Gaming News [PS3]

Aardvark είπε:
Θα το κατεβασω αλλα λυστε μου και την απορια. :xm: Αλλιως θα το κατεβασω ξεροντας ,οτι ειμαι απο τους λιγους και τους εκλεκτους και αλλιως ενας απο τους πολλους. :D

Αν θελει κανεις τον κωδικο τον πουλαω........ :D
Είσαι από του λίγους και τους εκλεκτούς όπως και να έχει... :)
 
Μια ανανεωση την θελει το Ps3.

Sony and Toshiba to begin mass producing 45nm cell processor in 2009 -- cheaper, slimmer PS3s to come

intelxeon5400dielg1.jpg


Japan's Nikkan is reporting that Sony and Toshiba will begin mass production of the 45nm Cell processor in 2009. The smaller chip which cost less than the current 65nm Cell to manufacture also require 40% less power to run. This opens the door to possible price drops on existing PS3 consoles in 2009 as well as slimmer, cooler running rigs should Sony decide to refresh the industrial design.

Read
 
Βioshock 2 teaser

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Rzf18bZCPCI]YouTube - Bioshock 2: Sea of Dreams (PS3 Teaser)

VG247

Που ειναι ο Shockακις. :D
 
Κυκλοφόρησε προχτές και στην Ελλάδα επιτέλους το Little Big Planet. Μπορώ με βεβαιότητα να πω ότι είναι το πιο διασκεδαστικό παιχνίδι που έχω παίξει ποτέ. Παιχνίδι για όλους, παιδιά ή μεγάλους, άντρες ή γυναίκες, ζώα η ανθρώπους :) Όσο το προχωράω τόσο με εκπλήσει. Και ακόμα δεν το έχω δοκιμάσει ούτε online ούτε στο create mode.

Πραγματικά ένα διαμάντι που με το gameplay του σου ξυπνάει υπέροχες αναμνήσεις από το παρελθόν χωρίς όμως να είναι απο εκεί αλλά από το μέλλον (αν κατάλαβε κανεις τι εννοώ ας μου τρυπήσει τη μύτη :D )

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους, εχθρούς και φίλους του PS3. Είναι πραγματικά υπέροχο!
 
Αναθεμα και αν εχω καταλαβει τι πρεπει να κανεις σε αυτο το παιχνιδι.......... :wait2:

Eιναι πλατφορμε οκευ αλλα Gameplay;;;;;;;; :xm:
 
Ειναι ο μονος λογος που θα ηθελα να ειχα ενα PS3...

Φανταστικο παιχνιδι
 
Περνωντας απο το περιπτερο της γειτονιας επεσα πανω στο "Οfficial playstation magazine GR",εβγαλε το 2 απο τον τιτλο του αλλα δεν προσθεσε το 3......χμμμμμμ. :wait2:

Τεσπα κατι το "Συλλεκτικο" με μεγαλα γραμματα κατι το LBP αφιερωμα στο εξωφυλλο,κατι το BLU-RAY με 23 playable Demos for PS3 με επεισαν να σκασω τα 8.95 και να το παρω.

Well 2o περιοδικο μετα το Ηitech στην Ελλαδα που περιλαμβανει το blu κτηνος στο εσωτερικο του.

Καθιερωνεται σιγα σιγα ,ισως .......οταν κανει την αλλαγη το PC MASTER θα ειμαι σιγουρος. :D
 
Έτσι έχει κάνει και το Εγγλέζικο περιοδικό...

Δεν έχει το "3" στον τίτλο του, καθώς καλύπτει και τις τρεις κονσόλες (PS2, PSP, PS3)...

Το Αγγλικό δίνει Blu Ray εδώ και κάτι μήνες.

Τα'χω τα δισκάκια... Hardware δεν έχω... ακόμα....
 
Aν δεν κανω λαθος το Ελληνικο ειχε και το 2 στο τιτλο του μεχρι προσφατως ,λογικη επομενη κινηση θα ειναι να μπει το 3.

Εμενα μου μυριζει φαση "Ναι κανω την μεταβαση στην νεα γενια (τσιμπαω κατοχους PS3 ,αλλα δεν βαζω PS3 στον τιτλο για να μην χασω την PS2 βαση χρηστων).

Dino σου ευχομαι συντομα και με hardware.

Πρεπει να συλλεγεις τα Ελληνικα official PS magazine απο την εποχη του psone. :xm:
 
Σε ευχαριστώ Aardvark! :)

Τα φετινά Χριστούγεννα δε μου ξεφεύγει με τίποτα!

Συλλέγω τα Αγγλικά Official Playstation Magazines...

Άσε... μου'χει φύγει η ψυχή στα Ευρώ! :D
 
Τώρα που θα πάω για τσιγάρα, θα το τσιμπήσω !! Άν και τα demo τα κατεβάζεις κιόλας...Λέει τρελά πάντως το blu-ray σε περιοδικά !
 
Να πας να πας ,παρε μου και εμενα ενα marlboro και στα δινω.

.

.

Βεβαιως και λεει τρελα ,τοσος χωρος αποθηκευτικος και αν σκεφτεις οτι ξεκινησαμε απο δωρο CD ,τι CD ,δισκετες εδινε το PC-MASTER θυμαμαι.

Τhe future is BLU.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελικα το περιοδικο ξεκινησε την αριθμηση απο το 0.

Νεο ξεκινημα......

DSC00038.JPG


Οι 360ς αραγε εχουν περιοδικο στην Ελλαδα η μαθαινουν τα νεα απο εδω

Gaming News [360]

και τον επισημο ανταποκριτη τους. :D
 
Killzone 2beta videaki.

Εχclusive και χωρις υποχρεωτικο install απο οτι λεγεται. :xm:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=YoU-pjxPFYE]YouTube - Killzone 2 Beta Weapons (High Quality)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κανά νέο δεν έχουμε για επερχόμενα παιχνίδια?

Μας πήρε το 360 αμπάριζα....

(Α,ξέχασα,ανήκω και στις δύο κατηγορίες :D ).
 
Τι να τα κανεις τα παιχνιδια μπες στο Home να κυνηγησεις κανα κοριτσακι. :D
 
Τοπ 2008 λιστα........

Ολα μεγαλα ονοματα. :D

psntop10.jpg
 
Οταν σου λεω οτι το παιρνουν για ταινιες,με κραζεις! :p

Που ειναι το Soldner X οεο? :D
 
Αυτά είναι downloadable games
 
Πίσω
Μπλουζα