Honoured Users

Μπράβο παιδιά, πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!
 
Να ευχαριστήσω και γω τα παιδιά για την άριστη συνεργασία που είχα μαζί τους :flower:
 
status είπε:
Εκ της δημοσιογραφικής ομάδας του Retromaniax.gr!
(σόρρυ αλλά την σχετική άνεση την έχω με τον rygar και τον Wally+ ότι οι υπόλοιποι δεν έχετε τόσο εκμεταλλεύσιμα άβαταρ:Ρ)




telosw.jpg


Χαχαχαχαχχαχαχα :D

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τη συνεισφορά τους ;)

Ευκαιρίας όμως δοθείσης (και παράθεσης πιο πάνω), ευχαριστώ τον Rygar για την άψογη συνεργασία και άμεση ανταπόκριση σε διορθώσεις των reviews στο subforum του C64.

Thanks a lot...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο παιδιά, άντε και... εις ανώτερα !!! :)
 
ενα μπραβο και απο μενα και ευχαριστω για την βοηθεια σε καποιες αποριες
 
Θέλω να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όλους τους Moderators της "γενιάς" μου (ήταν η 3η "γενιά" αυτή; ) για την πολύ καλή συνεργασία. Λορένα, Rygar, Juanita, ήσασταν άξιοι στα καθήκοντά σας και δίκαια ο Wally χαρακτήρισε την ομάδα συντονιστών ως "αδιαμφισβητητα η πιο επιτυχημένη".

Ιδιαίτερα όμως θα ήθελα να ευχαριστήσω τους "συναδέλφους" στο Τηλεοπτικό Forum Μέρες Τηλεόρασης για το κέφι, τις ιδέες, τις βαθιές γνώσεις και εξειδίκευση και την πραγματικά άψογη συνεργασία που είχαμε τα τελευταία (σχεδόν) 2 χρόνια. Το στήσιμο του Μέρες Τηλεόρασης σαν ολοκληρωμένο sub-forum (με την προσθήκη πολλών νέων ενοτήτων πέραν των Τηλεοπτικών Σειρών που προυπήρχαν) συντελέστηκε τον Ιανουάριο του 2009 με την συνεργασία και τον ενθουσιασμό και των 4: stam1370, ChristosM, tsalk και του υπογράφοντος. Σεβόμενοι την τιμή που μας έκαναν οι Administrators του forum να μας χρήσουν πρώτους Moderators του τηλεοπτικού forum, προσπαθήσαμε να το εμπλουτίσουμε και να το κάνουμε πιο πλήρες, με σκοπό να επεκτείνουμε τη συζήτηση και σε άλλα θέματα πέρα των τηλεοπτικών σειρών. Αν και η παρουσία του stam1370 έγινε λιγότερο συχνή από ένα σημείο και έπειτα, οι τρεις μας με τον ChristosM και τον tsalk φροντίσαμε το TV-forum να έχει πάντα θέματα προς συζήτηση, είτε ανοίγοντας νέα θέματα, είτε ανεβάζοντας βίντεο και φωτογραφίες, είτε κάνοντας σχόλια ή δίνοντας απαντήσεις όπου γνωρίζαμε, είτε προετοιμάζοντας/παίρνοντας συνεντεύξεις (Ν. Μαστοράκης, Α. Τέμπος). Κυρίως, πιστεύω ότι θέσαμε κάποιες βάσεις για να έρθουν έπειτα όλα τα νεότερα μέλη και να δώσουν "ζωή" στο forum Μέρες Τηλεόρασης. Και σίγουρα, όντας από τους πρώτους που γνωρίσαμε το RetroManiaX, κάναμε και πολλούς φίλους μέσα στο forum με ενδιαφέροντα κοινά με τα δικά μας, που είναι και το πιο σημαντικό.

Με τον tsalk θα συνεχίσουμε, αλλά θέλω να ευχαριστήσω από καρδιάς τον stam1370 και ιδιαιτέρως τον ChristosM για την άψογη συνεργασία και απόλυτη σύμπνοια απόψεων που είχαμε όλο αυτό το διάστημα. Θα μας λείψετε, αλλά βεβαίως δεν χανόμαστε, εντός (και εκτός) forum... :)
 
Συγχαρητήρια σε όλους γιατί πραγματικά αξίζετε την αναγνώριση από όλους εμάς.

ΣΗΜ: Τα honoured μέλη καλούνται για την υπογραφή του κατασταστικού του συλλόγου (όπως οι Ολυμπιονίκες ένα πράγμα) προκειμένου να ζητήσουμε αγωνιστικά, από τη διεύθυνση του Retromaniax, τη μονιμοποίηση μας. Ακόμα, καλύτερους όρους εργασίας, δηλαδή να μην μας υποχρεώνει να εργαζόμαστε Κυριακές και αργίες, ή υπερωριακή εργασία. Και να εξασφαλίζει στα honoured μέλη δωρεάν εισιτήρια για κινηματογράφο και θέατρο.
 
XAXAXAXA!!! Και την αλλαγή του χρώματος, μη ξεχνάμε!!! :D
 
Γιατί; Θες να είσαι moderator σε sub-forum με τίτλο Amiga; μουχαχαχαχαχα!!!!!!!
 
Ένα μπράβο κι ένα ευχαριστώ κι από μένα παιδιά.

Status προσκυνώ για το artwork! :animlaugh:
 
Amiga από τη μια, ΠΑΝΑΘΑ από την άλλη, α ρε έρμε DINO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D:p:p
 
Πράσινα τέλη κυκλοφορίας, πράσινη ανάπτυξη, ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ !

Μπράβο σας παιδιά !
 
Τα πράσινα άλογα ξέχασες!

Congrats kids
 
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά! :award:

Αυτόν τον Rygar όμως γιατί τον κάνατε Honoured, εδώ παραμελεί ακόμα και τα καθήκοντα του ως Τελετάρχη τους τελευταίους μήνες... :p
 
Και ο Μητσοτάκης τα παραμελούσε και είδες τι έγινε, παρ'ολαυτά τον κανανε επίτιμο... :D :D:D
 
(Μετράμε ώρες μέχρι να πέσει το GRM..... )
 
Οfftopic mode on

Rygar είπε:
Και ο Μητσοτάκης τα παραμελούσε και είδες τι έγινε, παρ'ολαυτά τον κανανε επίτιμο... :D :D:D
Κι αυτός (ως ανταπόδωση) , δεν χάνει ευκαιρία να τους επιτιμά :p :p:p

( επιτιμώ= επιπλήττω,μέμφομαι,παρατηρώ )

Sorry για το offtopic και ανεπαισθητα πολιτικο σχολιο ,αλλα δεν αντεξα στον πειρασμο ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να του ευχηθούμε και χρόνια πολλά μιας και γίνεται 93 σήμερα.
 
Πίσω
Μπλουζα