Gaming News [PS3]

Aardvark είπε:
Ερχεται.........

05duck45.jpeg
Άντε με το καλό και Super Mario Galaxy στο PS3!!
 
Χθές έκανα ένα tour στο PSN με την αφορμή μιάς 20έυρης καρτούλας που τσίμπησα, και έψαχνα τα καλύτερα deals. Υπάρχει το Tomb Raider Underworld με 10.99 (μισή τιμή και απο το platinum boxed), το UNO me 0.99 (για ένα ευρώ αξίζει άνετα το χαβαλέ ειδικά online), και τα δύο remakes του Monkey Island πακέτο με 14.99 (απο 20), ενώ στα κλασσικά PSX games υπάρχει το φοβερό shooter N20 με μόλις 2.49. Τελικά έχει πράμα εκει μέσα άμα αποφασίσεις να φάς κανα μισάωρο στο ψάξιμο !
 
Eπιτελους σημερα ανεβηκε και στο δικο μας PSN στα 9.99

RSv9xWLCebiiN1lguYP3VUBhck9DNDfI.png
 
June 6 is the date.

Κατα πασα πιθανοτητα θα δουμε και πληροφοριες για την επομενη κονσολα της PS4.

 


Rumor ειναι και εγω το ξεκινησα.

 
 




 


Παντα ηθελα να το κανω!

 
 

 


scea_e3_11_01.jpg
 
Aard λες να περάσουμε στην πέμπτη διάσταση; 5D ftw!
 
Υπερβολες!! Παλι στη 4η διασταση θα ειναι η πλατφορμα - αντε να αγγιξει καποιες ΥπερΧορδες :p

4DPS3.jpg


[καρα-ασχετο]

Παντως αν ημουν ακομα εργενης, ισως και να σκεφτομουν να συγγενεψω με τον Κουταραγκι-σαν!

kingken3pn.jpg


[/καρα-ασχετο]
 
Ico και Shadow of Collosus πριν και μετα το HD treatment.

 
Απο τα καλυτερα και πιο εντυπωσιακα γραφικα αυτης της γενιας.


Μια φορα να το κανουν με γνωστους ηρωες θελω!





[video=youtube;CYsGjza-scE]

 
Ερχονται τα House of the Dead στο Ps3,δεν τα ειχα ποτε σε συμπαθεια ,ουτε τα πλησιαζα στα arcades....passs.

 


house_of_the_dead-182676-1.jpeg





Sega announced this morning that both House of the Dead 3 and House of the Dead 4 will be coming to the PS3 as downloadable titles on the PlayStation Network. Both will include Move support. While Sega says both games "have been updated with HD graphics", don't go expecting a big HD overhaul. They've just been cleaned up a little. HotD3 will be out on February 7, with HotD4 coming sometime in the "Spring".
 
προσωπικά είμαι φαν οπότε πολύ καλά νέα για μένα :D .να ρωτήσω,ήταν κάποιο από αυτά αποκλειστικότητα του 1ου xbox ;
 
και γω ειμαι φαν οποτε καλα νεα και για μενα :D
 
krem13 είπε:
προσωπικά είμαι φαν οπότε πολύ καλά νέα για μένα :D .να ρωτήσω,ήταν κάποιο από αυτά αποκλειστικότητα του 1ου xbox ;
To 3 αν θυμάμαι καλά είχε βγεί σε XBox και PC μόνο.

Η είδηση πάντως είναι η κυκλοφορία του 4, που μέχρι τώρα δεν είχε κυκλοφορήσει ποτέ σε οικιακά συστήματα. Άραγε θα βγάλουν ποτέ και το Virtua Cop 3 που παραμένει "χαμένο" στις αίθουσες των arcades;
 
To 3 βγήκε και στο wii, πακέτο μαζί με το 2! Αν έβγαζαν μια ολοκληρωμένη συλλογή με όλα τα house of the dead πακέτο θα δικαιολογούσε ακόμα και full price! Τουλάχιστον για τους φαν του είδους!
 
Πίσω
Μπλουζα