στειλε μηνυμα στον Wally να σε στειλει το official Arctic Architects Εmblem και να του πεις πως θες χρυσο αγαλματιδιο γιατι με μενα επαιξε υπουλα και με εστειλε ενα ραφτο της πλακας :rant:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι θα έλεγες Wally, να επανέλθει ο θεσμός Game of the Week; Αν συμφωνούν και άλλα μέλη φυσικά.
 
Θανξ @Lord Vek
Δεν εχω εδω και καιρο καμια σχεση με το site. Παντως μου αρεσε σαν "θεσμος"
 
Κρίμα. Αν και δεν ήμουν από τους δυνατούς παίκτες, μου άρεσε όλη αυτή η διαδικασία του να ψάχνω πως να τρέξω το κάθε παιχνίδι και το να ανακαλύπτω άγνωστα παιχνίδια από διάφορα retro μηχανήματα...
 
Πίσω
Μπλουζα