HALO Reach

Οχι χαλασε της κονσολες, απλος τις ελιωσε στο gaming,γιαυτο και εγω εχω δυο 360 :) και σκεφτομαι για τριτο (με το καινουργιο design).
 
οχι δεν τις χαλασε...απλα δεν υπαρχει τηλεοραση στο σπιτι χωρις 360....εχω 2 + 1 που θα σκασει σε 10 μερες bundle και 2 εφαγαν ban περισυ και πουληθηκαν...καμια απο αυτες δεν χαλασε.παντος το halo ηταν ο λογος που επεστρεψα μετα απο σχεδον 6 χρονια στο console gaming...το reach απλα θα μας τρελανει.
 
Remember when there was a tommorow.

Remember where it all began.

Remember Reach!

11 και σημερα!!!!!!!

Nomble Team! Assemble!

Το ΣουΚου μετα την κυκλοφορια του επους (16-17-18 Σεπτεμβριου) - απο οτι διαβαζω - η MS θα εχει τζαμπα Gold. Οποτε αμα προλαβουμε να τελειωσουμε τo campaign, μπορουμε να βρεθουμε και να σφαχτουμε σε κανα map.
 
Wally είπε:
Remember when there was a tommorow.Remember where it all began.

Remember Reach!

11 και σημερα!!!!!!!

Nomble Team! Assemble!

Το ΣουΚου μετα την κυκλοφορια του επους (16-17-18 Σεπτεμβριου) - απο οτι διαβαζω - η MS θα εχει τζαμπα Gold. Οποτε αμα προλαβουμε να τελειωσουμε τo campaign, μπορουμε να βρεθουμε και να σφαχτουμε σε κανα map.
Ψήσου...σε έχω ένα Swat:p
 
Ή μπορούμε να γευτούμε το campaign coop. Όποιος θέλει να παίξει κατευθείαν στο Legendary ας μου το πεί.
 
το εχω προπαραγγηλει ηδη αυτο...340 ευρω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Deliver Hope (extended)

 
Wally θα κάνεις register στο στράτευμα ή θα ποστάρεις μόνο trailers;
 
PytzamaramaGRE (αν και εχω κατι φοβους να εισελθω στο live, θα το ρισκαρω! :) )
 
Halo Peach!!!!!!!!!! :p :p

Kujokoyklos εγώ, αλλά αν με δείτε online γράψτε μου!!!! :p :p
 
Πυτζαμαραμα LOL!!! Κοίτα αν δεν είσαι "official" μην το διακινδυνεύσεις να μπείς, είναι ban-o-rama πλέον το Live. Τρώς banαριά πρίν το καταλάβεις.
 
Ειδικά αν μπεις με το Reach που βγαίνει σε μια βδομάδα...
 
/me κάθεται και περιμένει το επερχόμενο ban wave...
 
Δεν κρατήθηκες; Πάρε την ban-surf σανίδα σου και λίγη υπομονή!
 
Wally είπε:
PytzamaramaGRE (αν και εχω κατι φοβους να εισελθω στο live, θα το ρισκαρω! :) )
Πω πω, καλέ τι μεγάλο gamertag πουν τούτο; Πω πωωωω:ρ

Άφησες κανένα χαρακτήρα ή εξάντλησες το όριο; :Ρ
 
Να αγορασετε το νεο χειρηστηριο με το ξανασχεδιασμενο dpad, διοτι με το υπαρχον θα ειναι ζορι να γραψεις ολο αυτο το μακαρονι. :p
 
Wally είπε:
Να αγορασετε το νεο χειρηστηριο με το ξανασχεδιασμενο dpad, διοτι με το υπαρχον θα ειναι ζορι να γραψεις ολο αυτο το μακαρονι. :p
Μη σε στεναχωρήσω, με usb πληκτρολόγιο κάνεις δουλειά:Ρ
 
Πίσω
Μπλουζα