gog.com - Good Old Games

Οπως σημειωνει και ο Βαγγελης στο Chatbox...Team17!!!
 
Και ξανά-μανά ξεθάβω!!!

Hitman & Deus Ex! :)

"Φρέσκα"! ;)

Το Hitman ψήνομαι να το τσιμπήσω! Αμφιταλαντεύομαι και για το Deus Ex....

Τι λέτε? Ή μήπως να περιμένω να πέσει η τιμή?
 
Κοίτα το Deus Ex το βρίσκεις και κουτάτο σε τέτοια τιμή, και στα ελληνικά καταστήματα. Το hitman πάει και έρχεται. Άμα δέν σε νοιάζει το κουτί χτύπα και τα δύο, παιχνιδάρες είναι έτσι και αλλιώς. Ειδικά το Deus Ex είναι μέγα έπος.
 
Φαντάζομαι κάποια στιγμή θα τα βγάλει και σε προσφορά. Το θέμα είναι πότε :) Αντε το Hitman λες οτι είναι στα 6 $ και το τσιμπάς.

Θα συμφωνήσω και με τον Other_Reality. Τα βρίσκεις και κουτάτα.
 
Τα Hitman δεν τα πολυσυμπαθησα ποτε. Tα πρωτα Splinter Cell ειναι ασυγκριτως καλυτερα...
 
Wally είπε:
Τα Hitman δεν τα πολυσυμπαθησα ποτε. Tα πρωτα Splinter Cell ειναι ασυγκριτως καλυτερα...
Ακριβώς το αντίθετο! :)

Δεν ξέρω - ίσως έχω συνδεθεί συναισθηματικά κιόλας με το συγκεκριμένο παιχνίδι... Το θεωρώ παιχνιδάρα! (...βέβαια, από την άλλη, όλοι γνωρίζετε το γούστο μου στο gaming! :p )

Για το Deus Ex κρατάω τις επιφυλάξεις μου, αλλά μετά τον Other_Reality & την Kambia, μάλλον θα "προσπεράσω"....
 
Εγώ πάντα περιμένω τις εκπτώσεις στο GOG.com! Στην χειρότερη, αν δεν σκάσει προσφορά σε κανένα Σαββατοκύριακο μέσα στην χρονιά θα είναι τα Χριστούγεννα. :)
 
Maddog είπε:
Εγώ πάντα περιμένω τις εκπτώσεις στο GOG.com! Στην χειρότερη, αν δεν σκάσει προσφορά σε κανένα Σαββατοκύριακο μέσα στην χρονιά θα είναι τα Χριστούγεννα. :)
Εγώ, αγαπητέ μου, έχω καταλήξει να μαθαίνω τις εκπτώσεις από σένα! Είτε είναι για το Ροζ Πάνθηρα, είτε είναι για παιχνίδια!..... ;)

Γιατί νομίζεις ότι παρακολουθώ κάθε post σου?! :biglaugh:
 
D@redevil είπε:
Εγώ, αγαπητέ μου, έχω καταλήξει να μαθαίνω τις εκπτώσεις από σένα! Είτε είναι για το Ροζ Πάνθηρα, είτε είναι για παιχνίδια!..... ;)
Γιατί νομίζεις ότι παρακολουθώ κάθε post σου?! :biglaugh:
Και εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι είναι για το εκλεπτυσμένο μου χιούμορ και τις ψαγμένες μου ιδέες. :precry: (λέμε τώραααα...)

Τελικά όλα για τα λεφτά γίνονταιαιαιαι... :cry: :cry: :cry:
 
Και μια και λέγαμε για εκπτώσεις στο GOG 50% off στα All Strategy First games ;)

EDIT

Στο Sacred Gold έχει λάθος τιμή !!!
 
Kambia είπε:
Και μια και λέγαμε για εκπτώσεις στο GOG 50% off στα All Strategy First games ;)
Καθόλου κακό, αν και θα ενδιαφερόμουν μόνο για 2 "κομμάτια": Το Patrician 3 & το Port Royale 2 (γενικά τα Medieval! :D )

Maddog είπε:
Και εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι είναι για το εκλεπτυσμένο μου χιούμορ και τις ψαγμένες μου ιδέες. :precry: (λέμε τώραααα...)
Τελικά όλα για τα λεφτά γίνονταιαιαιαι... :cry: :cry: :cry:
Καλά, να σε προλάβει η Κάμπια?! Ντροπή! Πάει μια κραταιά αξία!

P.S.: Εμ, όλα για τα λεφτά γίνονται! Τι νομίζεις! :D
 
D@redevil είπε:
Καλά, να σε προλάβει η Κάμπια?! Ντροπή! Πάει μια κραταιά αξία!
Έκπτωση στα παιχνίδια της Strategy First ΔΕΝ είναι είδηση καρντιά μου. Κάνουνε πολύ συχνά, τουλάχιστον 3-4 φορές τον χρόνο. Δεν ανακοινώνω κοινότοπα νέα, lol. :)
 
Χαράς ευαγγέλια για adventurers.

Trilobyte Games joins list of GOG.com partners

Αν αυτό δεν σας λέει τίποτα, μιλάμε για τα The 7th Guest και The 11th Hour. Σύντομα διαθέσιμα αμφότερα.

Αν και νομίζω ότι 10 δολλάρια για παιχνίδια 20ετίας είναι πολλά. Μάλλον απληστία της εταιρίας μου μυρίζει... :xm:

Δεν βαριέσαι, θα περιμένω τις εκπτώσεις όπως κάνω πάντα. :p
 
King's Quest, Police Quest και Space Quest 50% οff. Δεν νομίζω να το αφήσετε ανεκμετάλλευτο ;)
 
Mε προλαβες στο παρα πεντε!

 


capturekrd.jpg
 
:D

Και εννοείται δεν υπάρχει αρκετό υπόλοιπο στην κάρτα για αγορά περισσοτερων του ενός πακέτου :(

Πήρα το space quest 4-5-6
 
Και το αυτόν δίλημμα έχω και εγώ... :xm:

Μπορώ να αγοράσω μόνο ΕΝΑ από τα σετάκια. Και το μόνο που αποκλείω άμεσα είναι τα SWAT.

Μεταξύ των υπολοίπων τι θα μου προτείνατε;

Ταλαντεύομαι κυρίως ανάμεσα στα SQ 4-6 και τα KQ 7-8, αλλά δεν ακούγεται άσχημα και κάτι από τα υπόλοιπα. Ακούω γνώμες, εφόσον έχετε...πλην της Kambia που "ψήφισε" εμπράκτως! :)
 
Πίσω
Μπλουζα