H Ιστορία του Retromaniax (πάλαι ποτέ GRM: Greek Retro Maniax)

Σώρι, ποιό ακριβός θα τελειόσει;
Ο κορωνοϊός βέβαια. Είναι φοβερό, έχουν κολλήσει ένα σωρό φίλοι και μεις τίποτα ακόμα. Να δούμε πόσο θα αντέξουμε. Τώρα που θα ανοίξουν τα σχολεία δε μας βλέπω να γλιτώνουμε.
 
Ο κορωνοϊός βέβαια. Είναι φοβερό, έχουν κολλήσει ένα σωρό φίλοι και μεις τίποτα ακόμα. Να δούμε πόσο θα αντέξουμε. Τώρα που θα ανοίξουν τα σχολεία δε μας βλέπω να γλιτώνουμε.

Οι Ρετρομανιακοι δεν κολλάνε κορωνοιο γιατί έχουν μέσα τους τον Retrovirus-80s που τους προστατεύει απο οποιοδήποτε άλλο ιό! :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μωρε κολλανε και παρακολλάνε, αλλά φήμες λένε ότι ένα πολύ καλό φάρμακο είναι 2 ώρες ημερησίως ενασχόληση με Μπάσταρντ 6128 με πράσινη οθόνη. Προσοχή, ΜΟΝΟ πράσινη οθόνη, η έγχρωμη δεν έχει καλά αποτελέσματα και ίσως προκαλέσει και παρενέργειες (αυτό το ξέρω από τις λίγες συναντήσεις μου με τον Ααρντβρακ).
 
Εγώ διάβαζα το φόρουμ απ' τα τέλη 2009 αν θυμάμαι καλά . Έμπαινα βέβαια σαν επισκέπτης τότε (δεν ήμουν μέλος ακόμη έγινα το 2014) και είχα βρει πολύ ενδιαφέροντα θέματα εδώ μέσα που με γύριζαν πίσω στα ωραία παιδικά χρόνια. Εν τέλει το 2014 αποφάσισα να γίνω και γω μέλος εδώ και μάλλον πολύ το άργησα. Χάρη στο forum μείωσα πολύ την χρήση του Facebook που τότε έμπαινα με τις ώρες εκεί μέσα.
 
Ακόμα μια ανάμνηση απο την 2η ρετρό συνάντηση των μελών του φόρουμ απο το μακρινό 2006..

9399-ecc62c53c55c23ffd2eb3a64d73c5042.jpg
 
Εξαιρετικό εύρημα. Ο Γουώλης ήταν το ίδιο νέος όπως και τώρα.

Ο Στόκος ποιός είναι;;;

Ηρακλή πού να'σαι ρε φίλε τώρα !!
 
Πίσω
Μπλουζα