Gaming News [PC]

Αυτό το trailer κυκλοφορεί χρόνια. Γεράσαμε περιμένωντας αυτό το starcraft 2. Τον Ιούνιο μάλλον θα το έχουμε.
 
Όσον αφορά στα συστήματα ασφαλείας και τα κλειδώματα:

Πηγή: Wikipedia - StarForce article

On March 5, 2006, a Protection Technology employee posted a link to a torrent search engine for the results of the search for Galactic Civilizations 2, a (commercially successful) game developed by StarDock which does not use mandatory copy prevention, as a demonstration of what a lack of prevention can lead to.It is worth noting that according to Stardock's CEO Brad Wardell, as of March 2008, Galactic Civilizations II has sold around 300,000 copies in total, bringing in an eight-figure revenue, when the budget was less than $1 million.StarForce later issued an apology for this act after it received a great deal of criticism on the Internet.

Και 20 ? να κόστιζε στην αγορά, έβγαλαν 5.000.000 ? κέρδη. Απλώς από τη μύγα ξύγκι προσπαθούν να βγάλουν οι άνθρωποι...
 
Βασικα αυτο το trailer του starcraft που εβαλα στο προηγουμενο post τελειωνει με μια μικρη παρωδια που προστεθηκε στο βιντεο.
 
Battlefield Bad Company 2 απιστευτα γραφικα, πολυ καλη φυσικη, τρελο Action, καταστρεφονται τα παντα! ειναι ενα must buy για το PC.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και 20 ? να κόστιζε στην αγορά, έβγαλαν 5.000.000 ? κέρδη. Απλώς από τη μύγα ξύγκι προσπαθούν να βγάλουν οι άνθρωποι...
Οπότε αφού τα βγάλανε τα λεφτά τους, είναι απόλυτα δικαιολογημένο το κατέβασμα του :p .
 
breakbeatsz είπε:
Απο αυριο στο store του steam


Το έχω πάρει ήδη με pre-order. Όποιος προλάβει μέχρι αύριο έχει 10% off στο κόστος (10 ευρώ περίπου σύνολο). Φαίνεται και καλύτερο από το Shadowgrounds, άσε που είναι και Team 17. :cool:
 
Το έχω ήδη σε xbox360.. Πάρα πολύ καλό! :)

Μιχάλης
 
Carrier Command Gea Mission




screenshot1b.jpg


screenshot3b.jpg


screenshot6b.jpg


screenshot5b.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=D6LAhc66RIk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=MGMFkBxBTuo&feature=related
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αγόρασα το Silent Hunter 5 της Ubi. Το εγκατέστησα μέχρι που ανακάλυψα στο manual ότι χρειάζεται μόνιμη σύνδεση... Πάλι καλά που ήταν collector's edition και μου έμεινε το βιβλίο, τώρα τι κάνώ;
 
Συνδέεσαι στο Internet και παίζεις κανονικά. Τώρα εάν το πήρες για το εξοχικό, όπου δεν έχεις Internet ο μόνος τρόπος για να παίξεις είναι να σπάσεις ένα παιχνίδι που έχεις αγορασει νομίμως. Ας όψεται η ubisoft και το drm της.
 
Εφόσον μπορείς και ποστάρεις στο forum, μπορείς να παίξεις και το παιχνίδι. :)
 
Ένα με τρομάζει, επειδή είδα ένα βίντεο στο γιουτιουμπ ότι συχνά πέφτουν οι γραμμές και χάνονται τα πάντα! (ο παίκτης θα έριχνε τορπίλη και το πλήρωμα καθώς έπεσε η γραμμή σηκώθηκε και έφυγε!)
 
Bioshock Infinite

Η νέα επέκταση του γνωστού πλέον franchise. Λαμβάνει χώρα σε ένα σουρεαλιστικό περιβάλλον. Πόλεις στον αέρα αυτή τη φορά.

Φαίνεται ενδιαφέρον ως ιδέα και αν έχει την παλαβή-τρομακτική ατμόσφαιρα των δύο προηγούμενων πιστεύω ότι θα πετύχει!!!
 
Άλλο ένα franchise που έχουν αρχίσει να το τραβάνε από όλες τις πλευρές. Άντε και σε λίγο και πόλεις στο φεγγάρι.....

Η σειρά Bioshock δεν με τράβηξε πολύ, με το ζόρι έχω φτάσει στο τέλος το πρώτο (το δεύτερο το τέλειωσα πρώτα, ναι είναι γεγονός) και βαριέμαι να στο συνεχίσω.....
 
Ενδιαφέρον φαίνεται το Bad Company 2 - Vietnam. Ειδικά με την τροπή που έχουν πάρει τα Call of Duty, των οποίων κάποτε ήμουν οπαδός, φαντάζει σαν μιά ωραία εναλλακτική λύση.

Είναι standalone ή χρειάζεται και το Bad Company 2;;
 
Πίσω
Μπλουζα