Honoured Users

tonytony κι εγω χαιρομαι πολυ που ειμαστε διαδυκτιακοι φιλοι στο ρετρομανιαξ :)

BETTY BOOP είπε:
Συγχαρητήρια katerinak! Πάντα τέτοια! Συνέχισε την καλή δουλειά!
σ ευχαριστω πολυ BETTY BOOP για τις ευχες σου!!!! σου ευχομαι κι εγω ο,τι επιθυμεις να πραγματοποιηθει :)
 
Συγχαρητήρια Κατερίνα!!! Δίκαια αναγνωρίζεται η δουλειά σου. Πάντα τέτοια!!! :)
 
Τι τα θέλετε! είμαστε μια μεγάλη, χαρούμενη, ρετρομανιακή παρέα :)
 
ARETARA είπε:
Συγχαρητήρια Κατερίνα!!! Δίκαια αναγνωρίζεται η δουλειά σου. Πάντα τέτοια!!! :)
ευχαριστω πολυ ARETARA,ευχομαι να γινεις κι εσυ συντομα επιτιμο μελος!!!! οι παρουσιασεις που κανεις στις ελληνικες ταινιες ειναι μοναδικες :)

συμφωνω και επαυξανω Αριαδνη : εδω στο ρετρομανιαξ ειμαστε ολοι μια ωραια και μεγαλη παρεα που απολαμβανει και μοιραζεται τις ρετροαναμνησεις της :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο και από μενα katerinak. Πάντα το ίδιο ορεξάτη.... :)
 
Συγχαρητηρια Κατερινα για την "προαγωγη" :)

Παντα να εχεις το ιδιο κεφι με τωρα ! Καλη συνεχεια ευχομαι!
 
σας ευχαριστω πολυ παιδια,θα συνεχισω να προσφερω ο,τι μπορω στο φορουμ και ελπιζω να σταθω ανταξια των προσδοκιων και της τιμης που μου κανατε :flower:
 
Κατερίνα, χάρηκα κι εγώ που επιτέλους ρετρο-τιτλοφορήθηκες :flower: !! Τα καλύτερα εύχομαι πάντα σε όλους τους τομείς της ζωής σου..!! Σ ευχαριστούμε για όλα όσα έχεις προσφέρει στην ρετροκοινότητα..! Προσωπικά μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση, το γεγονός ότι συμμετέχεις σε τόσα πολλά τόπικ/θρεντς και δείχνεις τον ίδιο ζήλο και τον ίδιο ενθουσιασμό για όλα εξίσου..!! :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
σ ευχαριστω πολυ μακισιμε για τις ευχες σου και για τα καλα σου λογια !!!!!!!!!! σου ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου ο,τι καλυτερο και να συνεχιζεις να μας προσφερεις και να "ξυπνας" τις αναμνησεις μας με τα ομορφα παιχνιδια που μας παρουσιαζεις στα θρεντς :) :) :)
 
Μπράβο και καλή συνέχεια! :)
 
Συγχαρητήρια για την "αναβάθμιση"! :)

Και εις ανώτερα!
 
σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!! κι εσεις ο,τι επιθυμειτε!!!!!!!!

cauldron ευχομαι να συνεχισεις να μας χαριζεις αυτες τις ομορφες και γεματες αναμνησεις διαφημισεις :)
 
Μόλις τώρα το είδα!

Συγχαρητήρια Κατερίνα, πολύτιμη η βοήθειά σου στις ρετρο-αναμνήσεις μας!!!
 
σ ευχαριστω πολυ zouzou για τα καλα σου λογια!!

σου ευχομαι κι εγω ο,τι καλυτερο και καλη συνεχεια :)
 
Κατερίνα, συγχαρητήρια! Εχεις απίστευτη μεθοδικότητα και όρεξη για τα θέματα που καταπιάνεσαι και σ'ευχαριστούμε για όσα μας έχεις προσφέρει! Καλή συνέχεια!
 
σ ευχαριστω πολυ mytinyworld :) απλα προσπαθω να προσφερω ο,τι μπορω

σου ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου ο,τι καλυτερο επιθυμεις και να συνεχισεις να μας προσφερεις τις κουκλογνωσεις σου :)
 
Συγχαρητήρια Κατερίνα! :) και εις ανώτερα
 
σ ευχαριστω πολυ ntsmrtz:)

κι εσυ ο,τι επιθυμεις!!!!
 
Ακομα μια moderator που προσέφερε όλο αυτο τον καιρο στο ρετρομανιαξ από σήμερα ανηκει στην ομάδα των honoured users.

Sunset σε ευχαριστούμε για όλα.....
 
πολλα συγχαρητηρια sunset89!!!!!!!!!! παντα αξια και καλη συνεχεια στο εργο σου :)

ευχαριστουμε πολυ για την προσφορα σου!!!!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα