Halo 3 / ODST Official Thread

Ενα PC των 3000 ευρω ειναι οντως τεχνικα ισχυροτερο απο το Χ360. (παρολο που και το αρτιοτερο PC σημερα δεν μπορει να παρουσιασει το οπτικο αποτελεσμα το GoW)

Η βασικη διαφορα τους ομως ειναι οτι ενω στο 360 παιζεις παιχνιδια, στο super hightech PC τρεχεις benchmarks (εκτος και αν τα γουστα σου περιοριζονται σε RTS και western RPGs)
 
Stormwatch είπε:
Ενα PC των 3000 ευρω ειναι οντως τεχνικα ισχυροτερο απο το Χ360. (παρολο που και το αρτιοτερο PC σημερα δεν μπορει να παρουσιασει το οπτικο αποτελεσμα το GoW)
Η βασικη διαφορα τους ομως ειναι οτι ενω στο 360 παιζεις παιχνιδια, στο super hightech PC τρεχεις benchmarks (εκτος και αν τα γουστα σου περιοριζονται σε RTS και western RPGs)
Εμένα με κάλυψε ο Stormwatch.... :thumbup:
 
...Εεεε δε νομιζω,δε νομιζω,δε νομιζω,δε νομιζω(φωνη Μπομπ Σφουγγαρακη)
 
Maddog μαλλον εσυ το εχεις ριξει στη πλακα :D

Καπου ειχα ποσταρει ενα αρθρο για unified memory και ενα για την EDRAM για antalising 4x χωρις κοστος,ριξε μια ματια ;) .

Λεφτα,directx,geforce 8800xxx δεν διορθωνουν προβληματα υποδομης (που ειναι κληρονομημενα για χαρη της συμβατοτητης προς τα πισω)

Αυτο ειναι το μελλον αγαπητε....
 
Shadowdancer2501 είπε:
...Εεεε δε νομιζω,δε νομιζω,δε νομιζω,δε νομιζω(φωνη Μπομπ Σφουγγαρακη)
:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Πάντως τα bottlenecks που λέει ο Wally υπάρχουν και θα υπαρχουν για πολύ καιρό ακόμα.
 
Λεφτα,directx,geforce 8800xxx δεν διορθωνουν προβληματα υποδομης (που ειναι κληρονομημενα για χαρη της συμβατοτητης προς τα πισω)Αυτο ειναι το μελλον αγαπητε....
Επιμενω...respect again :thumbup:

(shadow ζωγραφιζεις today :biglaugh: )
 
κοιτα που ο Telamonas θα με κανει να κανω edit τα post μου!! :D

(τα προβληματα hardware υποδομης που ανεφερα παραπανω,βασανιζουν και το δικο σου Ubountoμηχανημα!! :p )
 
To Ubuntu-μηχάνημα δεν έχει σοβαρό games support οπότε μάλλον καρφάκι δεν του καίγεται... :D
 
εχει το Tux Racer!!!

μπουαχαχαχαχαχαχααχα
 
Ενταξει βρε παιδια ολο και κατι θα βρουμε να παιξουμε και εμεις :)
 
LOL-άσε telamon, θα αγοράσω κανά Jaguar-ακόμα και αυτό είχε περισσότερα παιχνίδια! :D
 
Wally, ναι μπορεί να υπάρχουν bottlenecks θεωρητικά.

Το έχω πει και στο παρελθόν και το επαναλαμβάνω και πάλι, άλλη μία φορά.

Για μένα PC = games. Πόσο θα πάει χρηματικώς; Δεν με νοιάζει. Το επόμενό μου μηχάνημα θα στηθεί με γνώμονα το hardware που θέλω να βάλω μέσα, δεν θα κοιτάξω τιμή. Προσωπικά ότι με πορώνει δεν με ενδιαφέρει πόσο κάνει. Αρκεί να γουστάρω. :diablotin:

Οπότε τα σχόλια του τύπου έχω 1000Χ AA και τα λοιπά με μικρό κόστος δεν με νοιάζουν καθόλου. Και πάλι επαναλαμβάνω το βλέπω προσωπικά το ζήτημα και όχι με την οπτική γωνία της μάζας ή κάποιου που δεν μπορεί να διαθέσει ένα χρηματικό ποσό για την αγορά ενός PC που ισοδυναμεί με ένα μικρό αυτοκίνητο. Γιατί η ζωή είναι πολύ μικρή για να μην κάνεις πράξη την πόρωσή σου. :cool: :cool:
 
Pooky οσα λεφτα και να δωσεις,αγοραζεις και την καταραμενη και ολο συμβιβασμους αρχιτεκτονικη μαζι με ολα τα καλουδια...ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ :D

(μιλωντας παντα για το gaming φυσικα...)
 
Και εγώ περιμένω απλά το σχόλιο του telamona στο παραπάνω post σου....
 
Απ'οτι καταλαβα,εχουμε κανει το thread PCvs360.Γουσταρω :diablotin: ομως."Ε κυριε Τelamona"(ala κ.Καλαμαρη),δεν φτιαχνουμε ενα νεο topic? :D

Pooky αρπαξε το ΑΚ47(μοντα) και βαρα στο ψαχνο...:biglaugh:
 
Μπα μην ανησυχείς άρχοντα τρελλογείτονα, μια χαρά είναι το thread. Halo 3 vs STALKER????

και όσον αφορά το ΑΚ-47 maximum respect φιλάρα το απόλυτο εργαλείο για urban επιχειρήσεις, τρελλοπάλαβο κόλλημα από όποια μεριά και να το δεις.

Κολλαστήριο σκέτο το μηχάνημα!!!!!!!!! :diablotin: :diablotin:

Μπα από που;;;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μαλλον προς PCvs360 το βλεπω,αλλα ειμαστε σαν τους γερους του MuppetShow...εμεις τα λεμε-εμεις τα ακουμε.

Δεν υπαρχει συμμετοχη, γι αυτο... ->

I_want_you.2.jpg


stalin2.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα