Gaming News [PS3]

Ποιου ετους?
 
Toυτουνου.

Στο Killzone 3 με τα jetpacks θα πετας εξω απο την οθονη της τηλεορασης σου λογω 3D.
 
Δεν ξέρεις πως περιμένω το GT5. Γενικά με τα driving έχω κάποιο μικρό κόλλημα..........
 
Aardvark είπε:
Στο Killzone 3 με τα jetpacks θα πετας εξω απο την οθονη της τηλεορασης σου λογω 3D.
Να προσέχετε μην πέσετε από κανά παράθυρο βρε... :p
 
Αυτή η ιστορία πάντως με τα GT καταντάει αηδία κάθε φορά σχετικά με την ημερομηνία κυκλοφορίας! Τουλάχιστον να μην είναι κανένα αίσχος σαν το GT για το PSP!
 
αν ειναι σαν το prologue μην περιμενεις και πολλα
 
Απο το Studio Gibli anime, δεν το ξερω το συγκεκριμενο καρτουν αλλα απο οτι λεγεται θα κανει αισθηση με τα real time cartoon γραφικα του.

Μονο σε ps3 και DS.

Χαθηκε ενα πιο γνωστο ανιμε.

The other day we brought you news that a PS3 version of Level 5's Ni no Kuni was in the works, and today we've got first screens of that version from a special press event held in Japan today. According to our guys who were there and saw a trailer of it in action, the game switches between animation and PS3 real-time graphics, and at times it's almost hard to tell the difference. In any case, here are the first screens, and stay tuned for more details and impressions soon.
Απο 1UP







 
Βιντεο απο το παραπανω ,καπου στο 40" εχει συγκριτικο το καρτουν με το real gameplay του ps3.

Ποκεμονιζει,μακαρι να το δουμε ευρωπη,η οχι.

 
Καμία εντύπωση δεν μου κάνει. Είναι σαν να είμαι Ιάπωνας και να προσπαθείς να με πορώσεις με FPS game......

Non compliant....
 
Και αλλοι ps2 τιτλοι με updated HD γραφικα οπως το GOW,ερχονται.

Grand Turismo, Final Fantasy και ποιος ξερει τι αλλα,με την επωνυμια "Classics HD".

500x_icops3.jpg


Expect More PS2 HD Collections [iGN]
 
Οι τίτλοι ειναι downloadable ή διανέμονται σε δισκάκι (οπότε δεν παίζει στο δικό μου);
 
Σε δισκακι θα ειναι οταν με το καλο ανακοινωθουν,γιατι να μην παιζει στο δικο σου.

Μαϊμου ειναι;

Θα ειναι για το ps3 ,παιχνιδια του ps2 οπως αυτο γκεγκε;

god-of-war-collection-PS3-ss-2.jpg
 
Πολύ όμορφα νέα!!!!

GT4 με HD γραφικά!!!!!

Ρε τι άλλο θέλω; Πραγματικά χαίρομαι που διαμάντια του PS2 θα είναι διαθέσιμα στο 3 με ανανεωμένα γραφικά. Η μείξη retro και HD γραφικών είναι συνταγή που αποκλείεται να αποτύχει.

Ξέρουμε τίποτε από τιμές;
 
Παρτε το Sly για αρχη με νεα hd γραφικα και Move support.

Η αληθεια ειναι οτι το sly δεν το ηξερα στο ps2 και το καλο ειναι απο οτι βλεπω οτι θα βγουνε και αλλα με την επωνυμια "Classics HD"

15574136x.jpg
 
άντε να βγούνε, πολύ καλή κίνηση είναι τα Classics HD , το ps2 έχει ένα σωρό παινχίδια-διαμάντια (που τα βλέπανε οι άλλες κονσόλες και ζηλεύανε ΛΟΛ)
 
Και θα καλύψει την αντίστοιχη ανυπαρξία παιχνιδιών-διαμαντιών στην βιβλιοθήκη του PS3. :p

μην ξαναπείτε "Little Big Planet", εντάξει;
 
Το Little Big Planet Που το βάζεις;
 
έλα σενμναααααααααααά
 
2q81rad.jpg


Demon's Souls : Black Phantom Edition

Επιτέλους και στην Ευρώπη. Τώρα δεν υπάρχει καμοία δικαιολογία...
 
έγκλημα είναι που ο pooky(1) δεν έχει ακόμα αγοράσει το Demon's Souls...
 
Πίσω
Μπλουζα