[Hasbro] Φιγούρες WWF (κατς)

Τους έχεις διατηρήσει σε άριστη κατάσταση, μπράβο!
 
Σταύρο οι φιγούρες σου είναι άψογα διατηρημένες και επίσης είναι ωραίο που ντι μπιάσε κ μπρούτους έχουν τα εξαρτήματά τους..
 
χεχεχεχε...ευχαριστω παιδια :) .Ευτυχως ημουν απο τα παιδακια (οχι οτι δεν ειμαι τωρα χαχαχαχα :D ) εκεινα που απ'οσο θυμαμαι τον εαυτο μου ποτε δεν χαλασα/εσπασα παιχνιδι.Και γι αυτο τα πιο πολλα τα εχω σε αριστη κατασταση.
 
Παίδες ξέρω ότι θα νευριάσω κάποιους αλλά μ' έκανε να γελάσω αρκετά το γεγονός.

Ο γαμπρός μου είχε κρατήσει από τα παιδικά του χρόνια μερικές φιγούρες με γνωστούς ήρωες του κατς με σκοπό να τα δώσει στα αγόρια, παιδιά του, όταν αυτά θα ερχόταν. Δυστυχώς ή ευτυχώς για εκείνον απέκτησε μόνο κόρες(για την ακρίβεια η δεύτερη έρχεται σε λιγότερο από μία εβδομάδα :) ).

Έτσι με αυτά πλέον παίζει η 25 μηνών ανιψιά μου η καλύτερα παίζει από χθες...

Που είναι το αστείο θα μου πείτε....φανταστείτε την εικόνα που αντίκρισα: τον Χουλκ Χόγκαν μετονομασμένο πλέον σε "μίγκαν" να φοράει φουστάνια από μπάρμπι και μίνι και παράλληλα να έχει βαμμένα μάτια με χρώματα χορεύοντας με τον ultimate warrior ζευγάρι. Η μικρή ενίοτε έλεγε και i love you μίγκαν. Γελάω ακόμα με την σκηνή που είδα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
" Whatcha gonna do, when the largest arms of the world and Hulkamania, run wild on YOU???? " (and your brother in law)
 
DINO είπε:
" Whatcha gonna do, when the largest arms of the world and Hulkamania, run wild on YOU???? " (and your brother in law)
Δεν έχεις ιδέα πόσο γέλασα αλλά και πόσο γλυκιά ήταν η φάση! Δεν τα κατέστρεψε το παιδάκι. Αντιθέτως τα έπαιξε όπως η ίδια φαντάζεται ότι πρέπει να χρησιμοποιηθούν. Ακόμα και τώρα θυμάμαι το i love you μιγκαν και γελάω μόνος μου σαν χαζός! :D :D:D
 
Ξερω οτι μας διαβαζει και ο Hogan και τι θα σκεφτεται.
 
[edit] Ο Λογαριασμός YouTube με τον οποίο σχετίζεται έχει τερματιστεί εξαιτίας πολλαπλών ειδοποιήσεων από τρίτους για παραβιάσεις πνευματικών δικαιωμάτων.


Λυπούμαστε γι'αυτό. [edit]


μετά φταίει το Μαράκι μου;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδια να και τα δικα μου.Ειχα μεγαλη συλλογη αλλα τα πιο πολλα περιεργως ''χαθηκανε''....Θυμαμαι ειχα τον Ultimate Warrior, τον Ravishing Rick Rude, τους Demolition οι οποιοι ηταν και το αγαπημενο μου tag team και καποιους αλλους.Εχω και το ρινγκ αν καποιος θελει καποια στιγμη θα τους βγαλω φωτογραφια να τα ''σπανε''.

291020123825.jpg

291020123823.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

στο 0:48 έχει διαφήμιση με τέτοιες φιγούρες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
βρηκα την διαφιμηση απο τις μεγαλες φιγουρες :( και τι δεν θα δινα να ξαναβρω τον warrior δεν τον αφηνα καθολου απο τα χερια μου τοτε [video=youtube;iZvY_IS-1Rc]

 
θανος είπε:
και τι δεν θα δινα να ξαναβρω τον warrior δεν τον αφηνα καθολου απο τα χερια μου τοτε


Δε χρειάζεται να δώσεις πολλά..... ;)

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=ultimate+warrior+hasbro+wwf&_nkwusc=ultimate+warriro+hasbro+wwf&_rdc=1

θανος είπε:
και τι δεν θα δινα να ξαναβρω τον warrior δεν τον αφηνα καθολου απο τα χερια μου τοτε


Κι όμως, και να τον βρεις μπορείς και να τον πάρεις σε καλή τιμούλα.... ;)

http://www.ebay.co.uk/itm/VINTAGE-12-WWF-ULTIMATE-WARRIOR-TALKING-HASBRO-WRESTLING-FIGURE-1990-/121025075820?pt=UK_ToysGames_ActionFigures_ActionFigures_JN&hash=item1c2da81a6c
 
ΟΚ,ενταξει....συλλογη καψιμο!!!:burn::burn:

Για πολλα respect... :bow: :bow:

045-1.jpg~original.jpg

053.jpg~original.jpg

048.jpg~original.jpg

050-1.jpg~original.jpg

043.jpg~original.jpg

041.jpg~original.jpg

051.jpg~original.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Tελικα υστερα απο δυνατη και επιμονη ανασκαφη βρεθηκαν αρκετες φιγουρες σε μια γωνια του παταριου μου!!!

Μετα απο ενα καλο πλυσιμο τους εβαλα για μαχη ε... εννοω τους εστησα για φωτογραφια.Εnjoy!!!

WWF 1.jpg

WWF 2.jpg

WWF 3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ομορφα ευρηματα!!! :D

Αντε...καλες μαχες!!! ;)
 
Thanks stayros ;) !!!!!

Kαποια στιγμη θα ανεβασω και το ρινγκ το οποιο εχω κομπλε.
 
Ωραια! ;)

Αντε να δουμε και καμια επικη μαχη.... :D
 
Πολυ ωραιες οι φιγουρες!

Εγω ειχα τις 2 μεγαλες φιγουρες του Χογκαν και του Warrior με το κορδονι που "μιλαγανε" . Βεβαιως δεν υπαρχουν πια :( .

Υπηρχε φιγουρα του Warrior που σηκωνες τα χερια πανω και παταγες ενα κουμπι και τα κατεβαζε αποτομα σαν να πεταει καποιον; Αν υπηρχε την ειχα και αυτη :p (δεν θυμαμαι ακριβως εχουν περασει πολλα χρονια)
 
Ανακατευα τα κομικ σημερα και βρηκα αυτα...δεν ειναι φιγουρες, αλλα σχετικα στοιχεια θα ελεγα...

WWF 2.jpg

WWF.jpg
 
Ajax87 είπε:
Πολυ ωραιες οι φιγουρες!Εγω ειχα τις 2 μεγαλες φιγουρες του Χογκαν και του Warrior με το κορδονι που "μιλαγανε" . Βεβαιως δεν υπαρχουν πια :( .

Υπηρχε φιγουρα του Warrior που σηκωνες τα χερια πανω και παταγες ενα κουμπι και τα κατεβαζε αποτομα σαν να πεταει καποιον; Αν υπηρχε την ειχα και αυτη :p (δεν θυμαμαι ακριβως εχουν περασει πολλα χρονια)
Thanks!Φιλε Αξιαξ καμια φιγουρα δεν ειχε κουμπια.Ο Warrior ειχε βγει σε δυο εκδοσεις απο οτι θυμαμαι και ηταν ιδιος με τον ενα Hogan, Ax(Demolition) και British Bulldog οπου βλεπεις στις φωτογραφιες μου.Να και καποιες που εβγαλα να τα ''σπανε'' στο ρινγκ.

WWF 6.jpg

Και μια με ολα τα αλανια μαζεμενα....

WWF 7.jpg

WWF 4.jpg

WWF 5.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα