Halo 3 / ODST Official Thread

Και εγώ πείστηκα-αντικειμενικότατα, λοιπόν, μπορούμε να συμπεράνουμε ότι ο Wally είναι Microsoft fanboy... :D
 
οχι μονο...το ιδιο θα εκανα αν εβγαινει νεο Knightlore ή νεο Vectorman ή νεo Shadow of the Beast.

Ας πουμε οτι εχω περιορισει τις επιλογες μου.... ;)
 
screenshot-ακι απο το επερχομενο multiplayer BETA

798_0005.jpg
 
X0516Halo3Announce_topImage.jpg


Σουπερ ΓΟΥΑΟΥΥΥΥ :headbangdude: ...μου ρθε λιγο ξαφνικο...δεν αισθανομαι πολυ καλλλλλλλλλλλλλ...

wimplay-faint.jpg
 
αχαχααχχαα...λίγο νερό ρε παιδία...
 
(που εχω βαλει το βιτριολι ?.....)

Ναι ρε παιδια λιγο νερο !!!
 
Εχτες το βραδυ επαιζα το multiplayer beta demo

Ακουγα γεροντοκορισμους και κλαψες τοσο καιρο...με ασφαλεια μπορω να πω οτι ΣΚΟΤΩΝΕΙ

Γραφικα,physics,χειρισμος,ηχος....

Μονο που σκεφτομαι οτι εχει μπροστα του και 4 μηνες αναπτυξης...

dsc08585el3.jpg


dsc08565ki2.jpg
 
Ακουγα γεροντοκορισμους και κλαψες τοσο καιρο
Δηλαδη πιστευεις οτι αν ημουν παντρεμενος και εβλεπα την Ανακοινωση της κυκλοφοριας του HALO 3 (και ο κουκος) θα εμενα εκστασιασμενος και θα εκοβα το gaming μεχρι να κυκλοφορησει μετα απο 6 μηνες ?

.......................
 
οχι απο το GRM ρε ευθικτε Τελαμονα!!

Σε ξενα φορουμ κραζαν το beta, χωρις να το εχουν δει, μηνες τωρα(??)...αποδεικτηκε πως μας τα ζαλιζαν αδικως...
 
Αν ημουν ευθικτος θα πρεπε να εχω αφησει το modεριλικι απο τη δευτερη μερα :diablotin: αλλα παρολα αυτα σου επαναλαμβανω οτι δεν ειναι λογικο να περιμενεις αποδοχη για εναν τιτλο που ΘΑ βγει σε 6 μηνες και θα αποτελει τον mainstream διαδοχο στον "θρονο" του κραχτη για ενα προιον της συγκεκριμενης "εταιρειας" και ΟΛΟΙ να πουν "ΑΑΑΑΑ τελειαααα".

Λογικο ειναι να υπαρχει γκρινια και προβληματισμος (μια εικονα με το σημα ειχαμε δει μονο τοτε) αλλιως κατι δεν θα πηγαινε καλα.

Τεσπα τα σημερινα screenshots ειναι πολυ εντυπωσιακα - αλλα 360 δεν θα παρω που να το χαριζουν (εκτος αν το παρει ο Νικος τον χειμωνα και μου το δανεισει για κανα 6 μηνο παλι...)
 
Μπααααααα, δεν τον βλεπω το Νικο για κονσολα...θα τα σπρωξει αλλου ;)
 
....δεν εχει HALO 3 φετος.....
 
Πάντως σε βιντεάκια που έχω δει με σύγκριση Halo 2/Ηalo 3 είναι ορατή η διαφορά και απορώ ώρες ώρες τι τους πιάνει μερικούς και λέγανε ότι δεν έχουν μεγάλες διαφορές μπλα...μπλα...

Απλά τα Halo 1/halo 2 παραήταν εντυπωσιακά για κονσόλα και ειδικά εκείνες τις εποχές που τα fps μονοπωλούσαν-θεωρούνταν αποκλειστικό προνόμιο των pc ενώ τώρα δεν μπορεί να προκύψει τόσο εύκολα παρόμοιος εντυπωσιασμός...αυτό είναι όλο..

Κατά τα άλλα αυτά που περιμένουμε από το halo της καινούριας γενιάς είναι απολύτως σίγουρο ότι θα τα λάβουμε οπότε-και αναμενόμενα- αναμένεται χαμός σε πωλήσεις του παιχνιδιού αλλά και γενικότερα του X360 το φθινόπωρο...(Αν πάρω φέτος Lcd για το σαλόνι μπορεί και εγώ να μπω στον πειρασμό τα χριστούγεννα...ειδικά εξαιτίας αυτού του παιχνιδιού...ίδωμεν!) :)
 
Η Μ$ είναι πάνω από όλα επιχείρηση. Το Halo 3 θα βγει την περίοδο των Xριστουγέννων, για να γίνει χαμός με τις πωλήσεις.

Από ότι προβλέπω, (και ναι είμαι καλός σε αυτά λόγω ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ επαγγέλματος, ουδεμία σχέση με τις αηδίες του δημοσίου), η M$ θα χτυπήσει με μία ταυτόχρονη μείωση της τιμής του 360, μία επετειακή κυκλοφορία της κονσόλας μαζί με το παιχνίδι, (σιγά μην το αφήσει έτσι) και με μια εντυπωσιακή άνοδο της τιμής της μετοχής της. Και φυσικά καλά θα κάνει. Σιγά και μη το κυκλοφορήσει νωρίτερα, ακόμα κι αν είναι από τώρα έτοιμο.

Ο καιρός γαρ εγγύς. Πάμε όσα στοιχήματα θέλετε.

telamonas.stokos είπε:
Τεσπα τα σημερινα screenshots ειναι πολυ εντυπωσιακα - αλλα 360 δεν θα παρω που να το χαριζουν

Νο my friend Telamon. Προσωπικά θα το πάρω ακόμα και αν πάει στο 1Κ. :diablotin: :diablotin: :diablotin:

Μ$ FTW!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ηρεμησε pooky μου - το παιχνιδι ανακοινωθηκε για τις 25 του Σεπτεμβρη - τωρα αν εχεις τοση επιρροη λογω του ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ σου επαγγελματος ωστε να το καθυστερησουν 4 μηνες , δεν το ξερω.

Βεβαια ουτε οτι εχετε καταστρωσει μαζι με τον Bill το Χριστουγεννιατικο Χτυπημα της Μ$ ηξερα - το εμαθα ομως διαβαζοντας το κειμενο σου. :D

Και κατι ασχετο γιατι μαλλον δεν το εχετε πιασει - το "Μ$" δεν ειναι ουτε συντομογραφια ουτε χαιδευτικο - το χρησιμοποιουν οσοι δεν γουσταρουν την εταιρεια αυτη και δεν θελουν να linkαρονται τα κειμενα τους σε αναλογα searchings.
 
Tι μ@λ@κ1@ς εγραψα παλι , ....

Edited - Τετοιες ωρες ,τετοια λογια (2.48)

Το halo2 για Pc /Vista σαν να το πηρε καπου το ματι (leecherslair ....)
 
Πίσω
Μπλουζα