Honoured Users

Επειδη μιλαω πολυ συχνα μαζι της μεσω προσωπικων μηνυματων, εχω να πω οτι η Κατερινα πρωτα απο ολα ειναι ενα κοριτσι χαμηλων τονων, σεμνο, με ηθος και πολυ καλο χαρακτηρα. Και παντοτε γλυκια και ευγενεστατη.

Οσο για την προσφορα της στο φορουμ, νομιζω πως ειναι προφανης και γι' αυτο αξια πηρε τον τιτλο του επιτιμου μελους.

Μπραβο, Κατερινα!!
 
Συγχαρητήρια! :D
 
καλημερα παιδια,σας ευχαριστω παρα πολυ ολους γι αυτη την τεραστια τιμη που μου κανατε,για τα καλα σας λογια και για την ευγενεια σας!!!!!!!!!

δεν ξερω τι αλλο να πω.. #) #) #)

σιγουρα υπαρχουν κι άλλα παιδια εδω μεσα που αξιζουν τον τιτλο αυτο περισσοτερο απο μενα

ευχαριστω πολυ και παλι
 
Βγάλε καμιά τούρτα για κέρασμα :D :D :D
 
ετοιμο και το κερασμα :)

attachment.php


torta-gelato-01.jpg
 
Μας τσάκισες!... Μας κατέστρεψες! :D
 
Αυτή είναι ετοιματζίδικη...θέλουμε από τα χεράκια σου... ;)
 
D@redevil ενα κομματακι τουρτας παγωτο δεν πειραζει ;)

Maddog είπε:
Αυτή είναι ετοιματζίδικη...θέλουμε από τα χεράκια σου... ;)
θα βαλω καποια στιγμη φωτογραφια με τουρτα που θα εχω φτιαξει εγω , αλλά δεν υποσχομαι να γινει συντομα :flower:

προς το παρον θα βολευτουμε με την ετοιμη :)
 
Πολλά πολλά συγχαρητήρια και από μένα. Τόσο μα τόσο καλό κορίτσι, σπάνια συναντάς. Ένα μεγάλο ευχαριστώ (ξανά) :flower:
 
caprice είπε:
Πολλά πολλά συγχαρητήρια και από μένα. Τόσο μα τόσο καλό κορίτσι, σπάνια συναντάς. Ένα μεγάλο ευχαριστώ (ξανά) :flower:
σ ευχαριστω πολυ caprice αν και υπερβαλεις #)

σας ευχαριστω και παλι ολους για τα μηνυματα σας!!!!!!!
 
Κατερίνα συγχαρητήρια κι από μένα!!!

Είναι αξιοθαύμαστο το ενδιαφέρον σου για πόσα θέματα του φόρουμ, και ειδικά για τις διαφημίσεις!

Ξετρυπώνεις πολλές διαφημίσεις και πολύ υλικό και σε ευχαριστούμε που το μοιράζεσαι μαζί μας!

Σε θαυμάζω για την υπομονή σου να οργανώνεις τόσο καλά και να ανανεώνεις το υλικό που ανεβάζεις, ειδικά στα θέματα που κατηγοριοποιείς τα διαφημιστικά σποτ!

Συνέχισε αυτή την εκπληκτική δουλειά! :)
 
Πολλά μπράβο κι από μένα Κατερινάκι γλυκό! Πραγματικά το αξίζεις! :flower:
 
Μπραβο σου ! και Συγχαρητηρια :D
 
Δύο πράγματα έχω να πω: 1) Επιτέλους!!! Το σκεφτόμουν κάθε φορά που έβλεπα την αξιοθαύμαστη δουλειά της.

2) Συγχαρητήρια Κατερίνα, σου αξίζει και εις ανώτερα. :)
 
Μπράβο κι από μένα Κατερίνα!
 
σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια αν και δεν εκανα κατι περισσοτερο απ αυτο που κανουμε ολοι μας εδω στο ρετρομανιαξ :προσφερουμε ο,τι μπορει ο καθενας :)

nwntas επειδη αναφερθηκες ιδιαιτερα στο θεμα με τις διαφημισεις εχω να πω οτι αν δεν ηταν αυτοι οι users να ανεβασουν στο youtube υλικο απ το αρχειο τους,δε θα υπηρχε ουτε υλικο για το θρεντ!! οι ευχαριστιες λοιπον ανηκουν σε ολους οσους μοιραζονται μερη του αρχειου τους μαζι μας :)

tonytony ευχομαι συντομα να σε δουμε κι εσενα στα επιτιμα μελη με τοσο υλικο που μας προσφερεις και με τα ευρηματικα κουιζ σου :) σταγονα στον ωκεανο ειναι αυτα που προσφερω εγω μπροστα στα δικα σου και απορω πώς εγω εγινα επιτιμο μελος ενω εσυ οχι ακομη

krios : ουτε που μου περασε ποτε απ το μυαλο οτι θα γινομουν επιτιμο μελος,εχετε προσφερει και συνεχιζετε να προσφερετε πολλα περισσοτερα απο μενα οι αλλοι honoured users,δεν υπαρχει συγκριση

Φυσικα υπαρχουν και ολα τα άλλα μελη που συνεχιζουν να προσφερουν υλικο,φωτογραφιες,γνωσεις και αναμνησεις εμπλουτιζοντας ακομη περισσοτερο το φορουμ, σας ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!!!!
 
Η Κατερίνα είναι ένας γλυκός και όμορφος άνθρωπος. Έχει απίστευτη σεμνότητα και καλοσύνη, πράγματα που σπανίζουν στην εποχή μας. Πολλά,πολλά συχαρητήρια και και αισθάνομαι ευτυχής που είμαι ρετροφίλος της.
 
EL GRECO είπε:
Η Κατερίνα είναι ένας γλυκός και όμορφος άνθρωπος. Έχει απίστευτη σεμνότητα και καλοσύνη, πράγματα που σπανίζουν στην εποχή μας. Πολλά,πολλά συχαρητήρια και και αισθάνομαι ευτυχής που είμαι ρετροφίλος της.
σ ευχαριστω πολυ φιλε EL GRECO για τις ευχες σου,τα καλα σου λογια,για ολα οσα μας χαριζεις απλοχερα και για τη συνεχη προσφορα σου στο φορουμ !!!!!!!!!! σου ευχομαι κι εγω ο.τι καλυτερο!!!!!!!!!

ειμαι κι εγω πολυ χαρουμενη που ανηκεις στους ρετροφιλους μου :)
 
tonytony ευχομαι συντομα να σε δουμε κι εσενα στα επιτιμα μελη με τοσο υλικο που μας προσφερεις και με τα ευρηματικα κουιζ σου :) σταγονα στον ωκεανο ειναι αυτα που προσφερω εγω μπροστα στα δικα σου και απορω πώς εγω εγινα επιτιμο μελος ενω εσυ οχι ακομη

Να σαι καλά Κατερινάκι για τα καλά σου λόγια! :flower: Και γω φυσικά χαίρομαι που είμαστε "φίλοι" έστω και εδώ!
 
Συγχαρητήρια katerinak! Πάντα τέτοια! Συνέχισε την καλή δουλειά!
 
Πίσω
Μπλουζα