H ομορφότερη Ελληνίδα πρωταγωνίστρια του Κινηματογράφου - Β' μερος

H ομορφότερη Ελληνίδα πρωταγωνίστρια του Κινηματογράφου - Β' μερος

  • Κορινα Τσοπεη

    Ψηφοφορίες: 5 18,5%
  • Ελενη Προκοπιου

    Ψηφοφορίες: 5 18,5%
  • Χριστινα Συλβα

    Ψηφοφορίες: 1 3,7%
  • Μεμα Σταθοπουλου

    Ψηφοφορίες: 4 14,8%
  • Ρικα Διαλυνα

    Ψηφοφορίες: 4 14,8%
  • Νικη Τριανταφυλλιδη

    Ψηφοφορίες: 1 3,7%
  • Βερα Κρουσκα

    Ψηφοφορίες: 4 14,8%
  • Ελενη Ερημου

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Μαιρη Κυβελου

    Ψηφοφορίες: 3 11,1%
  • Γκιζελα Νταλι

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    27
Eλένη Προκοπίου, Μάρθα Καραγιάννη, Μέμα Σταθοπούλου.
 
όχι, είμαι κι εγώ!! κι επίσης πιστεύω ότι ακόμα κι η προφορά της που δεν μπόρεσε ποτέ να αποβάλλει τη βοήθησε να ξεχωρίσει
 
Απλως εδω εχει βγαλει πολυ τα φρυδια της και εχει αλλαξει το μακιγιαζ στα ματια γι' αυτο και δεν αναγνωριζεται αμεσως.
Η φωτογραφια πρεπει να ειναι απο αρχες δεκαετιας του '70.
 
Απλως εδω εχει βγαλει πολυ τα φρυδια της και εχει αλλαξει το μακιγιαζ στα ματια γι' αυτο και δεν αναγνωριζεται αμεσως.
Η φωτογραφια πρεπει να ειναι απο αρχες δεκαετιας του '70.
Νομίζω ότι η μεμα η Λάσκαρη η η Κρούσκα δεν θεωρούνται ανάμεσα στις ωραίες γιατί οι ξανθές Ελληνίδες δεν είναι αντιπροσευτικες της ελληνικής ομορφιάς. Οπότε μια μελαχρινή κερδίζει πολύ σε σύγκριση
 
Απλως εδω εχει βγαλει πολυ τα φρυδια της
Αυτή η μόδα με τα άφρυδα πρόσωπα ήταν απαίσια! Αφήστε τα φρύδια στην ησυχία τους!
Είμαστε πάντως ή του ύψους, ή του βάθους: ή χωρίς φρύδια ή με γιγαντιαία φρύδια! Μια μέση λύση δεν υπάρχει.
 
Αυτή η μόδα με τα άφρυδα πρόσωπα ήταν απαίσια! Αφήστε τα φρύδια στην ησυχία τους!
Είμαστε πάντως ή του ύψους, ή του βάθους: ή χωρίς φρύδια ή με γιγαντιαία φρύδια! Μια μέση λύση δεν υπάρχει.
Σωστα μιλας. Αν ομως αναγκαστω να επιλεξω αναμεσα στα δυο, τοτε σιγουρα θα προτιμησω τα πολυ βγαλμενα του '70 απο τα φρικαλεα τεραστια σημερινα.
 
Σωστα μιλας. Αν ομως αναγκαστω να επιλεξω αναμεσα στα δυο, τοτε σιγουρα θα προτιμησω τα πολυ βγαλμενα του '70 απο τα φρικαλεα τεραστια σημερινα.
Δεν ξέρω ποια είναι χειρότερα... αλλά τα σημερινά γιγαντιαία μπορούν να τιθασευτούν, ενώ τα ανύπαρκτα δεν θα μπορέσουν ποτέ να ξαναγεννηθούν.
 
Αν το θετεις σχετικα με το τι μπορεις να κανεις με την καθε περιπτωση για να την σωσεις, τοτε ναι, εχεις δικιο. Τα βγαλμενα δυσκολα σωζονται. Αλλα στο θεμα της εμφανισης ειδες ποια προτιμω.
 
Ψήφισα Κορίνα Τσοπέη ,μις Υφήλιος το 1964...Επειδή όμως αυτή έκανε μια μικρή καριέρα στο εξωτερικό θα διαλέξω Λάσκαρη..Η Σταθόπουλου ωραία μεν αλλά δεν .... με τίποτα ... Σαν να χει στη φάτσα της μια μόνιμη έκφραση τσαντισμένου παιδιού.. :)
 
Πίσω
Μπλουζα