Gaming News [PS3]

Yep λάθος μου, το Black Falcon υπάρχει μόνο για το PSP. Μου φαίνεται θα χτυπήσω το Climax για το PS3 τότε..

Για να περάσουμε μια βολτίτσα απο τον Ιμπέη λοιπόν..
 
Download είναι μπρε, τι να κάνεις στο Ebay; ;)
 
Δεν ξερω ποσο θα πιασει αυτος ο τροπος παιχνιδιου σε fps,εμενα μου φαινεται αρκετα δυσκολο

 
δύσκολο το βλέπω να παίζεται fps με αυτό το magic wand. Εδώ με το analog controller και δεν έχεις την ακρίβεια του mouse & keyboard.
 
9 Σεπτεμβρη δεν κυκλοφορησε μονο το Dreamcast αλλα και μια κονσολα ονοματι Playstation,το 1995.

Λογω της εορτης ...

Sony invites fans to help celebrate the fifteen year anniversary with several special discounts and free items available through the PlayStation Network.

  • Free downloadable PS3 & PSP static themes available for download on the PlayStation Store starting today


  • Weekly discounts on select PS One titles within the PlayStation 15th anniversary collection page, available in all SCEA territories on PS3, PSP & Media Go Storefronts. In addition to a 50 percent sale on Super Rub A Dub (Super Rub A Dub offer good from Thursday, September 9, 2010 - through Monday, September 20, 2010).


  • A PlayStation Home commemorative Original PlayStation® (PS One) ornament for personal spaces available starting today.
 
Δεν το θυμαται κανεις. Τυχαιο? Δεν νομιζω :p
 
Oχι δεν το θυμαται κανεις ,οπως δεν θυμαται κανεις την ημερα κυκλοφοριας του VCR ,του DVD ,της εγχρωμης τηλεορασης,του τηλεφωνου. ;)

Στους Μακαριτες κανουν μνημοσυνα βρεεεε. :p

scea_timeline_infographic_final.jpg


scea_fun_facts_infographic_final.jpg
 
Το Playstation είναι το Βέλγιο των κονσολών: ΔΕΝ υπάρχει!
 
Tα διαμαντια του Ps2 σε hd ,μετα το GoW ,το Shadow of Collosus ,ICO,αλλες δυο τριλογιες ερχονται.

Source: Eurogamer

Splinter Cell Trilogy

Prince Of Persia Trilogy: HD Collection

10239115-1282910190-620000.jpg
 
Kαινουργιο Hardware.

500x_pinkshock_01.jpg
 
OMG! Ροζ DualShock 3.

Αυτό που πάντοτε ονειρευόμουν!

Αύριο το πρωί αγοράζω PS3!!!11 :p
 
Tα πρωτα 9 λεπτα απο το hd trilogy.

[ame=

[MEDIA=youtube]GL1cMKVp9OA[/MEDIA]&feature=player_embedded]http://www.youtube.com/watch?v=GL1cMKVp9OA
 
Θα αρχίσει νέα μάστιγμα HD remakes στο PS3 τώρα. Ξεκίνησε με το God of War I & II, τώρα και ο πρίγκιπας μπήκε στον χορό!!
 
Aν ολα πανε κατευχην σημερα ,με το επομενο Update του PSN, θα παιζουμε Crazy Taxi και Prince of Persia HD!!!
 
Eκτος απο τα 2 παραπανω που ηδη ανεβηκαν στο PSN ερχεται και το παρακατω σε 1080p!! :headbangdude:

 
Get excited!!

December 12 is the date.

ps3s.jpg
 
από ποιά εταιρεία η αποκλειστικότητα;
 
Εγώ ακόμα να τελειώσω το 2. Πρόκειται για high-production value τίτλο πάντως, για να προηγείται τέτοιο hype!!
 
Πίσω
Μπλουζα