Gaming και ηλικία

Μάλλον εγώ παρανόησα το κείμενο σου! Συγνώμη!!!

Mα εννοειται κανενα προβλημα syros_s. Συνηθισμενα αυτα στα forums :):):):)

πρόσφατα σε έναν παλιό υπολογιστή στο σπίτι των γονιών μου έβαλα το mesen με παιχνίδια nes & snes Μάριο όπως και το Mario kart 8, SM3DW & SM64 να παίζει ο ανιψιός μου που είναι β δημοτικου και κατέληξε η μάνα του να παιζει περισσότερο από αυτόν και να μην τον αφήνει. Κυρίως το NES Ζελντα.

Εμενα ο ανηψιος μου αν και εχει switch και ps5 ειχε φαει κολλημα με τα 2d beat em up της capcom που ειχε δει σε εμενα και τερματησε πολλα οπως τα final fight - cadillacs and dinosaurs - warrior of fate - captain commando κλπ και επισης κολλημα με το donkey kong country.

Ουτε θεμα νοσταλγιας ουτε τιποτα. Οι παιχνιδαρες παντα θα ειναι παιχνιδαρες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Mα εννοειται κανενα προβλημα syros_s. Συνηθισμενα αυτα στα forums :):):):)



Εμενα ο ανηψιος μου αν και εχει switch και ps5 ειχε φαει κολλημα με τα 2d beat em up της capcom που ειχε δει σε εμενα και τερματησε πολλα οπως τα final fight - cadillacs and dinosaurs - warrior of fate - captain commando κλπ και επισης κολλημα με το donkey kong country.

Ουτε θεμα νοσταλγιας ουτε τιποτα. Οι παιχνιδαρες παντα θα ειναι παιχνιδαρες.
δυστηχώς δεν τον αφήνει να παίζει παιχνίδια με ξύλο και όπλα και ας είναι ΝΕS. Δεν πειράζει. Θα τα βρει μόνος του αν δεν τον πάρουν παραμάζωμα τα online
 
δυστηχώς δεν τον αφήνει να παίζει παιχνίδια με ξύλο και όπλα και ας είναι ΝΕS. Δεν πειράζει. Θα τα βρει μόνος του αν δεν τον πάρουν παραμάζωμα τα online
Eμενα ειναι μεγαλυτερος ο ανηψιος μου οποτε ολα οκ. Για τους νεους τωρα νομιζω η μοδα του gaming θελει να παιζουν μονο online παιχνιδια οπως το fortnite και οι πιο ψαγμενοι απο αυτους παντα σε 2κ+ με 4κ αναλυση σε καλο gaming monitor με hdr κλπ ωστε να σχολιαζουν και γελανε με οσους συνομιλικους τους παιζουν ακομα παιχνιδια σε 1080p :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα